2015

Номінація «Твір»

Горошко Андрій

11 клас

Вихованець позашкільного навчального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді»

І місце

Майборода Тетяна

8 клас

Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

ІІІ місце

Золотарь Катерина

7 клас

Полтавська ЗОШ № 20 ім. Бориса Серги

ІІ місце

Горошко Олена-Іванна Ігорівна

9 клас

Позашкільний навчальний заклад Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді»

ІІ місце

Новохатько Анастасія Віталіївна

9 клас

Позашкільний навчальний заклад Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді»

І місце

Визір Ярослава

8 клас

Розсошенська гімназія Полтавської районної ради Полтавської області

І місце

Сутягін Олександр

10 клас

Полтавська ЗОШ №2

ІІІ місце

Денис Смірнов

ІІ курс

ДЗ «Луганський національний університет ім.Тараса Шевченка»,

ІІІ місце

Волков Микита

І курс

ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»

ІІІ місце

Дудукалова Юлія

IIІ курс

ДЗ "Луганський національний університет імені Т. Шевченка"

ІІІ місце

Бардіна Катерина

7 клас

Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 34

ІІІ місце

Говорова Олександра

9 клас

ПНВК «Паросток»

ІІІ місце

Рожко Дарія

6 клас

Полтавська ЗОШ № 11

І місце

Дорошенкова Алія

10 клас

Семенівський НВК « 1

ІІ місце

Якуба Вікторія

7 клас

Богданівський НВК

ІІ місце

Шевченко Вероніка

8 клас

Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І.П.Котляревського

ІІ місце

Білик Марина

10 клас

Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І.П.Котляревського

ІІ місце

Календар Олена

11 клас

Семенівський НВК № 1

І місце

Номінація «Малюнок» (заочний та очний тур)

Томків Вікторія Павлівна

9 клас

Кустолово – Кущівська загальноосвітня школа

І – ІІ ступенів

Кобеляцького району

подяка

Чертіхіна Кристина

8-Б клас

Полтавська гімназія №17

ІІІ -з

Шпортун Аліна Володимирівна

9 клас

Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

подяка

Костроміцька Катерина Сергіївна

10-А клас

Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

подяка

Рябуха Анна Вадимівна

10-А клас

Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

подяка

Розжаловець Марина Костянтинівна

7 клас

Бондарівська гімназія Марківської районної державної адміністрації Луганської області

подяка

Мишура Сабіна Олександрівна

10 клас

Бондарівська гімназія Марківської районної державної адміністрації Луганської області

ІІІ-з

Ялова Олена Олегівна

7 клас

Бондарівська гімназія Марківської районної державної адміністрації Луганської області

І

Сидоренко Дарина

5 клас

Козельщина, Пригарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

І І місце,

подяка

Полонська Анна

4 клас

Перегонівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської обл.

подяка

Давиденко Катерина Костянтинівна

1 клас

Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 імені Бориса Серги

ІІ –заочно

Чутора Альбіна

8 клас

Високовакулівська м. І-ІІ ступенів

ІІІ-заочно

Войко  Сергій

4 клас

Нехворощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

 

Юнак Анастасія

4 клас

Нехворощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

І – заочно

Мороз Марія Вадимівна

5 клас

Полтавська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2

І місце

І -заочно

Попова Ірина

7 клас

Пирятинська спеціалізована загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 6 Пирятинської райдержадміністрації Полтавської області

ІІІ -заочно

Мудряк Дарина

7 клас

Лутовинівська загально- освітня школа І-ІІ ступенів

ІІ –заочно

Гайдиш Ольга

4 клас

Лутовинівська загально- освітня школа І-ІІ ступенів

подяка

Тесля Анна

4 клас

Лутовинівська загально- освітня школа І-ІІ ступенів

І

Зінченко Сергій

2 курс

Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія»

подяка

Рудько Еліза

4 клас

Полтавська гімназія «Здоров’я» №14

ІІ місце

ІІІ місце – заочно

Сенічкіна Ольга

10 клас

Тахтаулівський НВК

І

Копча Вероніка

2 курс

Медичний коледж ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія», медичне відділення

І

подяка

Прокопович Валерія

1 курс

Медичний коледж ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія», фармацевтичне відділення

ІІ –з

ІІІ

Верченко Іван

1 курс

Медичний коледж ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія», фармацевтичне відділення

ІІІ

Павлюк Вікторія

6 клас

Козельщицький Будинок дитячої та юнацької творчості

подяка

Панченко Олександра

6 клас

Полтавська ЗОШ 11

І –заочно

І місце

Толок Анжеліка

9 клас

Полтавська ЗОШ 11

подяка

Левченко Дмитро

8 клас

Полтавська обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей м…А.С.Макаренка

І-заочно

Новосьолова Тетяна

8 клас

Полтавська обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей м…А.С.Макаренка

ІІ місце

Хмелевська Юлія

7 клас

Паросток

ІІІ місце,

Подяка – заочно

Белінська Дарина

6 клас

Паросток

ІІ місце

Криворучко Руслана

9 клас

Паросток

ІІ

Артюх Анастасія

6 клас

Паросток

І

Саєнко Поліна

клас

ЗОШ № 24

І –заочно

Левченко Дмитро

8 кл

Полтавська обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей м.. Макаренка А. С.,

ІІ

Чернюх Павло

2 кл

Полтавська ЗОШ №29

ІІ – заочно

Литвішко Олександра

3 клас

Полтавська ЗОШ №4

ІІ –заочно

Крайник Софія

6 клас

Перегонівська зош

ІІ –заочно

Попова Ірина

7 клас

Пирятинська ЗОШ №6

ІІІ –заочно

Скарабарихіна Анастасія

6 клас

ПНВК «Паросток»

ІІІ-заочно

Рябуха Анна

10 клас

Білицька ЗОШ №1

подяка

Червона Юлія

8 клас

Козельщицький НВК

подяка

Сидоренко Дарина

5 клас

Пригарівська  ЗОШ. Козельщанський р-н

ІІІ

Номінація «Інсценізація»

Дігтяр Марина

3 курс

ПНПУ ім. В.Г.Короленка

Факультет філології та журналістики

І

Гавриш Анастасія,

Максимович Олена,

Остапов Андрій,

Іваницький Артем

10

Полтавська загальноосвітня

школи І – ІІІ ступенів № 5

ІІІ

Поздранова Катерина, Нікологорський Олександр, Тарасюк Ксенія, Михайлик Анастасія, Порох овець Дмитро

ІІ курс

ПУЕТ

ІІ

Номінація «Декламація» (учні 9-11 класв + студенти)

Оборонов Іван Борисович

9 клас

Кустолово – Кущівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів Кобеляцького району

ІІ місце

Данилов Ігор

ІІ курс

ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»

ПОДЯКА

Школьна Ніна Ігорівна

9 клас

Полтавська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2

ІІІ місце

Авдоніна Анастасія

1 курс

Медичний коледж ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія», медичне відділення

ІІІ місце

Ткаченко Катерина Андріївна

9 клас

Школа «Паросток»

ІІІ місце

Чорноус Станіслава

10 клас

Полтавська обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей імені А.С. Макаренка

подяка

Соболь Дарина Олегівна

8 клас

Кустолово – Кущівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів Кобеляцького району

подяка

Мизнікова Валерія

11 клас

Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

подяка

Малишко Любов

11 клас

Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського

Подяка

Харченко Олена

8 клас

Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського

подяка

Васюченко Аліна

9 клас

Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Лубенської міської ради Полтавської області

подяка

Царьова Ольга Вадимівна,

Кіряшов Артур

9 клас

Полтавський ліцей №1

подяка

Авдоніна Анастасія

1 курс

Медичний коледж ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія», медичне відділення

ІІІ місце

Нетребська Влада

10 клас

Полтавська обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей імені А.С. Макаренка

подяка

Дереча Оксана

10 клас

Полтавська обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей імені А.С. Макаренка

подяка

Чорноус Станіслава

10 клас

Полтавська обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей імені А.С. Макаренка

подяка

Оніщенко Анастасія

I курс

Українскьа медична стоматологічна академія

І

Калашник Валерія

10 клас

Козолинський НВК

ІІ

Номінація «Декламація»

Каспір Андрій

5-Б клас

Гімназія № 17

І місце

Ткаченко Вікторія

7 клас

Кустолово – Кущівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів Кобеляцького району

І місце

Колєснікова Наталія

5 клас

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 36

подяка

Абраміна Анастасія

5 клас

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 36

ІІІ

Гроза Юлія

5 клас

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 36

подяка

Михайлова Анастасія

7 клас

Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 ім. Т.Г.Шевченка

ІІІ місце

Кононенко Марія

5 клас

Великобагачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІ місце

Єгорова Тетяна

6 клас

Районна поетична студія «ГАРТ», Великобагачанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великобагачанської районної ради

подяка

Гасюк Олеся

5 клас

Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

ІІІ місце

Бойко Дар’я

5 клас

Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

подяка

Вязун Діана Халілівна

1 клас

Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 імені Бориса Серги

подяка

Курілов Владислав

7 клас

Спеціалізована загальноосвітня школа № 40

подяка

Соммелла Дарія

3 клас

Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ №10 ім. В.Г. Короленка

подяка

Солодовник    Анна

5 клас

Нехворощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новосанжарської районної ради Полтавської області

подяка

Черних Марко

4

Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського

ІІІ

Цюцюра Марія

4 клас

Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського

ІІІ

овженк Вікторія

4 клас

Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського

подяка

Купрій Ростислав

3 клас

Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського

подяка

Фоменко Давид

7 клас

Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського

ІІІ

Піньковська Анастасія

2 клас

Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського

ІІ місце

Бородай Вікторія

3 клас

Полтавська гімназія «Здоров’я» №14

подяка

Жук Марина

3 клас

Полтавська гімназія «Здоров’я» №14

подяка

Колісник Олександра

5 клас

Тахтаулівський НВК

подяка

Шкіль Вікторія

5 клас

Тахтаулівський НВК

подяка

Нурмагомедова Аніса

4 клас

ПСШ№3

ІІ

Миронько Валерія

7 клас

Полтавська ЗОШ № 11

подяка

Панич Владислав

7 клас

Мала академія мистецтв ов. Г. Кириченко

І місце

Куцина Софія

8 клас

ПНВЗ «Паросток»

подяка

Номінація «Вокал»

Семеренко Анна

2 курс

Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія»

І місце

Здоренко Інна

8 клас

Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського

ІІІ місце

Абросімова Анна

9 клас

Гадяцька спеціалізована школа – інтернат І – ІІІ ступенів імені Є. П. Кочергіна

Полтавської обласної ради.

ІІІ місце

Дует «Мелодія» (Вусань Аліна, Приходько Владислава)

8,7 класи

Кобеляцький НВК № 1

ІІ місце

Номінація «Аудіо-візуальний твір»

Кузьменко Карина,

Мостовий Микола

11 клас

Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

І місце

Дубовик Лілія Вікторівна

10 клас

Семенівський навчально-виховний комплекс №1 імені М.М. Хорунжого, Семенівський БДЮТ

ІІ місце

 

Контакти з організаторами

Адрес - Україна, 36003, м. Полтава, вул. Коваля 5/3 кім. 87 Україна, 36003, м. Полтава, вул. Коваля 5/3 кім. 87
Телефон - (050) 1900-887, (067) 89-14-322, (099) 06-32-210 (050) 1900-887, (067) 89-14-322, (099) 06-32-210
Емейл - konkurs_lesya@ukr.net konkurs_lesya@ukr.net
Дякуємо за звернення!

Залишилися питання?