2016

Номінація «Твір»

Сорочан Єгор  Ігорович

8 клас

Полтавська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області

І

Лісовська Вікторія

8-А клас

ПГ № 13 м. Полтава

І

Шевченко Дарина

8 клас

КЗ «Полтавська гімназія № 6»

І

Силенко Ілона Сергіївна

 

10 клас

Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені академіка В.О.Пащенка Решетилівської районної ради Полтавської області

І

Кравченко Софія

ІІІ курс

Кременчуцький професійний ліцей ім. А.С. Макаренка

ІІ

Крячко Інна

8 клас

Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 імені І.П. Котляревського

ІІ

Керенчук Валерія

8 клас

Кустолово-Кущівська ЗОШ Кобеляцької районної ради Полтавської області

ІІ

Меркуце Надія

І курс

Полтавський професійний ліцей

ІІ

Шакірова Лідія

9 клас

Полтавська ЗОШ № 37

ІІ

Стрижак Юлія

8 клас

с. Задовга, Козелещинський район, Полтавська обл.. Задовжанська ЗОШ І – ІІ ступ.

ІІІ

Александрова Елизавета

І курс

Полтавський юридичний коледж Національного юридичного університету ім.. Я. Мудрого

ІІІ

Мирось Марія

8-А клас

ПГ № 13

ІІІ

Календар Наталія

Володимирівна

7 клас

Семенівський навчально-виховний комплекс №1 імені М. М. Хорунжого, Семенівський БДЮТ

ІІІ

Таран Ольга

11 клас

Карлівська ЗОШ № 1, Полтавська обл..

ІІІ

Коба Діана Русланівна

 

11 клас

Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені академіка В.О.Пащенка Решетилівської районної ради Полтавської області

ІІІ

Бердник Ігор Федорович

8 клас

Червонозаводська загаль-ноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Лохвицької районної ради Полтавської області

ІІІ

Квік Олександр

Іванович

5 клас

Загально-освітня школа І-ІІ ступеня с. Кисилин (вул.40-річчя Перемоги, с.Кисилин, Локачинський район Волинська область, 45514

І

Миколенко Анна

ІІ курс

Дніпропетровський педколедж,  Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара

І

Мартинюк Ірина

11 клас

Гуманітарна гімназія № 1, ім.. Пирогова, м. Вінниця

ІІ

Білоус Поліна Володимирівна

8-Б клас

Артемівського навчально-виховного комплексу Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 ім. Артема – багатопрофільний ліцей» Артемівської міської ради Донецької області,

ІІ

Бабінчук Олександра

11 клас

Великодальницький навчально-виховний комплекс «Школа-гімназія», Одеська область, Біляївський район , с.Великий Дальник

ІІ

Баюш Діана Валеріївна

8 клас

Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів с.Студена Піщанського району Вінницької області

ІІ

Бобнєва Аліна Юріївна

11 клас

Краматорська ЗОШ I-III ступенів №8 (вул.. Двірцева,57-А)

ІІ

Лещук Маргарита

 

Білоцерківська спеціалізована ЗОШ № 1 з поглибленним вивченням слов’янських мов, м. Біла Церква, Київська обл..

ІІ

Тарасенко Владислава

11 клас

с. Михайлівна, Олександрійський р-н., Донецька обл..

ІІІ

Коробська Анастасія

8Б клас

Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ №2 з професійним навчанням

ІІІ

Мишура Сабіна

11 клас

Бондарівська гімназія, Марківський р-н., Луганська обл..

ІІ

Бандерич Артем

9 клас

Міньківський НВК ЗНЗ І-ІІІст.-ДНЗ2 Артемівської районної ради Донецької області

ІІІ

Ждан Крістіна

 

ІІ курс

Інститут філології, журналістики і між культурної комунікації, напрям журналістика Південного Федерального університету, м. Ростов – на - Дону

І

Гранкін Микита

І курс

Київський національний університет  культури і мистецтва

І

Дурицький Сергій Петрович

8 клас

Мазінське навчально-виховне об'єднання "Загальносвітня школа І-ІІ ступенів дитячий нгавчальний заклад"

І

Овсієнко Діана

8-Б клас

Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Роменської міської ради Сумської області

І

Харащук Романа

9 клас

Коломийський НВК № 9 «школа – природничо-математичний ліцей»

І

Анісімова Юлія

 

8 клас

Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Роменської міської ради Сумської області

ІІ

Саморядова Ганна

ІІІ курс

ДПТНЗ «Лисичанський професійний гірничо-промисловий ліцей», м. Лисичанськ, Луганська обл..

ІІ

Саакян Інга

8-Б клас

Дружківська ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 Дружківської міської ради Донецької області

ІІ

Рибак Яна

10 клас

НВК школа – ліцей, м. Дзержинськ, Донецька обл..

ІІ

Скалій Анастасія

9 клас

Кам’янська  ЗОШ І-ІІ ст. с.Кам’янка, Сколівський район, Львівська область

ІІ

Онищук Вікторія

9 клас

ЗОШ с. Цеброва,  Зборівський р-н, Тернопільська обл..

ІІ

Терещенко Ярина

9 клас

Центр дитячої і юнацької творчості «Дружба», Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

ІІ

Шмир Марина

11 клас

Токівська ЗОШ, Під волочиський р-н, Тернопільська обл..

ІІ

Ручко Анастасія

 

10 клас

Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Роменської міської ради Сумської області, м. Ромни

ІІІ

Іжевська Євгенія

ІІІ курс

ДПТНЗ «Сватівський професійний аграрний ліцей», с. Хомівка, Луганська обл..

ІІІ

Терещук Анна

8-В клас

Комунальний заклад: « Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І.Пирогова Вінницької міської ради»

ІІ

Ловінюкова Юлія

6 клас

Новоукраїнська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Новоукраїнської районної ради, Кіровоградська область

ІІ

Пономаренко Олена

10 клас

Мар`їнська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2

ІІІ

Бондарук Марта

10 клас

Калуська гімназія ім. Д. Бахматюка, Івано-Франківська обл.

ІІ

Дашко Тетяна

7-Б клас

Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ №2 з професійним навчанням

ІІІ

Щербакова Ірина

4 курс

Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж ім.І.Я.Франка

м.Прилуки, Чернігівська обл.

ІІІ

Верзілова Тетяна

8 клас

Комунальний заклад «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8 Лисичанської міської ради Луганської обл.»

ІІІ

Андрійчук Ольга

10 клас

Путивльська ЗОШ Чернівецька обл

ІІ

Сухорада

Ярослав

6 клас

Писарівська загальноосвітня  школа І – ІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області

ІІ

Калашнік Ірина Романівна

9 клас

КЗО «Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 22 з поглибленим вивченням іноземних мов Дніпропетровської міської ради» (місто Дніпропетровськ)

ІІІ

Номінація «Науково-пошукова робота»

Говорова Олександра

10 клас

ПНВК «Паросток»

І

Ситник Всеволод Володимирович

10 клас

Спеціалізована ЗОШ № 3 ім. В.О. Нижниченка, Комсомольської міскради, Полтавська обл..

І

Бондар Юлія Володимирівна

11 клас

Малобакайська  ЗОШ І-ІІІ ступенів   Решетилівської районної ради Полтавської області

ІІ

Софія Котович

4 курс

НаУ «Острозька академія»

1

Богмацер Лілія

10кл

Богодухівський колегіум № 2 Богодухівської районної ради Харківської області

1

Гвоздецька Альона

11 клас

Рогинська загальноосвітня  школа І-ІІІ ст. Комунальний заклад "Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді" Роменської міської ради Сумської області

ІІ

Михайлівська Сабіна

10 кл

НВК «інформатико-математичний ліцей ЗОШ І-ІІІ ступенів Дзержинської міськ ради Донецької обл

ІІ

Трушкіна Анастасія

1 курс

ОКЗ «Харківське художнє училище»

ІІ

Нещерет Марія

11 клас

КЗО «Українсько-Американський ліцей»  ДМР м. Дніпропетровська

ІІ

Журавльова Євгенія

Олександрівна

10 клас

 

Торський навчально-виховний комплекс Краснолиманської міської ради Донецької обл..

ІІ

Іщенко Олександра

11 клас

Ренійський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа  І ступеня – гімназія», Одеська область, Ренійський район

ІІ

Бречко Анастасія

11 клас

Красноградський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа I-III – дошкільний навчальний заклад)  № 2 Красноградської районної державної адміністрації Харківської області

ІІ

Гаврищак Анастасія

 

7(11)-А клас

Тернопільська Українська гімназія імені І.Франка, вул.. Коперніка, 14

ІІ

Завалюк Мирослава

4 курс

НаУ «Острозька академія»

ІІ

Гроховчук Анна

11 клас

Луцька ЗОШ №25

ІІ

Макогон Катерина

11-Б кл,

Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8

ІІІ

Пальоха Ганна Олегівна

 

41 група

Прилуцький гуманітарно-педагогічний колледж ім. І. Я. Франка

ІІ

Панчишин Ірина

10 клас

КЗ ЦПО м. Самбір Львівська обл..

ІІ

Дудка Едуард

9 клас

Комунальний заклад "Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді" Роменської міської ради Сумської області, м. Ромни

ІІІ

Солодовніченко Маргарита

11 клас

Одеська загальноосвітня школа №106 І-ІІІ ступенів, м.Одеса

1

Кривонос Євангеліна

1 курс

ОКЗ «Харківське художнє училище»

ІІ

Гнатюк Микола

5 клас

Коломийська Гімназія імені Михайла Грушевського

І

Номінація «Аудіо-візуальний твір»

Семенко Марія

Скубій Анна

9-А клас

Полтавська гімназія «Здоров’я» №14, вул. Паризької Комуни, 30

І

Петрик Анастасія

9 клас

Краснолиманівський НВК «гімназія-зош І ступеня» Донецька обл..

1

Дешева Ярослава

І курс

Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м. Хорол Полтавської області,

ІІ

Яцик Михайло

9 клас

ЗОШ І – ІІІ ст.., с. Велика Глуша, Любешівський р-н, Волинська обл..

І

Нецик Юлія Валеріївна

10 клас

Васильківський навчально-виховний комплекс «ЗНЗ-дошкільний навчальний заклад № 3» (Дніпропетровська область, Васильківський

р-н, селище Васильківка)

ІІІ

Казак Марко,

Саєнко Микола

7 -В клас

Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35

ІІІ

Склянчук Анна Олександрівна

7 клас

Любомльська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, 44300 Волинська область, місто Любомль

ІІ

Дубовик Лілія Вікторівна

11 клас

Семенівський навчально-виховний комплекс №1 імені М. М. Хорунжого, Семенівський БДЮТ  Полтавська обл..

ІІІ

Сергієнко Данило, Бут Софія, Лемешко Кароліна

11клас

ПНВК «Паросток», м. Полтава

ІІ

Непомнящих Костянтин

 

С. Перелесне Словянський р-н Донецька обл

ІІІ

Черкасова Альбіна,

Ярошева Катерина,

рицька Марія, Мустафаєва Карина

8 кл

Лисичанська ЗОШ Луганська обл..

ІІ

Перець Анастасія, Долгополдов Юрій, Томашевська Яна,

Ушков Станіслав

10 клас

Одеська загальноосвітня школа №65 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

ІІІ

Мушкетова Вікторія

9 клас

Богодухівський колегіум№2 Харківська область

ІІІ

Плєхова Аліна

11 клас

Красногорівська ЗОШ

Марїнської райради Донецької обл..

ІІІ

Филипюк

Андрій

5 –Б клас

Коломийська гімназія імені М.Грушевського Івано-Франківська обл, М.Коломия

ІІ

Скрипка Юлія

Давидюк Аліна

 

Маневицький Центр творчості дітей та юнацтва, Волинська область, смт. Маневичі

ІІ

Ткачук Дарина

8 клас

Маневицький Центр творчості дітей та юнацтва, Волинська область, смт. Маневичі

ІІІ

Єфімова Анастасія

10 клас

Маневицький Центр творчості дітей та юнацтва, Волинська область, смт. Маневичі

ІІІ

Номінація «Малюнок»

1-4 класи

Мішкова Еліонора

3-А клас

ПГ № 13

І

Орлов Давід

2 клас

Художня студія «Вундерчадо»

І

Кузьменко

Олександра

3 клас

Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 29

І

Стефанюк Олексій

1 клас

ПСНВК « 10, м. Полтава

І

Алнашир Діана

4 клас

ЗОШ № 28, м. Полтава

І

Борисова Владислава

1 клас

ЗОШ № 29, м. Полтава

ІІІ

Кузьменко Олександра

3 клас

ЗОШ № 29, м. Полтава

ІІІ

Антоненко Анастасія

3 клас

Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 29

ІІІ

Капустян Злата

2 клас

ЗОШ 29 Полтава

ІІ

Хворостенко Олена

1 клас

Полтавська загальноосвітня школи І-ІІІ ступенів №5

ІІ

Мірінець Тетяна

4 клас

Смт Білики Кобеляцький р-н Полтавська обл

ІІ

Фесак Віталіна

2 клас

Котелевська дитяча музична школа, смт Котельва Полтавська обл.

ІІІ

Семенко Анна

3-Б клас

Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступені №1

І

Ясашиних Валерія Олександрівна

4-А клас

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 міста Красноармійська, Донецька область, м.Красноармійськ, м-н «Південний», ЗОШ № 2

І

Світінська Марія

3-б клас

Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступені №1

І

Антонюк Максим

3-А клас

Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступені №1 дон

І

Шовкова Вікторія Костянтинівна

3 клас

Іванівська середня загальноосвітня школа Петриківського району (Дніпропетровська область, Петриківський район, село Іванівка)

1

Дятлова Альона

4 клас

Павлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

І

Кух Ілля

1 клас

ЗОШ с. Люб’язь Волинська обл

І

Градовий Максим

4 клас

Тернопільська класична гімназія

І

Бабиська Віолета

4 клас

Окябрьська ЗОШ, Волноваський р-н, Донецька обл..

І

Десятніченко Вікторія

4 клас

Вільховецький навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів" Звенигородської районної ради Черкаської області

ІІ

Лашкул Рената Ехсанівна

4А клас

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області, м. Кіровоград,  селище Гірниче,  лінія 6

ІІ

Лебедкіна Єлизавета

 

 

4 клас

Позашкільний навчальний заклад Багатопрофільний молодіжний центр

Черкаської міської ради

 

ІІ

Олійник Ольга

 

Позашкільний навчальний заклад Багатопрофільний молодіжний центр

Черкаської міської ради

 

ІІ

Скиба Софія

1 клас

Лозівська ЗОШ № 7, м. Лозове, обл.. Харківська

ІІ

Вистороп  Федір

4 клас

Донська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Донецька область, Волноваський район, селище Донське

ІІ

Танцюра Поліна Михайлівна

3 клас

ЗОШ № 5, Рубіжанської міськради, Луганська обл..

ІІ

Крута Ірина

 

4-А клас

Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступені №1 Володимирівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Волноваський р-н Дон об

ІІІ

Макодай Аліна

4 клас

Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26  Лисичанської міської ради Луганської області, м. Лисичанськ, Луганська обл.

ІІІ

Гриньків Вероніка

1 клас

Тернопільська загальноосвітня школа №23

ІІІ

Йолтухівський Владислав

3 клас

Тернопільська спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов №3

ІІІ

Юнаш Альбіна

9 років

Студія образотворчого мистецтва, Первомайська міськрада, Харківська обл., вул. Кондратьєва

ІІІ

Рябченков Ілля Олександрович

3-Г клас

Артемівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12

ІІІ

Сидорова Аліса Денисівна

3-Г клас

Артемівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12

ІІІ

5-7 класи

Мороз Марія Вадимівна

6 клас

Полтавська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2

І

 

Карлова Анастасія

8 кл

ЗОШ № 29 Полтава

І

Панченко Олександра

7 клас

Полтавська загальноосвітня школа № 11

І

Тимошенко Аліна

5 клас

Котелевська дитяча музична школа, вул.. Жовтнева, 221, смт Котельва Полтавська обл., 38600

ІІ

Тютюнник Єлизавета

6 клас

Котелевська дитяча музична школа, смт Котельва Полтавська обл.

ІІ

Нестерова

Анна

6-А клас

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Полтавської міської ради Полтавської області»

ІІ

Альошина Мілана

5-А клас

Полтавська гімназія №17 Полтавської міської ради Полтавської області

ІІІ

Балак Валерія

7-А клас

Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступені №1

І

Чорна Анастасія

1(5)-А клас

Заліщицька державна гімназія Терно­пільської обл.

1

Кушнір Юлія

 

Будинок учнівської творчості, м. Трускавець, Львівська обл..

І

Насадюк Тетяна

7 клас клас

Гвіздська ЗОШ, Надвірнянський р-н., Івано-Франківська обл..

І

Дяченко Ксенія

6 клас

ЗОШ № 2, м. Березівки, Одеська обл..

І

Походенко Сергій

 

Підволочинська ЗОШ, с. Мислова, Тернопільська обл..

І

Крінчева Олександра

7 - Б клас

ЗОШ № 3, м. Ізмаїл, Одеська обл..

І

Дяченко Ксенія

6 клас

ЗОШ № 2, м. Березівки, Одеська обл..

І

Полоник Руслана

6 клас

Краматорська ЗОШ № 17

ІІ

Довженко Анастасія

7 клас

Новостепанівський НВК, Олександрівськом райради, Донецька обл..

ІІ

Курінна Анастасія

7 клас

Краснолиманський НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня» донецька

ІІ

Троцюк Оксана

 

НВК Луківська ЗОШ І – ІІ ст.., ліцей, Волинська обл.., МТ Луків

ІІ

Донець Єлизавета

5А клас

Ізюмська ЗОШ № 12, Ізюмської міськради, Харківська обл..

ІІ

Говіна Зоя

7 клас

НВК смт Любощів, Волинська обл..

ІІ

Квасніцька Діана

 

Дитяча школа народних мистецтв, м. Львів, вул. Антоненка Давидовича 6

ІІ

Ніколенко Марія

 

Художня студія «Товариш», м. Черкаси

ІІІ

Поросолова Юлія

7 клас

Криворізька ЗОШ № 119

ІІІ

Сівков Владислав

7 клас

Мельниківський НВК, чорнобаєвський р-н., Черкська обл..

ІІІ

Білицька Ольга

7 клас

Маяківська ЗОШ, Словянський р-н., Донецька обл..

ІІІ

Желнович Дар’я

7 клас

ЗОШ № 3, м. Першотравенськ

ІІІ

Хмелькова Світлана

 

Центр дитячої творчості «Надія», м. Першотравенськ, Дніпропетровська обл..

ІІІ

8-9 класи

Федіна Єлизавета

11 клас

СЗОШ №3 ім В.О.Нижниченка М. Комсомольськ

1

Білобров Олег

9 клас

ЗОШ № 27 Полтава

1

Черкас Анна

9-Г клас

КЗ«Полтавська ЗШ №30»,

І

Кириленко Олена

8 клас

Полтавська міська школа мистецтв «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко

І

Іванова Валерія

8 клас

Полтавська міська школа мистецтв «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко

І

Саленко Поліна

8 клас

КЗ «Полтавська ЗШ I-III ст. №24»

І

Карлова Анастасія

8 клас

ЗОШ « 29 Полтава

1

Боровенська Єлизавета

8 клас

Решетилівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

ІІ

Гвоздік Тетяна

9 клас

Хорольська гімназія Хорольської районної ради Полтавської області

ІІІ

Остапенко Поліна

8-А клас

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №27 Полтавської міської ради Полтавської області»

ІІІ

Зелінська Анастасія

5 клас

Гуманітарна гімназія №1 ім Пирогова, Вінницької міської ради

І

Гаркава Мар’яна

 

Будинок учнівської творчості, м. Трускавець, Львівська обл..

І

Медвідь Ірина

 

Будинок учнівської творчості, м. Трускавець, Львівська обл..

І

Дидичин Соломія

8 клас

с. Тисменичани, Надвірнянсьий р-н., Івано – Франківська обл..

І

Ковальчук Христина

8 клас

Тернопільська спеціалізована школа «17

І

Таранова Валерія

9 клас

Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №9 Лисичанської міської ради Луганської області

І

Федчук Аліна

8 клас

НВК смт Любощів, Волинська обл..

І

Семенюк Олександр

9 клас

Луцька ЗОШ № 25

І

Ісопенко Тетяна

8 клас

Чернівецька ЗОШ № 38, м. Чернівці

І

Цвігуненко Ольга

9 клас

ЗОШ № 6, м. Ізмаїл, Одеська обл..

ІІ

Арнаутова Юлія

8б  клас

Криворізька загальноосвітня школа I-III ступенів № 72

ІІ

Максімко Софія

9 клас

с. Білозорина, Надвірнянський р-н., Івано-Франківська обл..

ІІ

Самородова Єлизавета

9 клас

Лисичанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №6 Лисичанської міської ради Луганської області

ІІ

Дідюра Ангеліна

9 клас

Валер’янівська ЗОШ, Волноваської райради, Донецька обл..

ІІ

Тихонська Валентина

9 клас

Кіровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

ІІ

Назаренко Яна

9 клас

Богодухівський колегіум № 2, Харківська обл..

ІІ

Калашникова Крістіна

9 клас

Роменська ЗОШ I-II ст. №6, Сумська обл., м. Ромни

ІІІ

Бендера Інна

9 клас

Кам’янківська ЗОШ, Підволочинський р-н., Тернопільська обл..

ІІІ

Климович Софія

9 клас

Тернопільська загальноосвітня школа №20

ІІІ

Куриницька Христина

9 клас

Тернопільська класична гімназія

ІІІ

Горовецька Софія

9 клас

ТНВК ШЕЛ № 9, ім.. Блажкевич, Тернопільської міськради

ІІІ

10-11 класи, студенти

Ващенко Луїза Григорівна

4 курс

Миргородський художньо-промисловий коледж ім. М.В.Гоголя Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка

І

Яблуновська

Євгенія

10-А клас

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Полтавської міської ради Полтавської області»

І

Діденко Оксана,

 

ІІІ курс медичного факультету № 1

Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія»

І

Тараненко Анастасія

101-А

Полтавський національний технічний університет ім. Ю.Кондратюка

І

Галина Юрій

І курс

Професійний будівельний ліцей м. Комсомольська, вул. Строни 21

ІІ

Бакунова Анастасія

10 клас

Кобеляцький навчально-виховний комплекс №1

ІІ

Гурт Катерина

1 курс

Кременчуцький професійний ліцей нафтопереробної промисловості

ІІ

Кравченко Лазар

1 курс

Кременчуцький професійний ліцей нафтопереробної промисловості

ІІ

Тристан Марина

2 курс

Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С.Макаренка

ІІ

Горєлова

Каріна

10-А клас

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 Полтавської міської ради Полтавської області»

ІІІ

Вєтрова Ольга

1 курс

ВДНЗ України «українська медична стоматологічна академія»

ІІ

Метелін Денис

ІІІ курс

Львівський державний коледж декоративного і ужиткового мистецтва ім.. Труша

І

Буцик Євгенія,

 

2 курс медичного факультету № 1

Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія»

І

Русак Аліна

 

ПТНЗ – ДПТНЗ «Лисичанський професійний ліцей»

І

Грубнік Анюта Вікторівна

10 клас

 

Олексіївська загальноосвітня школа I-III ступенів Краснокутської  районної   ради   Харківської області

І

Панчук Злата

10 - Б клас

Загальноосвітній політехнічний ліцей ІІ – ІІІ ст., м. Ізмаїл, Одеська обл..

І

Москаленко Діана

10 клас

КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 27 Лисичанської міської ради Луганської області»

І

Сніжковська Марина

17 років

Центр дитячої творчості «Надія», м. Першотравенськ, Дніпропетровська обл..

І

Сахновська Ірина

 

ДПКДНУ ім. Гончара

 

І

Новікова Катерина

11А клас

Комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа №44

м. Дніпродзержинська» Дніпродзержинської міської ради

ІІ

Петренко Катерина

10 клас

Курахівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5

ІІ

Діденко Оксана,

 

3 курс медичного факультету № 1

Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія»

ІІ

Борисенко Анастасія

10 клас,

КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 27 Лисичанської міської ради Луганської області»

ІІ

Єйбог Дар’я

10 клас

Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ

Ушпік Орина Олегівна

 

ІІ курс

Державний вищий навчальний заклад «Дніпропетровський політехнічний коледж»

ІІ

Сівцова Вікторія Іванівна

II курс

 

ДВНЗ «Дніпропетровський транспортно-економічний коледж

 

ІІІ

Тищенко Наталія

 

ЗХС «Школа юних модельєрів» ПНЗ «БМЦ» ЧМР, м. Черкаси

ІІІ

Роміна Вікторія Романівна

ІІ курс

група ТПМ – 14 1/9

Державний вищий навчальний заклад «Дніпропетровський політехнічний коледж»

ІІІ

Рязанцева Настасія

10-А клас

Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступені №1 Дон області

ІІІ

Кепещук Максим

11 клас

Надвірнянський ліцей, Івано-Франківська обл..

ІІ

Бондаренко Ганна

11 клас

Татарбунарський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- гімназія" Татарбунарського району Одеської області

ІІ

Фалько Анастасія

Вікторівна

10-А клас,

Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12

ІІІ

Коструб Дар’я

10 клас

Багатопрофільна гімназія м. Красноармійська Донецької області

ІІІ

Орловська Ангеліна

10-Б клас

Володимирівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1 Волноваський р-н  Дон області

ІІІ

Боченко  Анна

11 - Б клас

Володимирівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1 Волноваський р-н  Дон області

3

Шкільнюк Ірина

 

Україна, Тернопільська область, Чортківський район, с.Милівці, Милівецька ЗОШ

ІІІ

Кобцева Анастасія

10 клас

Сєвєродонецький НВК «Спеціалізована школа-колегіум Національного університету «Києво – Могилянська академія», Луганська обл..

ІІІ

Плоха Вероніка

 

Студія образотворчого мистецтва, Первомайська міськрада, Харківська обл..

ІІІ

Жураківська Анастасія

7 клас

Коломийський навчально-виховний комплекс №9 «Школа-природничо математичний ліцей» м. Коломия, Івано-Франківська область

І

Юрійчук Соломія

6 клас

Коломийський навчально-виховний комплекс №9 «Школа-природничо математичний ліцей» м. Коломия, Івано-Франківська область

І

Горбулевмч Анжеліка

6 клас

Коломийський навчально-виховний комплекс №9 «Школа-природничо математичний ліцей» м. Коломия, Івано-Франківська область

І

Гасенко Оксана

 

С.Решетилівка Полтавська обл..

ІІІ

Снігур Оксана

 

С.Решетилівка Полтавська обл..

ІІІ

Номінація «Декламація»

1-4 класи

Лобач Єлизавета

3 клас

Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 29

І

Піньковська Анастасія

3 клас

Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського

І

Кулик

Ірина Євгенівна

1-А клас

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 Полтавської міської ради Полтавської області»

І

Швидка Валерія

2 клас

Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського

І

Бєлоножко Владислава

1Б клас

Полтавська  школа № 29

ІІ

Фоменко Іван Іванович

4 клас

Опішнянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області, смт. Опішня, Зіньківський район

ІІІ

Фоменко Вероніка

3 клас

Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського

ІІ

Загорулько Елизавета

2в клас

Полтавська  школа № 29

ІІ

Шестобітова Вікорія

3 клас

Котелевська школа № 2

ІІ

Лук’яненко Дар’я

4 клас

Полтавська Школа № 37

ІІІ

Лисенко Вероніка

1 клас

Полтавський спеціалізований навчально-виховний комплекс №10, м.Полтава

ІІ

Гаркушко Дар’я

2 клас

Полтавська  школа № 29

ІІІ

Качановська Ангеліна

2 клас

Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського

ІІІ

Федюн Єлизавета

4 клас

Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського

ІІІ

Маслов Ілля

2в клас

Полтавська школа-гімназія № 6

ІІ

Капустін Михайло

2 клас

ПНВК «Паросток», м. Полтава

ІІ

Корнєєва Віолетта

 

2 клас

Роменська спеціалізована загальноосвітня школаІ-ІІІ ступенів № 2 ім. акад. А.Ф.Йоффе м. Ромни

І

Липка Евеліна

2 клас

Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11, 42000, Сумська обл., м. Ромни

І

Олійник В.

2 клас

Тернопільська класична гімназія

ІІ

Гут Анастасія

2 клас

Милівецька ЗОШ І – ІІ ст.. Чортківської РДА Тернопільської обл..

ІІ

Радько Анна

1 клас

Великомихайлівська ЗОШ № 2, Україна, Одеська обл., Великомихайлівський р-н, смт.Велика Михайлівка

ІІ

Арсеньєв Ілля

2 клас

Одеська загальноосвітня школа №107 І-ІІІ ступенів, м.Одеса

ІІ

Коваленко Євген

3 клас

Роздольненська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Великоновосілівська райрада, Донецька обл..

ІІІ

Лисенко Вікторія

4-А клас

Красноградський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) № 2 Красноградської районної державної адміністрації Харківської області

ІІІ

Плешаков Олексій

2 клас

Златоустівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ

Рошинець Дар’я Миколаївна

3 клас

Прелеснянська ЗОШ І-ІІІ ст., с. Перелесне, Слов’янський р-н, Донецька обл.

ІІІ

Емінє Шукурджиєва,

3 клас

Київська ЗОШ 70/ Сімферопольська ЗОШ 4

ІІІ

Номінація «Декламація»

5-7 класи

Северин Владислав

6 клас

Полтавський міський центр позашкільної освіти Полтавської обл

2

Віценчик Дар’я

6 клас

ЗОШ № 29

2

Лемешко Крістіан

5 клас

ПНВК «ПАРОСТОК»

2

Мокра Варвара

5 клас

Кременчуцька ЗОШ № 21

3

Бабець Валентина

5 клас

ЗОШ № 37

 

Брунь Ельвіра

5 клас

Полтавська спеціалізована школа №3

3

Ожерельєва Карина

7 клас

Кременчуцька ЗОШ №16

1

Василенко Поліна

5 клас

Полтавська ЗОШ № 15,

1

Кгаєвська Владислава

7 клас

Полтавський міський центр позашкільної освіти Полтавської обл.

1

Точона Євгенія

7 клас

НВК «Ліцей із загальноосвітньою школою І – ІІІ ступенів» Костянтинівської міської ради Донецької області

І

Заремба Вероніка

6-А клас

Тернопільська ЗОШ № 11

І

Дрина Павло

5-А клас

КЗ «Луцька гімназія № 4, ім.. Модеста Левицького Луцької міської ради», Волинська область

 

І

Калініна Вікторія

5 клас

Роменська загальноосвітня школа I-II ст.№8 м.Ромни

І

Варченко

Анастасія

6 клас

Красноармійський НВК

І

Кужель Богдан

 

7 кл.

Роменська загальноосвітня школа I – III ступенів №4 м. Ромни

І

Мамедова     Діана

7-А клас

Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Донецька обл

І

Клюй Катерина

7 клас

Ольгинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області.

ІІ

Бережко Дар’я

5-А клас

Ізюмська гімназія № 1 Ізюмської міської ради Харківської області

І

Карпець Олександра Володимирівна

10 клас

Бобрицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Роменської районної ради Сумської області

ІІ

Живага Анастасія

10 клас

Лисичанська ЗОШ №4 Луганська обл

ІІ

Чигрин Василь

8 клас

Путильська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Путильської районної Ради Путильського району Чернівецької області

ІІ

Шишко Катерина Костянтинівна

4-Б клас

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 міста Красноармійська,

ІІ

Сощенко Уляна Валеріївна

2-А клас

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 міста Красноармійська

ІІІ

Пономар Анна

6 клас

Лучанська ЗОШ, с. Лучка, Липоводолинський р-н.. Сумська обл..

І

Якібчук Максим

5В клас

Коломийський навчально-виховний комплекс №9 «Школа-природничо-математичний ліцей», м. Коломия, Івано-Франківська область

І

Шаллал Камаль

 

м. Сімферополь, Крим, зразкова театральна студія «Світанок»

І

Кулик Марта (он-лайн)

6 клас

Жидачівський НВК

І

Геник Христина

8А клас

Коломийський навчально-виховний комплекс №9 «Школа-природничо-математичний ліцей», м. Коломия, Івано-Франківська область

ІІ

Номінація «Декламація»

8-9 класи

Панич Владислав

8-Б клас

Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 ім. В.Г.Короленка

І

Негребецький Олександр

8-В клас

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Полтавської міської ради Полтавської області»

І

Разіньков Сергій

9 клас

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа I-III ст.№12»

І

Болдерцева Діана

9 клас

ЗОШ № 5, м. Полтава

ІІ

Ткаченко Вікторія

8 клас

Кустоловорущівська ЗОШ

ІІ

Казакова Маргарита

8 клас

Полтавська ЗОШ № 4

ІІ

Зінчук

Валерія

8 клас

Миргородська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Миргородської міської ради Полтавської області,

ІІІ

Велічковська Ольга

8 клас

Комунальний заклад» Полтавська спеціальна загальноосвітня школа №40», м. Полтава

ІІІ

Семенова Жанна

8-А клас

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №27 Полтавської міської ради Полтавської області»

ІІІ

Островерхова Анастасія

 

9 клас

Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Роменської міської ради Сумської області

І

Тріус Владислава

9 клас

Роменська спеціалізована загальноосвітня кола І-ІІІ ступенів № 1 ім. П.І.Калнишев-ського

І

Кисіль Анастасія

9-А клас

Залізницький НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.. дитячий садок» Любешівського району Волинської області

ІІ

Прийма Олександр Дмитрович

9 клас

КЗО «Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 22 з поглибленим вивченням іноземних мов Дніпропетровської міської ради»

ІІ

Номінація «Декламація»

10-11 класи, студенти

Барабаш Марина

11 група / І курс

Полтавський професійний ліцей сфери послуг

І

Стрижак Діана

 

Полтавська ЗОШ № 4

І

Онищенко Анастасія

2курс

 

ВДНЗУ «УМСА»

І

Чикор Марія

2гр      І стом.

ВДНЗУ «УМСА»

ІІ

Курило Володимир

 

10 клас

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27 Полтавської міської ради Полтавської області»

ІІ

Пономаренко Дарина

10-А

Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №34

м.Полтава

ІІ

Казелло Ю. Школьна Н.

10 клас

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27

ІІІ

Бут Софія

11 клас

ПНВК «Паросток», м. Полтава

ІІ

Меркуце Надія

І курс

Полтавський професійний ліцей

ІІІ

Щиголь Діана Ігорівна

11 клас

Малобакайська ЗОШ І–ІІІ ступенів Решетилівської районної ради Полтавської області

І

Бакума Олена

11 клас

Петрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня, Одеська область, Комінтернівський район, с.Петрівка

І

Перепеча Ангеліна

 

10 клас

Роменська загальноосвітня школа I-III ст. №5

 

І

Петрук Ольга

10-В клас

КЗ «Луцький НВК ЗОШ І – ІІІ ст.. № 22 – ліцей Луцької міської ради Волинської області»

І

Бердник Юлія

 

10 клас

Роменська загальноосвітня школа I – III ступенів №4 м.Ромни

ІІ

Щиголь Діана Ігорівна

11 клас

Малобакайська ЗОШ І–ІІІ ступенів Решетилівської районної ради Полтавської області

ІІ

Герасименко Наталія

10 клас

Огіївський НВК Сахновщинської районної ради Харківської області

(Харківська область, Сахновщинський район, село Огіївка)

ІІІ

Вітовщик Оксана

11 клас

ЗОШ І – ІІ ст.., с. Березині, Любешівський р-н., Волинська обл..

ІІІ

Сілютіна Розалінда

11клас

Рибинська ЗОШ Донецька обл І-ІІІ ступенів

ІІІ

Ковалів Марія

ІІ курс

Українська Академія Друкарства, м. Львів

І

Єрикалова Юлія

4 курс

Харківський національний університет ім.. Котляревського

1

Меркулов Ілля

 

Крим, Сімферополь

І

Лукіна Юлія

10 клас

Путивльська ЗОШ Чернівецька обл

1

Номінація «Інсценізація»

Колектив учнів:

Івлєв Кирило;

Бесполько Вікторія;

Мацюк Валентин;

Юхта Вікторія;

Прядко Алісія

 

 

Часовоярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 Бахмутської міської ради Донецької області

2

Колектив учнів:

Хлистун Оксана;

Палац Оксана;

Смеречинська Анастасія;

Хлистун Марія;

Загоруйко Оксана;

Мазур Лілія;

Кримсала Віталій

 

Скалатська ЗОШ м.Скалат ; Підволочиський район ; Тернопільська обл.

2

Колектив учнів:

 

 

Черкаська ЗОШ №2 Словянського р-ну Донецької обл..

3

Колектив учнів:

Суршко Андрій;

Каїка Анастасія

 

Ольгинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

2

Колектив народного театру «Арлекін»

8-10 клас

Кременчук

1

Царьова Ольга,

Ємельянов Ростислав

10 клас

Полтавський міський багатопрофільний   ліцей №1,

ім. І.П. Котляревського

ІІ

Гезь Давид, Пивоваренко Антоніна, Кушніренко Віталій

9 клас

Полтавська обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей  імені А.С.Макаренка

2

Гавриш Антоніна, Максимович Олена,

Остапов Андрій

9 клас

Полтавська загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5

 

1

Ноздрачова Катерина

4-й курс

Полтавський університет економіки і торгівлі

 

2

Михайлик Анастасія

2-й курс

Полтавський університет економіки і торгівлі

2

 

Тарасюк Ксенія

2-й курс

Полтавський університет економіки і торгівлі

2

 

Нікологорський Олександр

3-й курс

Полтавський університет економіки і торгівлі

2

 

Порохновець Дмитро

2-й курс

Полтавський університет економіки і торгівлі

2

Ноздрачова Катерина

4-й курс

Полтавський університет економіки і торгівлі

2

Кгаєвська Владислава

7 клас

Полтавський міський центр позашкільної освіти Полтавської області (ПМЦПОПО)

3

Журавльова Софія

7 клас

Полтавський міський центр позашкільної освіти Полтавської області

3

Беркита Людмила

7 клас

Полтавський міський центр позашкільної освіти Полтавської області

3

Кравець Ольга

10 клас

Полтавський міський центр позашкільної освіти Полтавської області

3

Ковтун Владислав

ІІІ курс

Професійний будівельний ліцей м. Комсомольська, вул. Строни 21

3

Циганко Марина

ІІ курс

Професійний будівельний ліцей м. Комсомольська, вул. Строни 21

3

Полтавець Альона Сергіївна

2 курс

Гадяцьке училище культури ім. І.П.Котляревського

2

Коллектив учнів:

 

 

Піщанський НВК Красно армійський р-н Донецька обл.

1

Номінація «Вокал»

Тітенко Дана

7 клас

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 у м. Полтава

І

Чалова Анастасія

9В клас

Ліцей “ПОЛІТ”  при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка

1

Жорник Катерина

Сліпченко Віра

8 клас

Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27

1

Семеренко Анна

 

1 курс

Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія»

І

 

Вацька Анна,

Кушніренко Владислава,

Бондар Анастасія,

Шульга Андрій

5-Б клас

Полтавська гімназія № 13

ІІІ

Возна Дар’я

11 клас

Полтавський НВК (ЗНЗ-ДНЗ) №6

ІІІ

Кравченко Аліна Віталіївна

ІІ курс

Полтавський юридичний коледж національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

ІІІ

Карнаух Софія

8 клас

Комунальний заклад «Полтавська спеціальна загальноосвітня школа №40», м. Полтава

ІІ

Погоріла Дар’я

8 клас

Красноградський НВК №2 Харківська обл

ІІІ

Галатченко Софія

6 клас

Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

ІІ

Безкоровайна Анна

1 курс

Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія»

ІІ

Плакіда Карина

11 клас

Першотравенська ЗОШ №5

І

Громова Олександра Василівна

Діденко Тетяна Валеріївна

I-ІІ курс

 

 

ДВНЗ «Дніпропетровський транспортно-економічний коледж» (місто Дніпропетровськ)

 

3

Нагула Еліна Миколаївна

7-А

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5

1

Желізняк Марта

Михайлівна Сав’юк

АлінаВіталіївна

24-Б група

24-Ф

група

ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім.Є.Храпливого» Тернопільська обл

2

Тиха Дарина

7 клас

 

Краснолиманський навчально-виховний комплекс «гімназія – загальноосвітня І ступеня» Краснолиманської міської ради Донецької області

3

Тиха Вікторія

11

Краснолиманський навчально-виховний комплекс «гімназія – загальноосвітня І ступеня» Краснолиманської міської ради Донецької області

1

Ластовецька Дар’я

10 клас

Лисичанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №6 Лисичанської міської ради Луганської області, м. Новодружеськ, Луганської обл.

1

Дахно Ірина

8 клас

КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №13 Лисичанської міської ради Луганської області»  м. Лисичанськ

2

Живага Анастасія

Андріївна

10 клас

Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Лисичанської міської ради Луганської області

2

Атаманчук Елеонора

9 клас

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №25

3

Залеська Оксана

10 клас

Тернопільська класична гімназія

3

Комащук Оксана

10 клас

Тернопільська спеціалізована школа №17 ім. В.Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов

1

Оленченко  Ольга Олександрівна

10 клас

Комунальний заклад «Новомиколаївська середня загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів» Верхньодніпровської районної ради Дніпропетровської області ( смт. Новомиколаївка, Верхньодніпровський район, Дніпропетровська область)

3

Вокальний ансамбль «Василечки»

10-11 класи

Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Троїцької районної ради Луганської області

3

Говорун Юлія

8 клас

Богодухівський колегіум№2 Харківська обл..

2

Побережна Маргарита Сергіївна

І курс

ДЗ України «Дніпропетровська медична академія»  м. Дніпропетровськ,

3

Чернобай Арина Сергіївна

8-А клас

Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12

3

Кравчук Катерина

 

5 клас

Одеська загальноосвітня школа № 81 І – ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

3

Філатова Вероніка Ігорівна

6-А клас

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 ім. Артема – багатопрофільний ліцей» Артемівської міської ради Донецької області

3

Буймович Марія

10 клас

Одеська гімназія №4

1

Дорошенко Ксенія

6 клас

Спеціалізована ЗОШ №1 ім. Суворова м. Ізмаїл

1

 

Контакти з організаторами

Адрес - Україна, 36003, м. Полтава, вул. Коваля 5/3 кім. 87 Україна, 36003, м. Полтава, вул. Коваля 5/3 кім. 87
Телефон - (050) 1900-887, (067) 89-14-322, (099) 06-32-210 (050) 1900-887, (067) 89-14-322, (099) 06-32-210
Емейл - konkurs_lesya@ukr.net konkurs_lesya@ukr.net
Дякуємо за звернення!

Залишилися питання?