2018

 

Шановні переможці та Ваші наставники, батьки, друзі! Вітаємо всіх переможців та учасників із завершенням та підведенням підсумків конкурсу "Змагаймось за нове життя!", присвяченого Лесі Українці.  Усім переможцям (1-3 місця, Подяки) будуть протягом квітня надіслані  їхні нагороди поштою на вказані в заявках адреси. 

 

Бажаємо всім успіху!

                                                                                                               Результати заочного конкурсу "Змагаймось за нове життя!" (Леся Українка) 

           "Аудіовізуальний твір"

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові учасника Вікова категорія Назва твору Назва навчального закладу Область Місце
1 Воробець Христина Олегівна' Студент' Твої листи завжди пахнуть зів'ялими трояндами' Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ' Дніпропетровська' 1 місце
2 Дегтяр Вікторія Андріївна' Студент' Відповідь' Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ' Дніпропетровська' 2 місце
3 Кіон Катерина Вікторівна, творча група 3ВС' Студент' Лісова пісня' Відокремлений підрозділ "Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка"' Луганська' 2 місце
4 Кузьменко Катерина' 10-11' Життя і творчість Лесі Українки' Великодальницький навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія"' Одеська обл, Біляївський район' 2 місце
5 Лоренцо Софія 1-4 Стежками Лесі Італія   1 місце
6 Привалов Андрій' 8-9' Леся Українка у загальносвітовому контексті' НВК "Загальноосвітня школа 1-3 ступенів - дитячий садок" с.Великоплоске,Великомихайлівського району Одеської області' Одеська' 2 місце
7 'Різник Ігор Євгенович' '8-9' 'Леся Українка. Дитина - індиго ХІХ століття' 'Лисівська ЗОШ І-ІІІ ст.Покровської районної ради Донецької області' Донецька'' 1 місце
8 Сергієнко Олександра Ігорівна' 10-11' Леся Українка і Крим' Херсонській академічний ліцей імені О. В. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті' Херсонська' 1 місце
9 Склянчук Анна Олександрівна' 8-9' Волинь в житті Лесі Українки' Любомльська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2' Волинська' 1 місце
10 Слушева Дар'я Ростиславівна' 5-7' Літо краснеє минуло' Писарівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області' Луганська' подяка
  Театральний колектив Знахідка 05.июл Я буду вічно жити… Львівська ДДМШ №10 Львів 1 місце
             

               "ВОКАЛ"

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові учасника Вікова категорія Назва твору Назва навчального закладу Область Місце
1 Чернобай Арина Сергіївна '10-11' '"Колискова"' 'Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 м. Сєвєродонецька Луганської області' Луганська'' 1 місце
2 Іваник Карина Дмитрівна 10-11' Колискова' Ганнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів' Донецька' 1 місце
3 Безпала Вікторія Володимирівна' Студент' літературно - музична композиція "Без надії сподіваюсь"' Гадяцький коледж культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського' Полтавська' 1 місце
4 Данько Ірина Олексіївна, Шаповалов Олексій Вікторович' Студент' Contra spem spero ...' ДЗ "Луганський державний медичний університет" м. Рубіжне' Луганська' 1 місце
5 Тиха Дарина Романівна 8-9' Пісня "Давня весна"' Лиманський навчально-виховний комплекс "гімназія - загальноосвітня школа І ступеня"' Донецька' 1 місце
6 Півошенко Олексій Максимович '8-9' '"Давня весна"' 'Авдіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області' 'Донецька' 1 місце
7 Карпець Олександра Андріївна' '8-9' '"На зеленому горбочку"' 'Авдіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області' 'Донецька' 1 місце
8 Атаманчук Елеонора Богдана   пам'яті Лесі Українки     1 місце
9 Кушнір Софія 8' Лесина мрія Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області"' Волинська' 1 місце
10 Народний аматорський колектив «Світанок»          1 місце
11 Бердичевська Катерина Юріївна' 10-11' Пісня "Стояла я і слухала весну"' Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Героя України Березняка Є.С.' Кіровоградська' 1 місце
12 Жовко Олександра '8-9' «Досадонька»     1 місце
13 Бердичевська Катерина 10-11' «Стояла я і слухала весну»      1 місце
14 Погоріла Дар'я Русланівна' 10-11' "Стояла я і слухала весну"' Красноградський НВК №2 Красноградської районної державної адміністрації Харківської області' Харківська' 1 місце
15 Народний аматорський колектив «Світанок»      Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія   1 місце
16 Андрющенко Анна Андріївна '8-9' 'Єсть у мене одна...' 'Пісківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області' Луганська  1місце
17 Чонка Артур , Журба Анжеліка Юріївна, Бондарчук Віолетта Юріївна' 10-11' "Вечірня година"' КЗ "Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії"' Луганська' 1місце
18 Погоріла Дар'я Русланівна 10-11' "Стояла я і слухала весну"' Красноградський НВК №2 Красноградської районної державної адміністрації Харківської області' Харківська' 1місце
19 Марчук  Олена   До товаришів   ? 1місце
20 Попович Олеся Степанівна 10-11' "Гетьте,думи,ви хмари осінні!"(муз.Ярослава Степового,сл. Лесі Українки)' Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №21' Тернопільська' 2 місце
21 Швець Софія   уста говорять   ? 2 місце
22 Шатохіна Аліна Олександрівна, Вагеник Богдан Дмитрович' Студент' Давня весна' Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ' Дніпропетровська' 2 місце
23 Чишко Анастасія, Оголюк Анастасія студенти "Давня весна"' Новокаховський приладобудівний технікум Херсонська 2 місце
24 Вокальний ансамбль «Мрія»   «Мій шлях» триголосся     2 місце
25 Гладиш В. 10-11'   Словянської спеціалізованої школи-інтернату№23    2 місце
26 Дует студенти «Давня весна» Новокаховський прилад обуд. технікум    2 місце
27 Гаврилюк Діана Віталіївна, Струк Марта Антонівна 10-11' "Давня весна"' Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №16 ім. В. Левицького.' Тернопільська' 3 місце
28 Мельниченко Ірина Юріївна 10-11' Досадонька' Мигіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Первомайської районної ради Миколаївської області' Миколаївська' 3 місце
29 Журавльова Аліна '8-9' «Хотіла б я піснею стати» 8 клас Дробишевська ЗОШ Донецька' 3 місце
30 Мельниченко Ірина 10-11' «Досадонька»     3 місце
31 Костенко Ліза   мультик + Казка про Оха  м. Добропілля ? 3місце
32 Цуркан Олександра, Делієргієв Радіон  10-11' «Давня весна» Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери,  Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери,  3 місце
33 Гладиш Валерій   "Давня весна" Словянська школа-інтернет №23 Донецька' 1 місце
             

 

 
    НОМІНАЦІЯ «ДЕКЛАМАЦІЯ» 
№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові учасника Вікова категорія Назва твору Назва навчального закладу Область Місце
1 'Дзюбинська Валерія Андріївна' '1-4' '«Красо України, Подолля!»' 'Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня з поглибленим вивченням основ економіки' Тернопільська'' 1 місце
2 'Іващенко Марія Вячеславівна' '1-4' 'Вірш "Перемога"' 'Красноградська гімназія "Гранд", Красноградської районної державної адміністрації, Харківської області' Харківська'' 1 місце
3 'Пархоменко Єлизавета Ігорівна' '1-4' 'Колискова' 'Прелесненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів' Донецька'' 1 місце
4 'Возна Вікторія Сергіївна' '1-4' 'Вишеньки' 'Опорний заклад загальної середньої освіти "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5" Монастирищенської районної ради Черкаської області' Черкаська'' 1 місце
5 'Недава Софія' '10-11' 'Дочка Ієфая' 'КЗО,,Спеціалізована середня загальноосвітня школа 22 з поглибленим  вивченням іноземної мови,,м.Дніпра' Дніпропетровська'' 1 місце
6 'Гончар Олександра Олександрівна' 'Студент' 'Одержима. Л.Українка' 'Вищий навчальний комунальний заклад "Балтське педагогічне училище" Одеської області' Одеська' 1 місце
7 Реутенко Анна Юріївна' 10-11' "Твої листи завжди пахнуть зів’ялими трояндами..."' Красноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім.О.І.Копиленка Красноградської районної державної адміністрації Харківської області' Харківська' 1 місце
8 Софія Лоренцо-Хорова' 1-4' CONTRA SPEM SPERO' Українська суботня школа "Престиж"' Італія'Рим 1 місце
9 'Головков Данило Сергійович' '10-11' '"Коли дивлюсь глибоко в любі очі"' 'КЗ "Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії"' 'Луганська' 1 місце
10 'Конах Анна Миколаївна' '10-11' '"Товаришці на спомин"' 'Загальноосвітня школа І - ІІІ ст. с. Седлище' Волинська  1 місце
11 'Ковальчук Богдана Анатоліївна' '10-11' 'Леся Українка "В'язень"' 'ОНЗ "Любешівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія"' 'Волинська' 1 місце
12 'Павлік Дарина Володимирівна' '8-9' '"Мрії в бурю"' 'Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. В'язівне Любешівського району Волинської області' 'Волинська' 1 місце
13 'Кисіль Анастасія Ростиславівна' '10-11' '«Чом я не можу злинути угору…»' 'Залізницька загально-освітня школа   І-ІІІ ст.   ім. І.Пасевича  Любешівського району Волинської області' 'Волинська' 1 місце
14 'Бадиця Яна Олегівна' '5-7' 'Уривок з твору "Сльози перли"' 'Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 імені Героя України Березняка Є. С,' 'Кіровоградська' 1 місце
15 'Кузнецов Андрій Васильович' '10-11' '"Порвалася нескінчена розмова..." Леся Українка' 'Золотівський професійний ліцей' 'Луганська' 1 місце
16 'Андрюшина Євгенія Олексіївна' '5-7' 'Конвалія' 'Балаклійський Центр дитячої та юнацької творчості Балаклійської районної ради Харківської області, гурток "Подих Мельпомени"' 'Харківська' 1 місце
17 'Харченко Марія Олексіївна' '1-4' '"На столітній ювілей української літератури"' 'Слов'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №15 Слов'янської міської ради Донецької області' 'Донецька' 1 місце
18 'Сіроштан Андрій Олександрович' 'Студент' '"Бояриня"' 'Дніпродзержинський коледж фізичного виховання' 'Дніпропетровська' 1 місце
19 'Сафонова Тетяна Русланівна' 'Студент' 'Тішся, дитино,поки маленька... Л.Українка' 'Дніпропетровськ5ий державний університет внутрішніх справ' 'Дніпропетровська' 1 місце
20 'Грищук Світлана Романівна' '8-9' '"До мого фортепіано"' 'Глибоцький ліцей' 'Чернівецька' 1 місце
21 'Кареба Максим Володимирович' '8-9' 'Леся Українка. "Давня казка" (уривок).' 'Чкалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новотроїцького району Херсонської області' 'Херсонська область' 1 місце
22 'Крамар Олександра Михайлівна' '5-7' '" І шукаю вгорі я тієї зорі..." (Триптих)' 'Українська гімназія ім. І.Я. Франка м. Тернопіль' 'Тернопільська обл.' 1 місце
23 'Шелюх Микита Андрійович' '5-7' 'На роковини Шевченка' 'Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 1' 'Донецька' 1 місце
24 'ГАЛАС  САРА' '1-4' 'Леся Українка – «Сонечко встало, прокинулось ясне…»' 'ВОСЬМИРІЧНА  ШКОЛА  РЕМЕТИ' 'МАРАМУРЕШ' 1 місце
25 'Чемоданова Поліна Денисівна' '1-4' '"Вишеньки"' 'Навчально-виховний комплекс "Михайлівська загальноосвітня школа - дошкільний заклад" Покровської  райдержадміністрації Донецької області' 'Донецька' 1 місце
26 'Габалевич Віра' '8-9' 'Леся Українка "Одержима" Монолог Міріам' 'Державна дитяча школа мистецтв № 10 м.Львова' 'Львівська' 1 місце
27 'Коваль Анна Юріївна' '1-4' 'Леся Українка "Contra spem spero!"' 'Глибоцька гімназія' 'Чернівецька' 1 місце
28 'Сеніцка Роксолана' '5-7' 'Contra spem spero' 'Львівська державна дитяча школа мистецтв №10' 'Львівська' 1 місце
29 'Черних Роман і Тамара' '1-4' 'вибрані твори Лесі Українки' 'Українська школа «Еллісів» в Осло / Den Ukrainske skolen «Ellisiv» i Oslo' 'Norge' 1 місце
30 'Приходько Дар'я Андріївна' '8-9' 'Чи пам'ятаєш,коли я говорила' 'Первомайська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №8' 'Миколаївська' 1 місце
31 'Теляшенко Артем Юрійович' '10-11' 'Легенда' 'ДНЗ "Сєвєродонецьке ВПУ"' 'Луганська' 1 місце
32 'Скляренко Денис Олександрович' '10-11' 'Пан народовець' 'ДНЗ "Сєвєродонецьке ВПУ"' 'Луганська' 1 місце
33 'Єгорова Софія Вадимівна' '10-11' '"Твої листи завжди пахнуть зов'ялими трояндами..."' 'Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської обл.' 'Харківська' 1 місце
34 'Бербенко Артем Юрійович' '5-7' '"Сім струн"  ("До")' 'Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Олександрівської районної ради Донецької області' 'Донецька' 1 місце
35 'Олійник Каміла Андріївна' '1-4' '"Пташка сизокрила"' 'Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -10 Добропільської міської ради' 'Донецкая область' 1 місце
36 'Грошев Іван Денисович' '1-4' 'Леся Українка. "Мамо, іде вже зима..."' 'Чкалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новотроїцького району Херсонської області' 'Херсонська' 1 місце
37 'Склянчук  Анна Олександрівна' '8-9' 'Вязень' 'Любомльська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2' 'Волинська' 1 місце
38 'Зоренко  Іван  Миколайович' '8-9' '«Ні! я покорити її не здолаю…»' 'Мирненська  загальноосвітня  школа  І-ІІІ  ступенів Мирненської  селищної  ради  Каланчацького  району  Херсонської  області' 'Херсонська' 1 місце
39 'Бондаренко  Поліна  Олександрівна' '10-11' 'Монолог Міріам з драматичної поеми "Одержима"' 'Мирненська  загальноосвітня  школа  І-ІІІ  ступенів Мирненської  селищної  ради  Каланчацького  району  Херсонської  області' 'Херсонська' 1 місце
40 'Бучка Софія Олександрівна' '1-4' 'уривок з казки Л.Українки "Біда навчить"' 'Загальноосвітня школа І-ІІІступенів №1' 'Чернівецька' 1 місце
41 'Пономар Анна Романівна' '8-9' '"На давній мотив"' 'Лучанська філії КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів' 'Сумська' 1 місце
42 'Войчук Артем Андрійович' 'Студент' 'Коли дивлюсь глибоко в любі очі' 'Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба' 'Харківська' 1 місце
43 'Максимюк Олександр' '1-4' 'Скрізь плач, і стогін, і ридання....' 'Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня #4' 'Чернівецька' 1 місце
44 Смоляр Анна 11 - б На руїнах Луцька ЗОШ № 25   1 місце
45 Андрієнко Анастасія '10-11' Уста говорять 'Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Черкаської селищної ради Слов’янського району Донецької області' 'Донецька' 1 місце
46 Галєтова Лада '1-4' НА роковини клуб Гвоздичка Мелітополь 1 місце
47 Варава Алла 11 кл Мрія далекая Волноваська зош №6 Донецька 1 місце
48 'Чонка Артур Сергійович' '10-11' '"Про Лесю Українку"' 'КЗ "Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії"' 'Луганська' 1місце
49 'Котов Д.' '1-4' 'лірика' 'Українська школа «Еллісів» в Осло / Den Ukrainske skolen «Ellisiv» i Oslo' 'Norway' 1місце
50 'Кулик Марта Юріївна' '8-9' '"В магазині квіток"' 'Жидачівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад»' 'Львівська' 1місце
51 'Соловей Ольга Іванівна' 'Студент' '"Жіночий портрет"' 'ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний коледж  "' 'Тернопільська' 1місце
52 'Роман Юлія Богданівна' 'Студент' 'Хотіла б я тебе мов плющ ,обняти' 'ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний коледж  "' 'Тернопільська' 1місце
53 Гут Анастасія 4 на човні Милівецька зош І-ІІ ст Чортківського р-ну,  Тернопільська  1місце
54 'Ляпота Марина Владиславівна' '1-4' '"Літо краснеє минуло..."' 'Красноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.І. Копиленка' Харківська'' 2 місце
55 'Біла Аміна Олександрівна' '5-7' '"Давня весна"' 'Тарасівський навчально-виховний комплекс Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області' Донецька'' 2 місце
56 'Вовк Катерина' '1-4' 'Конвалія' 'Опорний заклад загальної середньої освіти "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5" Монастирищенської районної ради Черкаської області' Черкаська'' 2 місце
57 Дикун Дар'я Володимирівна' 1-4' Contra spem spero! (Без надії сподіваюсь!)' Дробишевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області' Донецька' 2 місце
58 'Юріна Олександра Віталіївна' '1-4' 'Літо краснеє минуло...' 'Новоекономічна загальноосвітня школа I - III ступенів' 'Донецька' 2 місце
59 'Мамедова Еміне Енверівна' 'Студент' 'Твої листи завжди пахнуть зов'ялими трояндами' 'Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя' 'Тернопільська' 2 місце
60 'Оласюк Марія Станіславівна' '8-9' '«Сон літньої ночі»' 'Залізницька загальноосвітня школа   І-ІІІ ст.   імені І.Пасевича  Любешівського району Волинської області' 'Волинська' 2 місце
61 'Поліщук Іван Андрійо  вич, Масюк Андрій  Сергійович,   Швайко Олександр  Анатолійо вич' '8-9' '«Божа іскра»' 'Залізницька загальноосвітня школа   І-ІІІ ст.   імені І..Пасевича  Любешівського району Волинської області' 'Волинська' 2 місце
62 'Гордінець Аліна Ігорівна' '5-7' '"Давня весна"' 'Сможенська ЗОШ І-ІІ ступенів' 'Львівська' 2 місце
63 'Крижко Анна Олександрівна' '5-7' 'Леся Українка "Мамо, прийшла вже зима"' 'Громівська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів , Новотроїцького району' 'Херсонська' 2 місце
64 'Дударєва Анастасія' '8-9' 'Давня весна' 'Навчально-виховний комплекс "Сергіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Покровської районної ради' 'Донецька' 2 місце
65 'Безверха Анна Віталіївна' '5-7' '"Давня весна"' 'Глибоцький ліцей' 'Чернівецька' 2 місце
66 'Кручко Анастасія Андріївна' '5-7' '"Конвалія"' 'Глибоцький ліцей' 'Чернівецька' 2 місце
67 'Онищенко Анастасія' '1-4' 'Хотіла б я піснею стати' 'Привільська ЗОШ І -ІІІст.' 'Донецька' 2 місце
68 'Прихожай Альона' '1-4' 'Вечірня година' 'Привільська ЗОШ І -ІІІст.' 'Донецька' 2 місце
69 'Новохатка Марко' '1-4' '"Калина" Леся Українка' 'Володимирівська ЗОШ і-ІІІ ступенів № 1 Волноваської райдержадміністрації, Донецької області' 'Донецька' 2 місце
70 'Стоян Крістіна Юріївна' '5-7' 'Леся Українка "Сльози-перли"' 'Глибоцька гімназія' 'Чернівецька' 2 місце
71 'Каспрук Богдана Володимирівна' '1-4' 'Contra spem spero!' 'Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11' 'Тернопільська' 2 місце
72 'Власов Олександр Євгенович' '1-4' '"Мамо,іде вже зима"' 'Діанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів' 'Донецька' 2 місце
73 'Куртєва Дар"я Василівна' '1-4' 'Давня весна' 'Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 1' 'Донецька' 2 місце
74 'Ковальська Ярина Володимирівна' '1-4' 'Без надії сподіваюсь' 'ЗОШ І-ІІІ ступенів села Городниця' 'Тернопільська' 2 місце
75 'Рец Віолетта Володимирівна' 'Студент' 'Ангел помсти' 'Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ' 'Дніпропетровська' 2 місце
76 'Фоменко Валентин Олександрович' '10-11' 'Як я люблю оці години праці!' 'Херсонський академічний ліцей імені О. В. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті' 'Херсонська' 2 місце
77 'Левченко Богдана Вікторівна' '5-7' '"Тиша морська"' 'Лучанська філія КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів' 'Сумська' 2 місце
78 'Горбачова Руслана Дмитрівна' '10-11' '"Сон літньої ночі"' 'Авдіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 м.Авдіївка Донецької області' 'Донецька' 2 місце
79 'Головатенко Дар'я Віталіївна' '8-9' '"Давня весна"' 'Авдіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Авдіївської міської ради  Донецької області' 'Донецька' 2 місце
80 'Полторадня Мар'яна Олександрівна' '1-4' '"Зоряне небо"' 'Авдіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької' 'Донецька' 2 місце
81 Саватєєва Еліна 3   Волноваха зош 5   2 місце
82 Кушнаренко Поліна     Новогнатівська зош 'Донецька' 1місце
83 Єлізарова В. 11 кл Так, я прожила Новотроїцька зош   2 місце
84 Жембровська В.       Київ 2 місце
85 Глущенко Софія   До мого ф-но НВК Мирноградської міськради Донецька 2 місце
86 'Герасименко Анастасія Олегівна' '1-4' '"Останні квіти..."' 'Красноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.І. Копиленка' Харківська'' 3 місце
87 'Лабковська Аріна Олегівна' '1-4' 'До мого фортепіано (Елегія)' 'Красноградський навчально-виховний комплекс №2' Харківська'' 3 місце
88 'Дишко Дарина Володимирівна' '10-11' '"Уста говорять: "Він навіки згинув...""' 'Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. села Ветли' Волинська'' 3 місце
89 'Муц Поліна' '1-4' 'Kontra spem spero' 'Красноградський багатопрофільний ліцей' Харківська'' 3 місце
90 'Бовкун Анастасія Сергіївна' '8-9' 'Давня казка' 'Білозерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Добропільської міської ради Донецької області' Донецька' 3 місце
91 'Щербакова Аліна Юріївна' '8-9' 'Леся Українка. З листа до N. (Сергія Мержинського) «Твої листи завжди пахнуть зів'ялими трояндами…»' 'Прелесненська ЗОШ І-ІІІ ступенів відділу освіти Черкаської селищної ради Слов’янського району Донецької області' Донецька'' 3 місце
92 'Савенко Аліна Ігорівна' '1-4' 'Прощай, Волинь...' 'Красноградський навчально- виховний комплекс' Харківська'' 3 місце
93 'Братченко Анна Володимирівна' '10-11' '"До мого фортепіано"' 'Пісківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області' Луганська 3 місце
94 Садимак Анна Олександрівна, Карабут Тарас Джамілович' 5-7' "Про велета" (казка)' Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 м. Сєвєродонецька Луганської області' Луганська' 3 місце
95 'Крячун Вікторія Володимирівна' '5-7' '"Давня весна"' 'Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель української мови та літератури, І категорія' Донецька'' 3 місце
96 'Егоян Аріадна Артурівна' '1-4' 'Леся Українка «Тиша морська»' 'Шандриголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області' 'Донецька' 3 місце
97 'Колеснікова Юлія' '5-7' 'Вірш "Давня весна"' 'НВК "Загальноосвітня школа 1-3 ступенів - дитячий садок" с.Великоплоске,Великомихайлівського району Одеської області' 'Одеська' 3 місце
98 'Гадич Дарина Вікторівна' '8-9' '«Квіток, квіток, як можна більше квітів…»' 'Загальноосвітня школа І-ІІ ст.   с. Цир' Волинська  3 місце
99 'Жук Оксана' '5-7' 'Вірш "Мій шлях"' 'НВК "Загальноосвітня школа 1-3 ступенів - дитячий садок" с.Великоплоске,Великомихайлівського району Одеської області' 'Одеська' 3 місце
100 'Шпак Тарас Сергійович' 'Студент' '"Завжди терновий вінець"' 'Донецький юридичний інститут МВС України' 'Дніпропетровська' 3 місце
101 'Ільницька Діана Богданівна' '5-7' 'Із циклу "В дитячому крузі" - "Мамо, іде вже зима"' 'Золотоколодязянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області' 'Донецька' 3 місце
102 'Сандуляк Анастасія Сергіївна' '1-4' '"Літо краснеє минуло"' 'Глибоцький ліцей' 'Чернівецька' 3 місце
103 'Пагон Катерина Вадимівна' '1-4' '"Літо краснеє минуло"' 'Глибоцький ліцей' 'Чернівецька' 3 місце
104 'Рудь Валерія Максимівна' '5-7' 'Вже сонечко в море сіда' 'Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 1' 'Донецька' 3 місце
105 'Теслєва Марія Віталіївна' '1-4' '"Красо України, Подолля!"' 'Навчально-виховний комплекс "Михайлівська загальноосвітня школа - дошкільний заклад" Покровської  райдержадміністрації Донецької області' 'Донецька' 3 місце
106 'Тиндик Олеся' '8-9' 'Леся Українка «Так прожила я цілу довгу зиму…»' 'Державна дитяча школа мистецтв № 10 м.Львова' 'Львівська' 3 місце
107 'Шуліна Маргарита Денисівна' '1-4' 'Краса України, Подолля' 'Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 1' 'Донецька' 3 місце
108 'Чирка Уляна Іллівна' 'Студент' 'Калина' 'Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ' 'Дніпропетровська' 3 місце
109 'Чертань Марія Олександрівна та Дикий Михайло Сергійович' '1-4' 'Красо України, Подолля' 'Гродівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Покровської районної ради  Донецької області' 'Донецька' 3 місце
110 'Шайхутдінова Інна Анатоліївна' '10-11' 'Леся Українка. Уривок із поеми "Одержима"' 'Чкалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новотроїцького району Херсонської області' 'Херсонська' 3 місце
111 'Ченчик Інна Анатоліївна' '8-9' '"Мріє, не зрадь"' 'Лучанська філія КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів' 'Сумська' 3 місце
112 'Пісковська Етель Олександрівна' '8-9' '"Ви щасливі,пречистії зорі"' 'Авдіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області' 'Донецька' 3 місце
113 'Юдіна Марія, Давидов Роман' '1-4' '"Мамо, іде вже зима"' 'Авдіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області' 'Донецька' 3 місце
114 Новік  Вікторія 8 а   Володимирівська зош 1   3 місце
115 Кулікова Юлія '1-4' Конвалія Привільненська зош 'Донецька' 3 місце
116 Кулик Софія '1-4' Вишеньки Привільненська зош 'Донецька' 3 місце
117 Троян Марина '1-4' про Оха Привільненська зош 'Донецька' 3 місце
118 Терещенко Лада     Огіївський нвк    3 місце
119 Білобродова Анна '1-4' Літо краснеє НВК Мирноградської міськради Донецька 3 місце
120 'Запара Дар`я Олександрівна' '1-4' '"Мамо, іде вже зима"' 'Дробишевська загальноосвітня школаi-iii ступенів Лиманської міської ради' Донецька обл. Подяка
121 'Скрипник Давид Олександрович' '1-4' 'Тішся, дитино, поки ще маленька…' 'Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою 1-3 ступенів"' Донецька' Подяка
122 'Денисенко Анастасія Сергіївна' '10-11' '"До мого фортеп'яно"' 'Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5' Донецька'' Подяка
123 'Чернікова Катерина Миколаївна' '5-7' 'Леся Українка "Давня весна"' 'Дробишевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області' Донецька' Подяка
124 'Саакян Діана Грачіківна' '8-9' 'Цикл "Сльози-перли" "Україно!Плачу слізьми за тобою" (українська-вірменська мова)' 'Дробишевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області' Донецька'' Подяка
125 'Неудачин Олександр Олександрович' '1-4' 'Леся Українка "На зеленому горбочку..."' 'Красноградський багатопрофільний ліцей Красноградської районної державної адміністрації Харківської області' Харківська'' Подяка
126 'Матвійчук Софія Олексіївна' '1-4' 'Давня весна' 'Гімназія "Гранд"' Харківська'' Подяка
127 'Ємельянов Євген' '1-4' '"Скрізь плач, і стогін, і ридання"' 'Старобільська загальноосвітня школа І ступеня №2' Луганська'' Подяка
128 'Калашнікова Софія Олександрівна' '1-4' 'Казка про Оха - чародія' 'Нижнєнський НВК "ДНЗ - ЗНЗ" № 36 Попаснянської районної ради Лаганської області' Луганська'' Подяка
129 'Євтєєва Катерина Сергіївна' '8-9' 'Твої листи завжди пахнуть зов'ялими трояндами...' 'Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів' Донецька'' Подяка
130 'Галицька Дар'я Вадимівна, Смоляр Максим Валерійович' '1-4' 'Мамо, іде вже зима' 'Опорний заклад загальної середньої освіти "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5" Монастирищенської районної ради Черкаської області' Черкаська'' Подяка
131 'Пинчук Софія Романівна' '1-4' 'Літо краснеє минуло' 'Опорний заклад загальної середньої освіти "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5" Монастирищенської районної ради Черкаської області' Черкаська'' Подяка
132 'Заїка Орина Олексіївна' '1-4' 'Леся Українка "Конвалія"' 'Дробишевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області' Донецька' Подяка
133 'Парфьонов Антон Анатолійович' '5-7' 'Леся Українка "Мамо, іде вже зима"' 'Дробишевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області' Донецька'' Подяка
134 'Стець Ксенія Олегівна' 'Студент' Contra spem spero До мого фортеп'яно  Не жаль мені, що я тебе кохаю 'Вищий навчальний комунальний заклад "Балтське педагогічне училище" Одеської області' Одеська'' Подяка
135 Пашковська Юлія Сергіївна' Студент' "Конвалія" (збірка "На крилах пісень")' Вінницький транспортний коледж' Вінницька' Подяка
136 Івченко Діана Олександрівна' 1-4' Давня весна' Красноградський навчально-виховний комплекс №2' Харківська  Подяка
137 'Каракай Єлизавета Олександрівна' '8-9' '"Contra spem spero"' 'Маловисківський дитячо-юнацький центр "Вись"' Кіровоградська'' Подяка
138 'Хіщенко Марина Сергіївна' '8-9' '"Безсонна ніч"' 'Маловисківський дитячо-юнацький центр "Вись"' Кіровоградська'' Подяка
139 'Глушко Анастасія Валеріївна' '8-9' '"Відповідь"' 'Маловисківський дитячо-юнацький центр "Вись"' Кіровоградська'' Подяка
140 'Курило Владислав Євгенович' '5-7' '"Подорож до моря"' 'Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс Сватівська загальноосвітня школа І ступеня - гімназія"' Луганська'' Подяка
141 'Дерев'янко Софія Ігорівна' '8-9' '"Ви щасливі, пречистії зорі"' 'Великодальницький навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія"' 'Одеська' Подяка
142 'Діденко Дар я Юріївна' '1-4' '"Літо краснеє минуло..."' 'Шандриголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області' 'Донецька' Подяка
143 'Ревва Анастасія Вікторівна' '1-4' 'Вишеньки' 'Новоекономічна загальноосвітня школа I - III ступенів' 'Донецька' Подяка
144 'Руднік Ангеліна Петрівна' '5-7' '"Мій шлях"' 'Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Березичі Любешівського району Волинської області' 'Волинська' Подяка
145 'Маменко Дар'я Сергіївна' '5-7' 'Вірш "Про велета"' 'Новостепанівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)"' Донецька  Подяка
146 'Бас Єлизавета Валеріївна' '5-7' '"Метелик"' 'Залізницька загальноосвітня школа   І-ІІІ ст.   імені І.Пасевича  Любешівського району Волинської області' 'Волинська' Подяка
147 'Шовенко Яна Миколаївна' '5-7' 'Вірш "Тішся , дитино, поки ще маленька..."' 'Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 імені Героя України Березняка Є. С,' 'Кіровоградська' Подяка
148 'Бевз Віталіна Дмитрівна' '1-4' '«І ти колись боролась, мов Ізраїль…»' 'Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа I-III ст. №22"' 'Дніпропетровська' Подяка
149 'Щербина Богдана Володимирівна' '1-4' '"Літо краснеє минуло..."' 'Красноградський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад)№3, Красноградської районної державної адміністрації, Харківської області' 'Харківська' Подяка
150 'Сергієнко Олександра Ігорівна' '10-11' 'Одержима' 'Херсонській академічний ліцей імені О. В. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті' 'Херсонська' Подяка
151 'Ляхова Софія Анатоліївна' '5-7' 'Давня весна' 'Балаклійський Центр дитячої та юнацької творчості Балаклійської районної ради Харківської області, гурток "Подих Мельпомени"' 'Харківська' Подяка
152 'Марчук Олександра Андріївна' '1-4' '«Тішся, дитино, поки ще маленька…»' 'Глибоцький ліцей' 'Чернівецька' Подяка
153 'Зубарєва Віра Олександрівна' '1-4' '"Літо краснеє минуло..."' 'Слов'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №15 Слов'янської міської ради Донецької області' 'Донецька' Подяка
154 'Калашник Лія Дмитрівна' '1-4' '"Давня весна "' 'Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -10 Добропільської міської ради' 'Донецкая область' Подяка
155 'Рябика Альона Вячеславівна' 'Студент' '"Сон літньої ночі"' 'Дніпродзержинський коледж фізичного виховання' 'Дніпропетровська' Подяка
156 'Чередюк Марина Вікторівна' 'Студент' 'Мріє, не зрадь!' 'Донецький юридичний інститут МВС України' 'Дніпропетровська' Подяка
157 'Лисенко Вікторія Олександрівна' '5-7' 'Леся Українка "Мамо, іде вже зима..."' 'Красноградський навчально-виховний комплекс № 2' 'Харківська' Подяка
158 'Цехмистро Анна Сергіївна' '5-7' 'Леся Українка "Як дитиною бувало"' 'Красноградський навчально-виховний комплекс № 2' 'Харківська' Подяка
159 'Бутрій Владислава Віталіївна' '1-4' '"Літо краснеє минуло"' 'Навчально-виховний комплекс "Михайлівська загальноосвітня школа - дошкільний заклад" Покровської  райдержадміністрації Донецької області' 'Донецька' Подяка
160 'Грицак Тетяна Русланівна' '1-4' '"На зеленому горбочку"' 'Навчально-виховний комплекс "Михайлівська загальноосвітня школа - дошкільний заклад" Покровської  райдержадміністрації Донецької області' 'Донецька' Подяка
161 'Хохла Анастасія' '1-4' 'Леся Українка – Вечірня година' 'Державна дитяча школа мистецтв № 10 м.Львова' 'Львівська' Подяка
162 'Бас Ярина' '5-7' 'На шлях я вийшла ранньою весною' 'Львівська державна дитяча школа мистецтв №10' 'Львівська' Подяка
163 'Тополенко Аліна Романівна' '8-9' 'Колискова' 'Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 1' 'Донецька' Подяка
164 'Авраменко Софія,Баландіна Єва,Мотрич Анна,Розова Дарина,Сьох Аліна, Сьох Яна,Філіппенко Альбіна' '8-9' 'Сім струн -цикл' 'Білозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №18, Добропільської міської ради' 'Донецька' Подяка
165 'Погребняк Альбіна Олександрівна' '5-7' 'Вірш "Тиша морська"' 'Лиманський навчально-виховний комплекс "гімназія - загальноосвітня школа І ступеня"' 'Донецька' Подяка
166 'Кобцев Іван Олександрович' '10-11' 'Вірш "Сльози - перли"' 'Лиманський навчально-виховний комплекс "гімназія - загальноосвітня школа І ступеня"' 'Донецька' Подяка
167 'Разводова Єлизавета, Коробка Анна' '8-9' 'Леся Українка "Мій шлях", "До мого фортепіано"' 'Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 Балаклійської районної ради Харківської області' 'Харківська' Подяка
168 'Пахомов Артем Сергійович' '1-4' '"Літо красніє минуло "' 'Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -10 Добропільської міської ради' 'Донецька область' Подяка
169 'Блежин Надія Анатоліївна' 'Студент' '"Стояла я і слухала весну", "Хто вам сказав, що я слабка...", "До мого фортеп'яно"' 'Державний навчальний заклад "Татарбунарське професійно-технічне аграрне училище"' 'Одеська обл.' Подяка
170 'Бут Софія Ігорівна' '5-7' '"Забуті слова"' 'Лучанська філія КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів' 'Сумська' Подяка
171 'Лукаш Оксана Миколаївна' '8-9' '"Хвилина розпачу"' 'Лучанська філія КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів' 'Сумська' Подяка
172 'Новарчук Микола Юрійович' 'Студент' 'Казка про Оха-чудотвора' 'Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба' 'Харківська' Подяка
173 'Карпова Олена Валеріївна' 'Студент' 'Твої листи завжди пахнуть зов'ялими трояндами' 'Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба' 'Харківська' Подяка
174 'Татарінова Каріна Олексіївна' '5-7' 'Минаю я, було, долини, гори' 'Сонячна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області' 'Донецька' Подяка
175 'Кашпор Микола Олександрович' '1-4' 'Літо краснеє минуло' 'Сонячна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області' 'Донецька' Подяка
176 Блащук Сергій Вікторович'   Студент' Кудрявцева Наталія Анатоліївна, старший викладач кафедри філософії' Харківська' Подяка
177 'Мезенцева Дар'я Юріївна' '8-9' '"Стояла я і слухала весну"' 'Авдіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Авдіївської міської ради  Донецької області' 'Донецька' Подяка
178 'Коротецький Микита Володимирович' '1-4' '"Вечірня година"' 'Авдіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області' 'Донецька' Подяка
179 'Хмельов Іван Ілліч' '1-4' '"На зеленому горбочку"' 'Авдіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області' 'Донецька' Подяка
180 Філіпов Максим 10   Миколаївська зош 'Донецька' подяка
181 Щербина Юлія 10 Твої листи  Покровський НВК 'Донецька' подяка
182 Патрикей Катерина   Безсонна ніч   Київ подяка
183 Тосхопара Ігор 6 кл Легенда Валер"янівська зош 'Донецька' подяка
184 Смирнова Валерія '1-4' Мамо, іде вже Володимирівська зош 2   подяка
185 Ахріменко Вікторія '1-4' Мамо, іде вже Володимирівська зош 2   подяка
186 Халда Ростислав '1-4'   Білозірська зош   подяка
187 Шерстобітова Наталія '8-9' Як дитиною бувало Новоолександрівський НВК   подяка
188 Коробка А.      АЗОШ № 1   подяка
189 Ломізова Поліна, Гергелевич Влад '1-4' Мамо, іде вже Рибинська зош  Волноваської райради Донецька подяка
190 Шепілова Юлія '10-11' До мого ф-но 'Лиманський навчально-виховний комплекс "гімназія - загальноосвітня школа І ступеня"' 'Донецька' подяка
191 Чугай Таїсія '8-9' Твої листи  'Лиманський навчально-виховний комплекс "гімназія - загальноосвітня школа І ступеня"' 'Донецька' подяка
192 Ляшок Кароліна 5 кл   Хлібодарівський НВК Волноваського р-ну Донецька подяка
193 Яровий Матвій '1-4' Давня весна'     подяка
194 Словянська спеціальна загалноосвітня школа-інтернат № 23   Сім струн   Словянськ подяка
195 Дубіна Є.     Рівнопільська злш   помилка
196 Кисельова Анастасія   Коли дивлюсь НВК Сватовська зош Луганськ поядка
197 Перфілова Софія  5 кл У магазині квіток Миколаївська зош 'Донецька' поядка
198 'Богданова Поліна Богданівна' '' 'Давня весна' 'ОНЗ "Гірська БПГ"' 'Луганська' 2 місце
199 'Рибіна Аліна Юріївна' '8-9' 'А й правда, крилатим ґрунту не треба' 'ОНЗ "Гірська БПГ"' 'Луганська' 3місце
200 Маслєніков Микола  1-4 «На зеленому горбочку» Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери,  Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери,  подяка
201 Кулалаєв Ілля 1-4 «На зеленому горбочку» Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери,  Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери,  подяка
202 Небава Олена 5-7 Місячна легенда м. Вінниця Гуманітарна гімназія № 1  1 місце
203 Міроненко Аліна 5-7 До мого фортепіано Новотроїцька зош №4 Донецька обл. 1 місце
204 Абрамова Дар*я 5-7 Святий вечір. Образок Черкаська зош Донецька обл. 1місце
205-209 Генник Христина, Максимчук Христина   уривок з поеми "Грішниця" Коломийський НВК №9 "школа природ-матем ліцей" Івано-Франківська обл 1 місце
  Катеренчук Анна-Марія, Романюк Віталій  уривок з поеми "Грішниця" Коломийський НВК №9 "школа природ-матем ліцей" Івано-Франківська обл 1 місце
  Скрипнюк Юлія   уривок з поеми "Грішниця" Коломийський НВК №9 "школа природ-матем ліцей" Івано-Франківська обл 1 місце
210 Недава Софія 10.ноя "Дочка Ієфая" Дніпро Дніпропетровська'' 1 місце
211-217 В*язовікова Вікторія, Талан Ірина   уривки з поезій Лесі Українки Славянська школа-інтернат №23 Донецька обл. Подяка
  Волкова Анастасія,Каулькіна Єва     Славянська школа-інтернат №23 Донецька обл. Подяка
  Кучеренко Поліна, Ванютіна Олена     Славянська школа-інтернат №23 Донецька обл. Подяка
  Солоденко Оксана     Славянська школа-інтернат №23 Донецька обл. Подяка
             

 

 
    НОМІНАЦІЯ «Інсценування» 
№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові учасника Вікова категорія Назва твору Назва навчального закладу Область Місце
1 'Довгошея Діана Вадимівна' 'Студент' 'В себе на вежі (виконання пісні мовою глухих, жестовою мовою)' 'ДВНЗ І-ІІ рівня акредитації "Київський коледж легкої промисловості"' Київська 1 місце
2 Садовський Павло Анатолійович та Епур Анастасія Ігорівна' Студент' Діалог Неріси та Антея з твору «Оргія»' ВНЗ «Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу»' Одеська 1 місце
3 Олеся Тиндик, Віра Габалевич, Марія Сенів, Софія Цимбала, Мирослав Стадницький, Настя Сеніцка, Вероніка Ярошенко' 8-9' літертурно-музична композиція "Одержима"' Львівська державна дитяча школа мистецтв №10' Львівська' 1 місце
4 студентський театр "Образ" Новокаховського приладобудівного технікуму Херсонської області' Студент' "Минуще все, любов лиш вічна"...' Новокаховський приладобудівний технікум' Херсонська' 1 місце
5 Богданов Євгеній Сергійович' 8-9' Твір "На давній мотив"' Лиманський навчально-виховний комплекс "гімназія - загальноосвітня школа І ступеня"' Донецька' 1 місце
6 Каліджеєва Поліна Андріївна' 8-9' Твір "На давній мотив"' Лиманський навчально-виховний комплекс "гімназія - загальноосвітня школа І ступеня"' Донецька' 1 місце
7 Пшебитковський Владислав Борисович, ВІжанська Дарина Віталіївна' 10-11' Драматична поема "Бояриня"' Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області"' Волинська' 1 місце
8 Козьменко Денис' 10-11' "Лісова пісня"' Чернівецька загальноосвітня школа I-III ступенів №38' Чернівецька' 1 місце
9 Єрмечук Юлія' 10-11' "Лісова пісня"' Чернівецька загальноосвітня школа I-III ступенів №38' Чернівецька' 1 місце
10 Волкова Анна Олегівна' 10-11' Леся Українка "Бояриня"' Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1' Херсонська' 1 місце
11 Вірик Анастасія Григорівна' 8-9' Леся Українка "Бояриня"' Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1' Херсонська' 1 місце
12 Шевчук Іван Сергійович' 8-9' Леся Українка "Бояриня"' Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1' Херсонська' 1 місце
13 'Безугла Олександра Валеріївна,  Каюда Ілля Дмитрович' '10-11' 'уривок із драматичної поеми "Бояриня"' 'Авдіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області' 'Донецька' 1 місце
14 'театральний колектив «Імітація»' 'Студент' 'Леся Українка «Бояриня»' 'Коломийський індустріально-педагогічний коледж' 'Івано-Франківська' 1 місце
15 Кравченко Олександр 8-9'   Червонодібровський НВК, с. Червона Діброва Чернівецька' 1місце
16 Коптяєва Анастасія Юріївна, Мамедов Вагіф Алік огли,Махницький Олександр Сергійович, Пожар Олександр Анатолійович,Рустамов Ельшад Ольшанович' Студент' Двоє в зруйнованому Храмі кохання' Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ' Дніпропетровська' 2 місце 
17 Нестерук Олександр Володимирович' 10-11' Леся Українка. Уривок з драми-феєрії "Лісова пісня"' Чкалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новотроїцького району Херсонської області' Херсонська' 2 місце 
18 Аніканова Вікторія Анатоліївна' 10-11' Леся Українка. Уривок із драми-феєрії "Лісова пісня"' Чкалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новотроїцького району Херсонської області' Херсонська' 2 місце 
19 Реуцька Юлія Сергіївна, Улитич Михайло Віталійович' 10-11' "Лісова пісня"(уривок)' Діанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів волноваської районної роди Донецької області' Донецька область, Волноваський район' 2 місце 
20 Коробка Владислава, Муценко Кирило, Валкова Наталія, Літвінов Владислав' 10-11' Леся Українка "Королівна"' Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Балаклійської районної ради Харківської області' Харківська' 3 місце
21 'Костіна Анастасія Сергіївна, Хавіков Микита Сергійович' '10-11' 'уривок  із драми- феєрії "Лісова пісня" Лесі Українки' 'Авдіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області' 'Донецька' 3 місце
22 Макрушина Діана Валеріївна' 10-11' Леся Українка "В’язень"' Курилівський ліцей Куп’янської районної ради' Харківська' Подяка
23 Ткачова Лілія Вікторівна' 10-11' Леся Українка "В’язень"' Курилівський ліцей Куп’янської районної ради Харківської області' Харківська' Подяка
24 Гопко Валерія Віталіївна, Майструк Олександр Сергійович' 10-11' «Лісова пісня»' Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №16 ім. В. Левицького' Тернопільська' Подяка
25 Сулейманов Віталій, Сердюк Діана' 10-11' "Лісова пісня"' Шевченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів' Донецька' Подяка
26 Стрілець Алла, Шевченко Катерина,Аблякімов Давид,Потапенко Олександр   "Лісова пісня"' Новотроїцький НВК І-ІІІ ст - гімназія Херсонська обл І місце
27 Колектив "Організатори дозвілля"           "Сліпець" Луцький Палац учнівської молоді Волинська' 1 місце

 

 
   НОМІНАЦІЯ «МАЛЮНОК» 
№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові учасника Вікова категорія Назва навчального закладу Місце
1 'Григорова Тетяна Олександрівна' '1-4' 'Золотівська філія Попаснянської ДШМ' 1 місце заочно
2 'Ляшок  Кароліна  Олексіївна' '5-7' Хлібодарівський  навчально-виховний комплекс', 'Волноваський р-н   с.Хлібодарівка' 1 місце
3 'Білорус Христина Ігорівна' 'Студент' 'Галицький коледж імені В`ячеслава Чорновола' 1 місце заочно
4 'Больмот Анна' '10-11' 'Смілянський НВК "Ліцей - ЗОШ І-ІІІ ступенів "Лідер"' 1 місце заочно
5 'Влад Маргарита' 'Студент' 'Державний вищий навчальний заклад "Чернівецький політехнічний коледж"' 1 місце заочно
6 'Дюбіна Надія Сергіївна' '8-9' 'Комунальний навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №5 - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)"' 1 місце заочно
7 'Климович Софія Ігорівна' '10-11' 'Тернопільська загальноосвітня школа I - III ступенів № 20 Тернопільської міської ради Тернопільської області' 1 місце заочно
8 'Коваленко Андрій Михайлович' 'Студент' 'Відокремлений структурний підрозділ Національного авіаційного університету Слов’янський коледж Національного авіаційного університету' 1 місце заочно
9 'Ковтун Карина Віталіївна' 'Студент' 'Дніпровський політехнічний коледж' 1 місце заочно
10 'Мамедова Марія Рафаілівна' 'Студент' 'Новокаховський приладобудівний технікум' 1 місце заочно
11 'Мандрик Каріна' '5-7' 'Навчально – виховний комплекс «Сергіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –  дошкільний навчальний заклад»' 1 місце заочно
12 'Мікоша Максим Олександрович' '1-4' 'Комунальний навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №5 - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)"' 1 місце заочно
13 'Навроцький Мирослав Сергійович' 'Студент' 'Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба' 1 місце заочно
14 'Онасенко Яна Юріївна' '5-7' 'Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3' 1 місце заочно
15 'Парчевська Дарина Дмитрівна' '10-11' 'Спеціалізована школа №118 "Всесвіт" з поглибленим вивченням європейських мов' 1 місце заочно
16 'Пастух Світлана Юріївна' 'Студент' 'Національний університет біоресурсів і природокористування України' 1 місце заочно
17 'Пінчук Віктор Вікторович' 'Студент' 'Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету' 1 місце заочно
18 'Подзіна Анна Сергіївна' '8-9' 'Добропільська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів №19 Добропільської міської ради Донецької області' 1 місце заочно
19 'Рабинчук Яна Олександрівна' 'Студент' 'Вінницький транспортний коледж' 1 місце заочно
20 'Савченко Карина Вікторівна' '10-11' 'Марківський професійний аграрний ліцей' 1 місце заочно
21 'Сауляк Анна Андріївна' 'Студент' 'Буковинський державний медичний університет' 1 місце заочно
22 'Селіна Віола Олегівна' '5-7' 'Красноградський навчально-виховний комплекс № 2' 1 місце заочно
23 'Сліпченко Анастасія Миколаївна' '10-11' 'Красноградський НВК №2 Красноградської районної державної адміністрації Харківської області' 1 місце заочно
24 'Тацинець Юлія Василівна' '8-9' 'Плав'я-Вадрусівський НВК "ЗОШ І-ІІст. - ДНЗ"' 1 місце заочно
25 'Челпан Ірина Миколаївна' 'Студент' 'Вінницький транспортний коледж' 1 місце заочно
26 'Шеліхевич Вікторія Іванівна, Тугарова Єлизавета Юріївна' '1-4' 'Тернопільська класична гімназія Тернопільської міської ради Тернопільської області' 1 місце заочно
27 'Яндович Олена Володимирівна' '10-11' 'Помічнянська загальноосвітня школа I-III ступенів №3' 1 місце заочно
28 Белекчій Марія 5-7 Одеса 1 місце заочно
29 Бикова Тетяна 10 Одеса 1 місце заочно
30 Ковальова Аліна студент   1 місце заочно
31 Космачева Олександра Олександрівна' 10-11' Липецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені П.В. Щепкіна Харківської районної ради Харківської області' 1 місце заочно
32 Лисенко Ганна 5-7 Одеса 1 місце заочно
33 Радіонов Андрій студент Одеса 1 місце заочно
34 Стрельчук Анастасія 11 Чернівці 1 місце заочно
35 Стефанюк Олексій 1-4 Розсошенська гімназія, Полтавської обл. 2 місце заочно
36 Хотинська Анжеліка 7 Волноваха 1 місце заочно
37 Шафран Лідія 8   1 місце заочно
38 Чимпоєш Максим 1-4' Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери 1 місце заочно
39 Василевич Альона 8 Кірогоград 1 місце заочно
40 'Коцур Анастасія' '1-4' 'Генічеська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області' 1 місце заочо
41 'Краснопера Софія Сергіївна' 'Студент' 'Хмельницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету' 1 місце заочо
42 'Нестеренко Валентина Ігорівна' '10-11'  Федорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 1 місце зіочно
43 'Бабенко Валентина Юріївна' 'Студент' 'Відокремлений структурний підрозділ Київський індустріальний коледж Київського національного університету будівництва і архітектури' 2 місце заочно
44 'Білянський Максим Дмитрович' '1-4' 'Комунальний навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №5 - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)"' 2 місце заочно
45 'Бурцева Ганна Андріївна' '8-9' 'КЗ "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням окремих предметів Маріупольської міської ради Донецької області"' 2 місце заочно
46 'Горюшко Поліна Олегівна' '10-11' 'Лиманський навчально-виховний комплекс "гімназія - загальноосвітня школа І ступеня"' 2 місце заочно
47 'Дідюра Ангеліна Віталіївна' '10-11' 'Валер'янівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області' 2 місце заочно
48 'Добровольська Ольга Андріївна' 'Студент' 'Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету' 2 місце заочно
49 'Добровольська Ольга Андріївна' 'Студент' 'Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету' 2 місце заочно
50 'Древаль Катерина' '8-9' 'Центр дитячої та юнацької творчості' 2 місце заочно
51 'Євдокімова Аліна Віталіївна' '1-4' 'Золотівська філія Попаснянської ДШМ' 2 місце заочно
52 'Климишин Христина Андріївна' '10-11' 'Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області' 2 місце заочно
53 'Ковальова Софія Олександрівна' '1-4' 'Золотівська філія Попаснянської ДШМ' 2 місце заочно
54 'Кондрашова Діана' '1-4' 'Розливенська ЗОШ І -ІІІ ступенів' 2 місце заочно
55 'Курінна Анастасія Сергіївна' '8-9' 'Лиманський навчально-виховний комплекс "гімназія - загальноосвітня школа І ступеня"' 2 місце заочно
56 'Лебедєва Юлія' '1-4' 'Генічеська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області' 2 місце заочно
57 'Левіна Кароліна Олександрівна' '1-4' 'Комунальний навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №5 - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)"' 2 місце заочно
58 'Пилипак Євгенія Сергіївна' '1-4' 'Новостепанівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)"' 2 місце заочно
59 'Скрипниченко Христина Анатоліївна' '8-9' 'Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4 Авдіївської міської ради Донецької області' 2 місце заочно
60 'Сосновський Даниїл' '8-9' 'Центр дитячої та юнацької творчості' 2 місце заочно
61 'Стасюлевич  Софія Олександрівна' '5-7' 'Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 м. Сєвєродонецька Луганської області' 2 місце заочно
62 'Удод Олександра Сергіївна' '5-7' 'Роздольненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області' 2 місце заочно
63 'Шотропа Богдана Ігорівна' '5-7' 'Глибоцька  гімназія' 2 місце заочно
64 Айдаєва Софія 7 Волноваха 2 місце заочно
65 Колос Едуард 6 Волноваха 2 місце заочно
66 Костенко Ольга 7 Одеса 2 місце заочно
67 куба віталіна 4 Чернівці 2 місце заочно
68 Маслєніков  Олександр 1-4' Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери 2 місце заочно
69 Чимпоєш Ганна 1-4' Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери 2 місце заочно
70 Маслєніков Микола 1-4' Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери 2 місце заочно
71 Ткаченко Наталія 8-9   2місце заочно
72 Чудак Мілена 5-7 Одеса 2місце заочно
73 'Андрущенко Валерія Віталіївна' '5-7' 'Германівська гімназія Обухівської районної ради Київської області' 3 місце заочно
74 'Васіна Катерина Романівна' '10-11' 'Марківський професійний аграрний ліцей' 3 місце заочно
75 'Гітченко Аріна Станіславівна' '5-7' 'Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29' 3 місце заочно
76 'Гросул Юлія Анатоліївна' '10-11' 'Мигіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Первомайської районної ради Миколаївської області' 3 місце заочно
77 'Дибтан Світлана Сергіївна' '10-11' 'ДНЗ "Сєвєродонецьке ВПУ"' 3 місце заочно
78 'Єфименко Микита Олександрович' '5-7' 'Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29' 3 місце заочно
79 'Кирилович Ірина Іванівна' '8-9' 'Томашгородська загальноосвітня школаІ-ІІст.№3 Рокитнівської районної ради Рівненської області' 3 місце заочно
80 'Кошова Уляна Миколаївна' '5-7' 'Сонячна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області' 3 місце заочно
81 'Левчук Карина' '1-4' 'Центр дитячої та юнацької творчості' 3 місце заочно
82 'Лещенко Владислав' '8-9' 'Благодатненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів' 3 місце заочно
83 'Малофій Євгеній' '8-9' 'Глибоцька гімназія' 3 місце заочно
84 'Мартіян Альона Володимирівна' '5-7' 'Роздольненська ЗОШ І-ІІІ ст. Великоновосілківської райради Донецької обл' 3 місце заочно
85 'Мельниченко Софія Віталіївна' '1-4' 'Шепетівський навчально-виховний комплекс №3 у складі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Н.Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою"' 3 місце заочно
86 'Нестеренко Вікторія Сергіївна' 'Студент' 'Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету' 3 місце заочно
87 'Печений Марк Юрійович' '5-7' 'Золотівська філія Попаснянської ДШМ' 3 місце заочно
88 'Просол Ірина Олександрівна' '10-11' 'Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 імені Героя України Березняка Є. С,' 3 місце заочно
89 'Рубан Ілля Романович' '5-7' 'Комунальний навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №5 - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)"' 3 місце заочно
90 'Руда Поліна Володимирівна' '5-7' 'Комунальна організація (установа, заклад) Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом' 3 місце заочно
91 'Ружилович Олександра Олександрівна' '8-9' 'Лавочненська ЗОШ І - ІІ ст. №2' 3 місце заочно
92 'Семенець Еріка' '1-4' 'Генічеська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області' 3 місце заочно
93 'Семенова Євгенія Артурівна' '8-9' 'Містківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів' 3 місце заочно
94 'Солов'ян Любов Сергіївна' '10-11'  Федорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3 місце заочно
95 'Тренбач Каріна Ігорівна' '8-9' 'Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Бахмутської міської ради Донецької області' 3 місце заочно
96 'Ходачок Ірина Ігорівна' '5-7'  вчитель образотворчого мистецтва, спеціаліст, магістр технологічної освіти' 3 місце заочно
97 'Черкасова Олександра' '1-4' 'Старобільська загальноосвітня школа І ступеня №2' 3 місце заочно
98 'Чинська Аліна Дмитрівна' '5-7' 'Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4 Авдіївської міської ради Донецької області' 3 місце заочно
99 'Шевченко Ангеліна Андріївна' '8-9' 'Лиманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2' 3 місце заочно
100 Арамян Татевік Студент'   3 місце заочно
101 Зінська Ірина студент Одеса 3 місце заочно
102 Колосов Даніїл 8-9   3 місце заочно
103 Манітенко Максим 3 Одеса 3 місце заочно
104 Осадчук Вікторі студент 'Державний навчальний заклад "Татарбунарське професійно-технічне аграрне училище"' 3 місце заочно
105 Полєжаєва Яна Іванівна' 10-11' Липецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені П.В. Щепкіна Харківської районної ради Харківської області' 3 місце заочно
106 Поросолова Юлія 8-9   3 місце заочно
107 Романюк ольга 1-4   3 місце заочно
108 Бікір Данило 1-4' Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери 3 місце заочно
109 Чикуленко Владислав 1-4' Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери 3 місце заочно
110 'Гойда Наталія Сергіївна' '8-9' 'Бучацький ліцей' подяка заочно
111 'Городнича Карина Дмитрівна' '8-9' 'Новопетриківська загальоосвітня школа І-ІІІ ступенів' подяка заочно
112 'Гуля Діана Валеріївна' '5-7' 'Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29' подяка заочно
113 'Гуля Діана Валеріївна' '5-7' 'Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29' подяка заочно
114 'Івончак Олеся Олександрівна' '8-9' 'Сторожинецька ЗОШ I-II ступенів №3' подяка заочно
115 'Міліян Віталіна Віталіївна' '5-7' 'Сторожинецька ЗОШ I-II ступенів №3' подяка заочно
116 'Помиляйко Ельвіра Романівна' '10-11' 'Комунальна організація (установа, заклад) Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом' подяка заочно
117 'Попова Катерина Романівна' '1-4' 'Піщанський навчально - виховний комплекс' подяка заочно
118 'Ремез Валерія Романівна' '5-7' 'Чкалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новотроїцького району Херсонської області' подяка заочно
119 'Ремінна Катерина Андріївна' '8-9' 'Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 м. Сєвєродонецька Луганької області' подяка заочно
120 'Скороход Поліна Сергіївна' '5-7' 'Золотівська багатопрофільна гімназія' подяка заочно
121 'Софіч Аліна Олександрівна' '5-7' 'Золотівська філія Попаснянської ДШМ' подяка заочно
122 'Хода Кіра Андріївна' '5-7' 'Навчально-виховний комплекс  "Ліцей із ЗШ і-ІІІ ступенів" Костянтинівської міської ради' подяка заочно
123 Андрушина Карина 10 Одеса подяка заочно
124 Воронюк Юлія 4 Одеса подяка заочно
125 Єнта Марія 8 Херсон подяка заочно
126 Підгорна Марія 5 Одеса подяка заочно
127 Шахматова Софія 5 Донецьк подяка заочно
128 Юдін Олександр 7 Авдіївка подяка заочно
129 'Вітів Христина Романівна' '8-9' 'Сколівський районний будинок дитячої та юнацької творчості' Подяка заочно 
130 'Власенко Софія Романівна' '5-7' 'НВК "Ліцей із ЗШ І-ІІІ ступенів" м. Костянтинівки  Донецької області' Подяка заочно 
131 'Жиленко Ангеліна Олександрівна' '5-7' 'Золотівська філія Попаснянської ДШМ' Подяка заочно 
132 'Звягінцева Анастасія' '5-7' 'Генічеська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області' Подяка заочно 
133 'Ковальова Катерина Денисівна' 'Студент' 'Український Державний Униіверситет Залізничного Транспорту' Подяка заочно 
134 'Кройтор Марина Миколаївна' '8-9' 'Глибоцька гімназія' Подяка заочно 
135 'Майоров Олександр Романович' '5-7' 'Лиманський навчально-виховний комплекс "гімназія - загальноосвітня школа І ступеня"' Подяка заочно 
136 'Машталер Діана Ігорівна' '10-11' 'Тернопільська загальноосвітня школа I - III ступенів № 20 Тернопільської міської ради Тернопільської області' Подяка заочно 
137 'Погребняк Альбіна Олександрівна' '5-7' 'Лиманський навчально-виховний комплекс "гімназія - загальноосвітня школа І ступеня"' Подяка заочно 
138 'Торсукова Марія В'ячеславівна' '5-7' 'Великоновосілківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2' подяка заочно 
139 'Шевченко Катерина Едуардівна' '5-7' 'Слов'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №15 Слов'янської міської ради Донецької області' подяка заочно 
140 'Шейко  Карина Сергіївна' '5-7' 'Лиманський навчально-виховний комплекс "гімназія - загальноосвітня школа І ступеня"' подяка заочно 
141 Згодько Анастасія, Зелінська Анастасія   Гуманітарна гімназія №1, Вінницька 1 місце
142 Колесова Марія   Гуманітарна гімназія №1, Вінницька подяка
143 Лежавська Альона   КЗ "Слоутський НВК "Волошка",Сумська обл. 1 місце
144-145 Шакотько Марина, Довгопола Анна   КЗ "Слоутський НВК "Волошка",Сумська обл. подяка
146-147 Хандій Діана, Анцибор Віталіна   Заліщицька державна гімназія, Тернопільська обл. 1 місце
148 Тригубка Марія (декламування)   Новотроїцька НВК "зош І-ІІІ ст. - гімназія", Херсонська 1 місце
         

 

 

 
     НОМІНАЦІЯ «Науково-пошукова робота» 
№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові учасника Вікова категорія Назва твору Назва навчального закладу Область Місце 
1 'Білуха Олена Андріївна' 'Студент' 'ЕКЗИСТЕНЦІЙНІ МОТИВИ В ПОЕЗІЇ ЛЕСІ УКРАЇНКИ ТА ЕМІЛІ ДІКІНСОН' 'Чорноморський національний університет імені Петра Могили' Миколаївська'' 1 місце заочно
2 Вінник Аліна Олександрівна' 10-11' "Роль метафор у циклі "Подорож до моря" Лесі Українки"' Красноградський НВК №2 Красноградської районної державної адміністрації Харківської області' Харківська' 1 місце заочно
3 Демчук Ольга Анатоліївна' Студент' Імагологічна парадигма єгипетського тексту Лесі Українки' Національний університет "Острозька академія"' Рівненська' 1 місце заочно
4 Лободенко Каміла Олександрівна' 10-11' "Леся Українка: у пошуках жіночого щастя"' Красноградський НВК №2 Красноградської районної державної адміністрації Харківської області' Харківська' 1 місце заочно
5 Постнікова Владислава Сергіївна' 10-11' "Леся Українка - зразок мужності й праці для народу"' Красноградський НВК №2 Красноградської районної державної адміністрації Харківської області' Харківська' 1 місце заочно
6 Шило Анна Сергіївна' 10-11' "Специфіка використання звертань у поезіях Лесі Українки (на матеріалі збірки "Лірика. Драми")"' Красноградський НВК №2 Красноградської районної державної адміністрації Харківської області' Харківська' 1 місце заочно
7 Палійчук Олександра Юріївна' 10-11' Використання міфічних образів у творах Лесі Українки.' Коломийський НВК № 9 " Школа- природничо-математичний ліцей"' Івано-Франківська' 2 місце заочно
8 Смірнов Денис Едуардович' Студент' Не тільки геній слова: педагогічні погляди та освітня діяльність Лесі Українки' Державний заклад "Луганський національній університет імені Тараса Шевченка"' Луганська' 2 місце заочно
9 Филь Софія Володимирівна' 10-11' Біографія душі Лесі Українки' Красноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім.О.І.Копиленка Красноградської районної державної адміністрації Харківської області' Харківська' 2 місце заочно
10 Цюзь Катерина Олександрівна' Студент' Польсько-українська рецепція образу Криму: імагологічний аспект (на матеріалі збірки «Кримські сонети» Адама Міцкевича та циклу «Кримські спогади» Лесі Українки)' Національний університет "Острозька академія"' Рівненська' 2 місце заочно
11 'Галиця Дар'я Геннадіївна' '10-11' '«Специфіка жанру поезії в прозі у творі Л.Українки «Твої листи завжди пахнуть зів’ялими»' '«Маріупольський навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа №14» Маріупольської міської ради Донецької області»' Донецька'' 3 місце заочно
12 Бабенко Валентина Юріївна' Студент' Гендерний аспект жіночої ролі у світогляді і творчості Лесі Українки' Відокремлений структурний підрозділ Київський індустріальний коледж Київського національного університету будівництва і архітектури' Київська' 3 місце заочно
13 Хім'як Антон Русланович' 10-11' "Лісова пісня" Лесі Українки на театральній сцені історичний та культурологічний аспекти' Тернопільська Українська гімназія імені Івана Франка' Тернопільська' 3 місце заочно
14 школа молодого журналіста' 10-11' Кохання Лесі Українки: страждання чи щастя?' ДНЗ "Сєвєродонецьке ВПУ"' Луганська' 3 місце заочно
15 Кожевнікова Ліана Студент'       3 місце заочно
             

 

 
     НОМІНАЦІЯ «ТВІР» 
№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові учасника Вікова категорія Назва твору Назва навчального закладу Область Місце
1 'Кольба Роман Іванович' '5-7' 'Змагаймось за нове життя!' 'Бучацька загальноосвітня школа I-III ступенів №2' 'Тернопільська' 1 місце заочно
2 'Медвєдєва Світлана Олксандрівна' '8-9' 'Пошуки готовності міни "життя за життя" у вірші Лесі Українки "Мріє, не зрадь!.""' 'Степанівська ЗОШ I-IIIст. Олександрівського району Донецької області' Донецька'' 1 місце заочно
3 Сітало Анастасія Вадимівна' Студент' А в серці тільки ти, Єдиний мій, коханий рідний краю! Леся Українка' Дніпровський політехнічний коледж' Дніпропетровська' 1 місце заочно
4 Соколова Катерина Сергіївна' 10-11' Паперова розмова' Шандриголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області' Донецька' 1 місце заочно
5 Шпак Тарас Сергійович' Студент' Новела "Про маленьку велику Людину"' Донецький юридичний інститут МВС України' Дніпропетровська' 1 місце заочно
6 Тарасенко Анастасія 10-11 Королеви Фентезландії     1 місце заочно
7 Біла Гання 5 клас Диптих "Душа фортепіано, душа болю"     1 місце заочно
8 Гончарова Ірина   Я жива     1 місце заочно
9 Проскурня Маргарита 10     Донецьк 1 місце заочно
10 'Артеменко Катерина Андріївна' '10-11' '«А в серці тільки ти, єдиний мій коханий рідний краю!»' 'Каховська спеціалізована загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів №2 Каховської міської ради Херсонської області' Херсонська  2 місце заочно
11 'Кернична Софія Іванівна' '5-7' 'Сміливий Роман' 'Бучацька ЗОШ I-III ступенів №2,' 'Тернопільська' 2 місце заочно
12 'Миндзя Валерія Русланівна' '5-7' '«Берімось краще до роботи, змагаймось за нове життя!»' 'Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Новокаховської міської ради Херсонської області' Херсонська'' 2 місце заочно
13 'Паласевич Вікторія Миколаївна' '8-9' 'Кримські мандрівки Лесі Українки' 'Дрогобицька гімназія імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області' Львівська'' 2 місце заочно
14 'Чухрай Анастасія Дмитрівна' '8-9' 'твір (поезія)' 'Явкинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів' Миколаївська'' 2 місце заочно
15 Барабаш Микола Миколайович' 8-9' А в серці тільки ти, Єдиний мій, коханий рідний краю! (Есе)' Шандриголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області' Донецька' 2 місце заочно
16 Гребенчук Максим Володимирович' 10-11' "А в серці тільки ти, єдиний мій, коханий рідний краю!"' Глушківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Куп'янської районної ради Харківської області' Харківська' 2 місце заочно
17 Калініна Вікторія Сергіївна' Студент' На крилах пісень' ДЗ "Луганський національний університет імені Тараса Шевченка "' Луганська' 2 місце заочно
18 Коробська Анастасія Володимирівна' 10-11' Цикл поезій' Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2' Дніпропетровська' 2 місце заочно
19 Коромислова Ксенія Андріївна' 8-9' "Спасибі, що пам'ятаєте"' Голопристанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням предметів філологічного і природничо-математичного циклів' Херсонська' 2 місце заочно
20 Левицький Богдан Валерійович' 10-11' "Прийдешність бачу я, віки потомні. Мені ввижається, як в тихім ріднім колі старий дідусь навча своїх онуків..."' Криворізький навчально-виховний комплекс № 35 Загальноосвітня школа I-III ступенів - Багатопрофільний ліцей Імпульс' Дніпропетровська' 2 місце заочно
21 Марчишин Анатолій Андрійович' 10-11' " Дивовижний сон"' Голопристанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням філологічного та природничо-математичного циклів' Херсонська' 2 місце заочно
22 Сивак Марія Олегівна' 8-9' Епістолярна спадщина Лесі Українки і мовленнєвий етикет українського народу' Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №24 Тернопільської міської ради Тернопільської області' Тернопільська' 2 місце заочно
23 Трут Ольга Андріївна' 10-11' "Лист жінці і поетесі, сильній духом"' Тернопільська класична гімназія Тернопільської міської ради Тернопільської області' Тернопільська' 2 місце заочно
24 Чопенко Микита Станіславович' Студент' "Берімось краще до роботи, змагаймось за нове життя"' Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету' Херсонська область' 2 місце заочно
25 Швець Юлія Олександрівна' 10-11' Берімось краще до роботи, змагаймось за нове життя!' Золотоколодязянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області' Донецька' 2 місце заочно
26 Тарасенко Анастасія 10-11 Єдиний мій, коханий рідний краю!'     2 місце заочно
27 Ганага Анна Студент'       2 місце заочно
28 Друзд Влада 10     Київ 2 місце заочно
29 Гуцол Варвара 10     Кривий Ріг 2 місце заочно
30 Сарапанюк Юлія 9     Херсон 2 місце заочно
31 'Крижановська Юлія Володимирівна' '5-7' 'Пригоди двох хлопчиків' 'Бучацька загальноосвітня школа I-III ступенів №2' 'Тернопільська' 3 місце заочно
32 'Лапко Руслана Сергіївна' '8-9' '"Я вийду сама проти бурі і стану, - поміряєм силу!" (Леся Українка)' 'Сільницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Тульчинської районної ради Вінницької області' Вінницька'' 3 місце заочно
33 'Порхавка Діана Ярославівна' '5-7' 'Мудре рішення' 'Бучацька загальноосвітня школа I-III ступенів №2' 'Тернопільська' 3 місце заочно
34 'Самоненко Ліана Олександрівна' '8-9' '"Я - українка!"' 'Білозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 14 Добропільської міської ради' Донецька'' 3 місце заочно
35 Крамар Марина Андріївна' 8-9' " Я в серці маю те, що не вмирає... "' Германівська гімназія Обухівської районної ради Київської області' Київська' 3 місце заочно
36 Кузьмичев Богдан Віталійович' 10-11' "А в серці тільки ти, єдиний мій, коханий рідний краю!"' Андріївська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради Харківської області' Харківська' 3 місце заочно
37 Манойло Ольга Олександрівна' 10-11' А в серці тільки ти, єдиний мій, коханий рідний краю! (Леся Українка)' Новогродівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 Новогродівської міської ради Донецької області' Донецька' 3 місце заочно
38 Найдьон Діана Максимівна' 10-11' «Мріє не зрадь, я так довго до тебе тужила…»' Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3' Дніпропетровська' 3 місце заочно
39 Падашуля Данило Владиславович' Студент' Берімось краще до роботи, Змагаймось за нове життя! Леся Українка' Дніпровський політехнічний коледж' Дніпропетровська' 3 місце заочно
40 Сіра Дар'я Олександрівна' 8-9' «Завжди терновий вінець буде кращим, ніж царська корона»' Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3' Дніпропетровська' 3 місце заочно
41 Ушкварок Альона Олександрівна' 10-11' "Я вийду сама проти бурі і стану, - поміряєм сил!"' Серпневий навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Валківської районної ради Харківської області' Харківська' 3 місце заочно
42 Шарко Катерина Олександрівна' 8-9' "А в серці тільки ти, Єдиний мій, коханий рідний краю!"' Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4 Авдіївської міської ради Донецької області' Донецька' 3 місце заочно
43 Золото Кирило  10-11 А в серці тільки ти, єдиний мій, коханий рідний краю!' Новопетриківська ЗОШ1-3 ступенів  Донецька область 3 місце заочно
44 Вялик Вікторія Володимирівна 10-11 А в серці тільки ти, єдиний мій, коханий рідний краю!'     3 місце заочно
45 Михайлов Владислав Студент'       3 місце заочно
46 Артюхова Вікторія Студент'       3 місце заочно
47 Каплун Діана Студент'     Харків 3 місце заочно
48 Стужко Ілона Студент'     Харків 3 місце заочно
49 Залогін Марина Студент'   Діпроп держ унів внутріш справ Дніпро 3 місце заочно
50 Власова Юлія 11     Донецьк 3 місце заочно
51 Бичкова Владислава 11     Донецьк 3 місце заочно
52 Петкова Світлана 11     Одеса 3 місце заочно
53 Личана Дарія       Першотравенськ 3 місце заочно
54 Гордєєва Поліна 9     Суми 3 місце заочно
55 Токмань Данило 9     Донецьк 3 місце заочно
56 'Ватаманеску Валерія Олегівна' '8-9' 'твір (поезія)' 'Явкинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів' Миколаївська'' 3місце заочно
57 'Голуб Анастасія Романівна' '8-9' 'Буря в душі' 'Світильнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"' Київська обл.'' 3 місце заочно
58 'Кравченко Вікторія Валеріївна' '10-11' '"У дрімоті світять бірюзою...", "Заблукала у лісі весна", "Лесі Українці"' 'Перша міська гімназія Черкаської міської ради' Черкаська'' 3 місце заочно
59 'Куц Марія Сергіївна' '8-9' 'Про що ти думаєш? - Про прийдешність?' 'Одеський економічний ліцей Одеської міської ради Одеської області' 'Одеська' 3 місце заочно
60 'Лещенко Анна Сергіївна' '8-9' '"Мої вірші"' 'Піддубненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великоновосілківської РДА' Донецька'' Подяка
61 'Сербул Анастасія Андріївна' '8-9' '"Дівчина Вкраїна", "Народ, який нікому не зламати", "Місто, що в серці"' 'Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №75' Дніпропетровська'' Подяка
62 Богдан Анастасія Анатоліївна' 8-9' "Буковинські зустрічі"' Глибоцький ліцей' Чернівецька' Подяка
63 Бондаренко Вікторія Олегівна' Студент' Дивний сон' Відокремлений підрозділ "Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка"' Луганська' Подяка
64 Лотоцька Тетяна Олександрівна' 8-9' «Україна – це ми»' Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3' Дніпропетровська' Подяка
65 Сухорада Ярослав Сергійович' 8-9' Берімось краще до роботи, змагаймось за нове життя!' Писарівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області' Луганська' Подяка
66 'Ходова Крістіна Олегівна' '10-11' 'Лист до улюбленого поета' 'Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс Сватівська загальноосвітня школа І ступеня - гімназія"' Луганська'' Подяка заочно
67 Д'яченко Марія Максимівна' Студент' "Я вийду сама проти бурі і стану - поміряєм силу"' Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету' Херсонська область' Подяка заочно
68 Огородник Максим Сергійович' Студент' Я вийду сама проти бурі І стану, – поміряєм силу!' ДНЗ "Чортківське ВПУ"' Тернопільська' Подяка заочно
69 Акулова Анастасія Студент'     Харків Подяка заочно
70 Волотка Софія Студент'     Харків Подяка заочно
71 Вожжова Єлизавета Студент'     Харків Подяка заочно
72 Ждан Крістіна Студент' "Про що ти думаєш…." Ростов-на-Дону Росія 1 місце заочно
73 Сириця Валерія Студент'     Харків Подяка заочно
74 Гладченко Анастасія  8-9 «Геніальність i сила духу» Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери,  Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери,  3 місце заочно
75 Лук’янченко Катерина 8-9 «Моя леся » Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери,  Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери,  3 місце заочно
76 Процак Олександр 8-9 «Моя леся » Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери,  Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери,  3 місце заочно
77 Чищенко Карина  8-9 Лист до Мавки Новотроъцький НВК "зош І-ІІІст.-гімн"          Херсонська обл. Херсонська обл. 1 місце заочно
             

 

 

 

 

Контакти з організаторами

Адрес - Україна, 36003, м. Полтава, вул. Коваля 5/3 кім. 87 Україна, 36003, м. Полтава, вул. Коваля 5/3 кім. 87
Телефон - (050) 1900-887, (067) 89-14-322, (099) 06-32-210 (050) 1900-887, (067) 89-14-322, (099) 06-32-210
Емейл - konkurs_lesya@ukr.net konkurs_lesya@ukr.net
Дякуємо за звернення!

Залишилися питання?