2019

Дорогі друзіі, вітаємо переможців V Всеукраїнського (ХV Всекримського) фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж "Змагаймось за нове життя!", присвяченого Лесі Українці!

Усім нашим конкурсантам зичимо творчого натхнення й наснаги на шляху свого інтелектуального зростання разом з творчістю Лесі Українки, а  учителям, викладачам, батькам, які долучалися до підготовки  молоді, терпіння й глибокої віри в перспективу наших ідей! 

 

Шановні переможці! Запрошуємо Вас (тих, хто посіли 1 місця!) на урочиту церемонію нагородження, яка відбудеться 6 квітня 2019 року в місті Чернівці (Чернівецька обласна філармонія ( пл. Філармонії 10), початок реєстрації з 10.00 год.).

Переможцям, що посіли 2,3 місця та нагороджені Подякою, відзнаки будуть надіслані поштою.

 

 

Україна

 

Аудіо-візуальний твір

 

'Мерзловський Антон Андрійович'

'8-9'

'Горить моє серце ...'

'Мерзловська О.В. .Черкаська ЗОШ І-ІІ ст. , учитель української мови та літератури , І категорія

 Зеніна І.О., Черкаська ЗОШ І-ІІ ст., спеціаліст'

'Донецька'

1 місце заочно

 

'Салько Дмитро Сергійович'

'10-11'

'Леся Українка і Крим'

 

'Кольва Альона Іванівна, Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель історії та правознавства, ІІ категорія, Пархоменко Г.А. - учитель української мови

 

'Комишуватська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Першотравневої районної ради'

'Донецька область'

1 місце заочно

 

'Голич Кароліна Василівна'

'Студент'

'Буктрейлер до драми-феєрії "Лісова пісня"'

'Андрусь Мар"яна Володимирівна (викладач української мови та літератури, методист, голова циклової комісії)'

'Природничо-гуманітарний коледж ДВНЗ "УжНУ"'

'Закарпатська'

1 місце заочно

 

'Геналюк Тетяна Андріївна'

'8-9'

'"Леся Українка і Крим"'

'Харчук Юлія Василівна, ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Красноволя, вчитель української  мови і літератури, вища'

'Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Красноволя Маневицького району'

'Волинська'

1 місце заочно

 

Брицька Марія, Мустафаєва Карина, Черкасова Альбіна

-

Радіопередача "Кохання в житті великих українців"'

Коняхіна Г.О.

Лисичанська ЗОШ 1-3 ст. №6

Луганська обл.

1 місце заочно

 

Форманчук Олександра

'8-9'

-

-

-

Донецька обл.

2 місце заочно

 

Конотопчик Дмитро

-

"Луцькі стежки Лесі Українки"

-

ЗОШ 1-3 ст.

Волинська обл

 2 місце заочно

 

'Кринко Богдан Олегович'

'10-11'

'Леся Українка і мій рідний край'

'Педенко Т.О.,вч. укр.мови та літератури , вища категорія, ст. вчитель

 Новоселівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Подільський р_н, Одеська обл.'

'Одеська'

3 місце заочно

 

'Гашпан Карина, Комишанченко Тимур, Кузнецова Маргарита, Шевцов Максим, Перепелиця Сергій, Ханін Денис, Авакян Армен, Корнієнко Маргарита, Шапошников Олексій'

'Студент'

'Жінка-Ілюміната: невідома Леся Українка'

'Бондарєва Тетяна Павлівна, Вовчанський коледж Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, методист, вища категорія, викладач-методист, кандидат філологічних наук'

'Вовчанський коледж Харківського національного технічного університету сільського гоподартсва імені Петра Василенка'

'Харківська'

подяка заочно

 

'Малкович Христина'

'5-7'

'Життя і творчість Лесі Українки у загальносвітовому контексті'

'Гаврилюк Олеся Михайлівна вчитель української мови'

'Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Личківці'

'Тернопільська'

подяка заочно

 

'Довганюк Ольга Вікторівна'

'Студент'

'Твої листи завжди пахнуть зов'ялими трояндами'

'Ратушняк Уляна Романівна, коледж ЧНУ ім. Юрія Федьковича, викладач української мови та літератури, вища категорія'

'Коледж Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича'

'Чернівецька'

подяка заочно

 

'Абраменко Анастасія  Ігорівна'

'10-11'

'"Справжній поет не повинен бути щасливим"'

'Маричева Марина Валеріївна, учитель української мови та літератури вищої категорії'

'гімназія "Інтелект"'

'Донецька'

подяка заочно

 

Терещенко Люда

'10-11'

-

-

-

Харківська обл.

подяка заочно

 

Вокал

 

'Атаманчук Елеонора Богдана Михайлівна'

'Студент'

'"Нічка тиха і темна була" сл. Л.Українки, муз. П.Гайдамаки'

'Народна артистка України, професор Наталія Василівна Лемішка, концертмейстер Миськів Світлана Ярославівна'

'Тернопільський національний педагогічний університет ім. В.Гнатюка (факультет мистецтв)'

'Тернопільська'

1 місце заочно

 

'Гопко Валерія Віталіївна'

'10-11'

'"Давня весна"'

'Голодрига Наталя Михайлівна, педагог-організатор'

'Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області'

'Тернопільська'

1 місце заочно

 

'Грищук Світлана Романівна'

'8-9'

'"Давня весна"'

'Богдан Валентина Дмитрівна, Глибоцький ліцей, вчитель початкових класів, вища категорія'

'Глибоцький ліцей'

'Чернівецька'

1 місце заочно

 

'Гудзовський Роман Іванович'

'8-9'

'Давня весна'

'Палкова Зоряна Федорівна'

'Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №23 мюТернополя'

'Тернопільська'

1 місце заочно

 

'Джавлах Наталія Володимирівна'

'10-11'

'Пісня "Вечірня зоря". Слова Лесі Українки'

'Джавлах Наталія Олексіївна, учитель першої категорії, КЗ "Малоянисольська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.В.Балабана Нікольського району, Донецької області"'

'КЗ "Малоянисольська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.В.Балабана Нікольського району, Донецької області"'

'Донецька'

1 місце заочно

 

Тиха Дарина

10-11

'"Єсть у мене одна"'

'Полєжаєва Алла Василівна, учитель вищої категорії'

'Лиманський НВК "гімназія-ЗОШ І ступеня"'

'Донецька'

1 місце заочно

 

'Куршубадзе Тамара Ревазівна'

'8-9'

'"Досадонька"'

'Набієв Юрій Міргазіянович , НВК №36, музичний керівник'

'Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» №36» Кам’янської міської ради'

'Дніпропетровська'

1 місце заочно

 

'Мірошниченко Марія Евгенівна'

'8-9'

'Була весна...'

'Сідлецька Катерина Вікторівна'

'Новопсковський ЗЗСО I-III ступенів Вчитель,II категорія'

'Луганська'

1 місце заочно

 

'Стрельчук Олександра'

'8-9'

'На зеленому горбочку'

'Крючко Ірина Петрівна, вчитель української мови та літератури , спеціаліст вищої категорії , старший вчитель'

'Глибоцька гімназія'

'Чернівецька'

1 місце заочно

 

'Тиха Дарина Романівна'

'10-11'

'"Єсть у мене одна"'

'Полєжаєва Алла Василівна, учитель вищої категорії'

'Лиманський НВК "гімназія-ЗОШ І ступеня"'

'Донецька'

1 місце заочно

 

'Чередніченко Єлизавета Владиславівна'

'8-9'

'Місяць яснесенький'

'Мережко Олександр Вікторович, Костянтинівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Костянтинівської міської ради Донецької області, учитель, вища категорія'

'Костянтинівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Костянтинівської міської ради Донецької області'

'Донецька'

1 місце заочно

 

Ясюк Оксана Вікторівна

2006р. н.

"Пісня  Мавки"

Алексєєнко Оксана Володимирівна

Будинок дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради Рівненської області

Рівненська обл.

1 місце заочно

 

Терновці Анастасія

2003 р. н.

"Давня весна"

Мінгазетдінова Ольга Федорівна

Лисичанська багатопрофільна гімназія

Луганська обл.

1 місце заочно

 

'Вокальний ансамбль "Василечки"'

'8-9'

'Досадонька Муз. Ростислав Куцій (м. Калуш) Сл. Лесі Українки'

'Соломатіна Людмила Іванівна педагог-організатор категорія вища'

'Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Троїцької районної ради Луганської області'

'Луганська'

2 місце заочно

 

'Іваник Карина Дмитрівна'

'10-11'

'"Давня весна" (Була весна весела, щедра, мила...)'

'Лутицька Наталія Миколаївна, Ганнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільського району Донецької області, вчитель, ІІ категорія'

'Ганнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів'

'Донецька'

2 місце заочно

 

'Кравченко Катерина, Литвиненко Єлизавета, Ханкелдієва Варвара'

'8-9'

'Давня весна'

'Лопушанська Н. В, Стадник О. В.,  вчителі української мови та літератури, спеціалісти вищої категорії, Стьопушкіна І.О., вчитель музичного мистецтва, спеціаліст І категорії'

'Красноградський  НВК №2 Красноградської районної ради'

'Харківська'

2 місце заочно

 

'Машихіна Світлана'

'10-11'

'"Коли дивлюсь глибоко в любі очі"'

'Сиротенко Наталія Вікторівна, Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області, учитель української мови та літератури, вища категорія, звання "старший учитель"'

'Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області'

'Донецька'

1 місце заочно

 

'Пидорич Ярослава та Токаренко Тетяна'

'10-11'

'Досада'

'Кононенко Володимир Валерійович, Лебединський сільський Будинок культури, завідувач та Вакуленко Світлана Анатоліївна, Лебединський НВК#1, учитель української мови та літератури, вища категорія'

'Лебединський навчально-виховний комплекс "Заклад дошкільної освіти - загальноосвітніх школу І-ІІІ ст." Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області'

'Черкаська'

2 місце заочно

 

'Стеценко Валерія Юріївна'

'5-7'

'На зеленому горбочку'

'Ковтун Людмила Леонідівна, Талалаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель музмчного мистецтва, І категорія'

'Талалаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Талалаївської селищної ради'

'Чернігів'

2 місце заочно

 

Берегуляк Софія, Архитко Роман

'8-9'

"Давня весна"

Боднарчук Г.В.

Тернопільська спеціалізована школа 1-3 ступенів №7

Тернопільська обл.

2 місце заочно

 

'Нирко Галина Василівна'

'8-9'

'Негодонька'

'Ткаченко Валентин Михайлович'

'Мигіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Первомайської районної ради Миколаївської області'

'Миколаївська'

3 місце заочно

 

'Савосько Катерина Миколаївна'

'8-9'

'Хотіла б я піснею стати'

'Кожома Валентина Юліївна, Таранущенко Анжела Дмитрівна, учителі Новотроїцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1'

'Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1Новотроїцької районної ради Херсонської області'

'Херсонська'

3 місце заочно

 

'Юдкіна Ксенія Сергіївна'

'10-11'

"Хотіла б я піснею стати"'

'Кісельова Наталія Миколаївна, Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області

'Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області'

Донецька'

3 місце заочно

 

'Паславська Вікторія Віталіївна'

'8-9'

'"Хотіла я б піснею стати"'

'Палкова Зоряна Федорівна, вища категорія, старший учитель'

'Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №23 м. Тернополя'

'Тернопільська область'

подяка заочно

 

'Тараненко Альона Сергіївна'

'8-9'

'"Колискова"'

'Кольва Альона Іванівна, Комишуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель історії та правознавства, ІІ категорія'

'Комишуватська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Першотравневої районної ради'

'Донецька область'

подяка заочно

 

'Узунян Каріна Арсенівна'

'5-7'

'Давня весна'

'Кожома Валентина Юліївна, Таранущенко Анжела Дмитрівна, учителі Новотроїцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1'

'Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1Новотроїцької районної ради Херсонської області'

'Херсонська'

подяка заочно

 

Мордовцева Дарія

'8-9'

-

-

Лисичанська ЗОШ 1-3 ст. №4

Луганська обл.

подяка заочно

 

 Кушнір Софія

 

8-9 

Давня весна-

Бойко Наталя Олександрівна-

Луцький НВК № 26

Волинська

1 місце заочно

 

Декламація

Каріна Івченко, 4 роки, Осло, Норвегія  - гран-прі! 1 місце

 

'Шпак Тарас, 

 

 

Склянчук Анна

'Студент'

 

 

10-111

'Ангел помсти'

 

 

"В*язень", "На пам*ять...."

'Пономаренко Катерина Вікторівна (Донецький юридичний інститут МВС України (м.Кривий Ріг), доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат філологічних наук)'

Хомич Лідія Федорівна

'Донецький юридичний інститут МВС України'

 

Любомильська  ЗОШ №2

'Дніпропетровська'

 

 

Волинська

1  місце заочно

 

 

1 місце заочно

 

'Акаб Бушра Бадрівна (Сирія)'

'10-11'

'Contra spem spero!..'

'Цокур Наталія Миколаївна, ДНЗ "Черкаський професійний автодорожній ліцей", викладач української мови та літератури, зарубіжної літератури, вища категорія'

'Державний навчальний заклад "Черкаський професійний автодорожній ліцей"'

'Черкаська'

1 місце заочно

 

'Бачинська Анастасія Михайлівна'

 

 

Куренкова Катерина, Креховецька Анна

'8-9'

 

 

5-7

'"Над морем"'

 

 

До мого фортепіано

'Бачинська Лідія Михайлівна Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№ 18, заступник директора з виховної роботи, вчитель мистецтва, вища категорія, старший вчитель'

 

Роксолана Лазуркевич - Лабай

'Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Тернопільської міської ради Тернопільської області'

 

театральна студія

'Тернопільська'

 

 

Львів

1 місце заочно

 

 

1 місце заочно

 

'Гулюватенко Дар'я'

'10-11'

'"Відповідь"'

'Сиротенко Наталія Вікторівна, Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області, учитель української мови та літератури, вища категорія, звання "старший учитель"'

'Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області'

'в. Київська, буд.42, кв.21'

1 місце заочно

 

'Бишевич Софія Ярославівна'

 

Віжанська Дарина

'1-4'

 

 

8-9

'Вишеньки'

 

 

"Бояриня"

'Шукалович Наталія Улянівна, ЗЗСО "В'язівненська гімназія", вчитель початкових класів, вища кетегорія'

 

Костриба Рита

'ЗЗСО "В'язівненська гімназія" Любешівської селищної ради Волинської області'

НВК № 26 м. ЛуцькВолинська

'Волинська'

 

Волинська

1 місце заочно

 

1 місце заочно

 

'Васюхник Вікторія Володимирівна'

'10-11'

'Одержима'

'Білоконенко Любов Василівна, вчитель української мови і літератури, ОЗНВК "Колківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей", вища категорія, старший вчитель'

'Опорний заклад навчально-виховний комплекс "Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"'

'Волинська'

1 місце заочно

 

Вдовиця Діана

Корець Віталій

10-11

9

До мого фортепіано

Зорі, очі весняної ночі

Головко Ольга Степанівна 

Радкевич Людмила Анатолівна 

Шполянкький ОТГ,  Черкаська обл..

Любешівський ліцей

Черкаська

Волинська

1 місце, заочно

1 місце 

 

'Власенко Кароліна'

'10-11'

'Дочка Ієфая'

'Вакуленко Світлана Анатоліївна, Лебединський НВК #1, учитель української мови і літератури, вища категорія'

'Лебединський навчально-виховний комплекс "Заклад дошкільної освіти - загальноосвітніх школу І-ІІІ ст." Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області'

'Черкаська'

1 місце заочно

 

'Гавриш Владислав Євгенович'

'8-9'

'"І все-таки до тебе думка лине"'

'Савенко Л.М.- учитель української мови та літератури Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області(вища категорія, учитель-методист)'

'Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області'

'Донецька'

1 місце заочно

 

'Геник Христина Богданівна'

'10-11'

'Леся Українка.  Вірш «До мого фортепіано»'

'Дячук Світлана Іванівна вчитель'

'Коломийський НВК № 9 «Школа-природничо-математичний ліцей»'

'Івано-Франківська'

1 місце заочно

 

'Грищук Світлана Романівна'

'8-9'

'"До мого фортепіано"'

'Богдан Валентина Дмитрівна, Глибоцький ліцей, вчитель початкових класів, вища категорія'

'Глибоцький ліцей'

'Чернівецька'

1 місце заочно

 

'Дмитрук Софія Володимирівна'

'5-7'

'Леся Українка "Мрії в бурю"'

'Приймак Ольга Василівна, вчитель української мови та літератури ЗОШ І-ІІ ступенів с. Клітицьк, І категорія'

'Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів села Клітицьк'

'Волинська'

1 місце заочно

 

'Іваненко  Яна Русланівна'

'10-11'

'«Коли дивлюсь глибоко в любі очі»'

'Керівник гуртка агіттеатру  В. Л. Бібко'

'ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ»'

'Луганська'

1 місце заочно

 

'Каліджеєва Поліна Андріївна'

'10-11'

'Уривок із поеми "Русалка"'

'Полєжаєва Алла Василівна, учитель вищої категорії'

'Лиманський НВК "гімназія-ЗОШ І ступеня"'

'Донецька'

1 місце заочно

 

'Кандиба Владислава В'ячеславівна'

'5-7'

'"Давня весна"'

'Головата Вікторія Володимирівна, Криворізька гімназія №91, вчитель англійської мови, вища категорія'

'Криворізька гімназія №91 Криворізької міської ради  Дніпропетровської області'

'Дніпропетровська'

1 місце заочно

 

'Коваленко Анастасія Миколаївна'

'8-9'

'Поезія "Забута тінь"'

'Перфілова Наталя Сергіївна Новогнатівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області учитель української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії учитель-методист'

'Миколаївський сільський будинок культури Миколаївської сільської ради Волноваського району Донецької області'

'Донецька область Волноваський район'

1 місце заочно

 

'Комлєва Аліса Дмитрівна'

'1-4'

'У маленькій хатинці, у тихім куточку'

'Комлєва Ганна Володимирівна, Новотроїцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія", учитель англійської мови'

'Новотроїцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" Новотроїцької районної ради'

'Херсонська'

1 місце заочно

 

'КРАВЕЦЬ ВОЛОДИМИР CЕРГІЙОВИЧ'

'10-11'

'В МАГАЗИНІ КВІТОК'

'КАЛУГІНА СНІЖАНА МИКОЛАЇВНА, РУБІЖАНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ХІМІКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЛІЦЕЙ, ВИКЛАДАЧ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ'

'РУБІЖАНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ХІМІКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЛІЦЕЙ'

'ЛУГАНСЬКА'

1 місце заочно

 

'Купецька Ханна Віталіївна'

'1-4'

'"Літо краснеє минуло..."'

'Богдан Валентина Дмитрівна, Глибоцький ліцей, вчитель початкових класів, вища категорія'

'Глибоцький ліцей'

'Чернівецька'

1 місце заочно

 

'Кушнаренко Поліна Сергіївна'

'5-7'

'Казка "Про Велета"'

'Перфілова Наталя Сергіївна Новогнатівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області учитель української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії учитель-методист'

'Новогнатівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області'

'Донецька область Волноваський район'

1 місце заочно

 

'Кулик Марта Юріївна'

'8-9'

'Співець'

'Грушинська Ольга Миколаївна'

'Жидачівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад»'

'Львівська'

1 місце заочно

 

'Кушнір Софія Сергіївна'

'8-9'

'Перемога'

'Крейніна Світлана Олексіївна, учитель української мови і літератури, учитель-методист'

'Комунальний заклад "Луцький НВК - 26 Луцької міської ради Волинської області".'

'Волинська'

1 місце заочно

 

'Лаб'як Ганна Василівна'

'Студент'

'Леся Українка. "Одержима" (монолог Міріам).'

'Марко Ірина Вікторівна,  Коледж Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, викладач вищої категорії, кандидат філологічних наук.'

'Коледж Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича'

'Чернівецька'

1 місце заочно

 

Лоренцо – Хорова Софія

1-4

«Дим»

Наталія Шайна - вчитель англійської мови'

Українська суботня школа "Престиж"'

Італія, Рим

1 місце заочно

 

Стефанюк Олексій

1-4

«Дим»

Моренко Лідія Гаврилівна

Розсошенська гімназія, Полтавський р-н

Полтавська

1 місце заочно

 

'Ларіна Орина Олегівна'

'10-11'

'Леся Українка. Відповідь'

'Бояринцева Марія Дмитрівна, вища категорія'

'Дружківська гімназія «Інтелект» Дружківської міської ради'

'Донецька область'

1 місце заочно

 

'Лободенко Каміла Олександрівна'

'10-11'

'Я не кохаю тебе'

'Лопушанська Н. В, Стадник О. В.,  вчителі української мови та літератури, спеціалісти вищої категорії'

'Красноградський  НВК №2 Красноградської районної ради'

'Харківська'

1 місце заочно

 

'Ляшок  Кароліна  Олексіївна'

'5-7'

'СПІВЕЦЬ'

'Ляшок  Любов  Ростиславівна ( мама )'

'Хлібодарівський  навчально-виховний комплекс'

'Донецька область'

1 місце заочно

 

'Максимчук Христина Василина'

'8-9'

'Леся Українка.  Вірш «Ave regina»'

'Стефанців Марина Іванівна вчитель'

'Коломийський НВК № 9 «Школа-природничо-математичний ліцей»'

'Івано-Франківська'

1 місце заочно

 

'Малига Марина Євгенівна'

'10-11'

'Уста говорять: «Він навіки згинув!»'

'Рябих Світлана Сергіївна, вчитель української мови та літератури Куп'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів #1 Куп'янської міської ради Харківської області'

'Куп'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1 Куп'янської міської ради Харківської області'

'Харківська'

1 місце заочно

 

'Мамедова Діана Музакір  кизи'

'10-11'

'Казка «Про велета»'

'Чистякова Вікторія Павлівна (Волноваська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3 Волноваської районної ради Донецької області , учитель української мови та літератури)'

'Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Волноваської районної ради Донецької області'

'Донецька область'

1 місце заочно

 

'Марус Вікторія Вікторівна'

'10-11'

'Твої листи пахнуть зів'ялими трояндами'

'Половець Інна Володимирівна, вчитель зарубіжної літератури, вища категорія, старший вчитель, заступник директора з виховної роботи'

'Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б.Майстренка Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області'

'Чернігівська'

1 місце заочно

 

'Марчук Олександра Андріївна'

'1-4'

'Конвалія (уривок)'

'Вчитель початкових класів, Глибоцького ліцею Богдан Валентина Дмитрівна.'

'Глибоцький ліцей'

'Чернівецька'

1 місце заочно

 

'Мелешко Єлизавета Юріївна'

'5-7'

'»Останній монолог Мавки»  із драми – феєріі  «Лісова пісня»'

'Самсонова Олена Анатоліївна – учитель української мови та літератури 1 категорії'

'Костянтинівська ЗШ I-III ст №3 Костянтинівської міської ради Донецької області'

'Донецька'

1 місце заочно

 

'Мужевич Тетяна Володимирівна'

'8-9'

'У магазині квіток'

'Кропельницька Тетяна Іванівна'

'Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов'

'Тернопільська'

1 місце заочно

 

'Муренець Софія Олександрівна'

'8-9'

'Свята ніч'

'Каліберда Олена Володимирівна, учитель Новотроїцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1'

'Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1Новотроїцької районної ради Херсонської області'

'Херсонська'

1 місце заочно

 

'Недава Софія'

'10-11'

'»Так прожила я цілу довгу зиму»'

'Богомазова Алла Вікторівна, КЗО «ССЗШ №22 з поглибленим вивченням іноземної мови» ДМР, вища категорія'

'КЗО «ССЗШ №22 з поглибленим вивченням іноземної мови» ДМР'

'Дніпропетровська'

1 місце заочно

 

'Ольхович Анастасія Олександрівна'

'10-11'

'»Конвалія»'

'Крисюк В.О., вчитель української мови та літератури'

'ЗЗСО №15, м. Луцька'

'Волинська'

1 місце заочно

 

'Павлів Остап Борисович'

'8-9'

'Леся Українка.  Вірш  «Поворіт»'

'Стефанців Марина Іванівна вчитель'

'Коломийський НВК № 9 «Школа-природничо-математичний ліцей»'

'Івано-Франківська'

1 місце заочно

 

'Пісоцька Юлія'

'10-11'

'»Біля моря»'

'Свирида Ірина Євгеніївна вчитель української мови та літератури'

'КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №68 Маріупольської міської ради Донецької області»'

'Донецька'

1 місце заочно

 

'Перфілова Софія Олегівна'

'5-7'

'Коли втомлюся я життям щоденним'

'Кулик Валентина Дмитрівна,Миколаївська загальноосвітня школа I-III ступенів Волноваської районної ради Донецької області,вчитель української мови та літератури,вища кваліфікаційна категорія'

'Миколаївська загальноосвітня школа I-III ступенів Волноваської районної ради Донецької області'

'Донецька'

1 місце заочно

 

'Пономар Анна Романівна'

'8-9'

'»Відповідь»'

'Пономаренко Вікторія Віталіївна (Лучанська філія КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, учитель української мови та літератури, «магістр»'

'Лучанська філія КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів'

'Сумська'

1 місце заочно

 

'Прядко Карина Василівна'

'10-11'

'Уста говорять: він навіки згинув!...'

'Лопушанська Н. В, Стадник О. В.,  вчителі української мови та літератури, спеціалісти вищої категорії'

'Красноградський  НВК №2 Красноградської районної ради'

'Харківська'

1 місце заочно

 

'Середа Михайло Олександрович'

'5-7'

'» Мамо, іде вже зима»'

'Черевко Аліна Анатоліївна, ЗЗСО «Залізницький ліцей ім. І. Пасевича», вчитель української мови та літератури, ІІ категорія'

'Заклад загальної середньої освіти «Залізницький ліцей імені Івана Пасевича»'

'Волинська'

1 місце заочно

 

'Симоненко Софія Миколаївна'

'8-9'

'Поезія «Ave regina»'

'Перфілова Наталя Сергіївна Новогнатівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області учитель української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії учитель-методист'

'Новогнатівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області'

'Донецька область Волноваський район'

1 місце заочно

 

'Соловей Ольга Іванівна'

'Студент'

'Україно, плачу слізьми над тобою'

'Бойко Олександра Іванівна, П'єнтак Ганна Іванівна , викладачі вищої категорії ''Бережанський агротехнічний коледж'''

'ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний аар  «'

'Тернопільська'

1 місце заочно

 

'Середюк Злата Юріївна'

'1-4'

'До мого фортепіано'

'Хаїнський Вадим Вікторович.  Артист Волинського академічного обласного театру ляльок, по сумісництву методист Палацу культури міста Луцька, керівник дитячої театральної студії «Бешкетники»'

'Дитяча театральна студія «Бешкетники» Палацу культури міста Луцька'

'Волинська'

1 місце заочно

 

'Скляренко Денис Олександрович'

'10-11'

'«Народ пророкові»'

'Керівник гуртка агіттеатру  В. Л. Бібко'

'ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ»'

'Луганська'

1 місце заочно

 

'Стоян Крістіна'

'5-7'

'До мого  фортепіано'

'Чугуєва Наталя Василівна, Глибоцька гімназія ,вчитель української мови літератури , спеціаліст вищої  категорії , вчитель-методист'

'Глибоцька гімназія'

'Чернівецька'

1 місце заочно

 

'Стрілець Алла Геннадіївна'

'10-11'

'Ave regina!'

'Дзіна Наталія Володимирівна, Новотроїцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія», учитель української мови та літератури, вища категорія'

'Новотроїцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Новотроїцької районної ради'

'Херсонська'

1 місце заочно

 

'Трандіна Віолетта Максимівна'

'1-4'

'»Вечірня година»'

'Кіблик Галина Володимирівна, Криворізька гімназія №91, вчитель початкових класів, категорія вища, старший вчитель'

'Криворізька гімназія №91 Криворізької міської ради  Дніпропетровської області'

'Дніпропетровська'

1 місце заочно

 

'Турчак Юлія Вікторівна'

'5-7'

‘”Contra spem spero”’

'Ходоровська Христина Степанівна – учитель української мови та літератури'

'Колиндянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів'

'Тернопільська'

1 місце заочно

 

'Хохла Анастасія'

'1-4'

'Леся Українка «Вишеньки»'

'Дмитрів Ольга Богданівна, викладач театральних дисциплін'

'Державна дитяча школа мистецтв №10 м.Львова'

'Львівська'

1 місце заочно

 

'Юрченко Катерина Андріївна'

'10-11'

'Твої листи завжди пахнуть зов`ялими трояндами'

'Маричева Марина Валеріївна учитель української мови та літератури вищої категорії'

'Дружківська гімназія «Інтелект»'

'Донецька'

1 місце заочно

 

'Якубовська Марина Павлівна'

'Студент'

'»Гострим полиском хвилі спалахують…»'

'Філіп Юлія Леонтіївна, завідувач редакційно-видавничим відділом ІППО ЧО, викладач української мови та літератури Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки'

'Чернівецьке вище професійне училище радіоелектроніки'

'Чернівецька область'

1 місце заочно

 

'Ярош Соломія'

'1-4'

'Елегія До мого фортепіано'

'Панасюк Тетяна Іванівна. Художній керівник палацу учнівської молоді, керівник гуртка мистецтво слова., та керівник гуртка'

'палац учеівськоїх молоді м. Луцьк'

'Волинська'

1 місце заочно

 

'Трухан Дмитро'

 

студент

'»Вже сонечко в море сіда…»(англійською мовою)'

 

'Журба Олена Миколаївна, вчитель англійської мови'

 

'КЗ“Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово- фізичною підготовкою “Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії ”'

 

'Луганська'

 

1 місце

 

'Андрієнко Анастасія Андріївна'

'10-11'

'»Ой я постреляна, порубана словами»'

'Ковальова Наталія Миколаївна, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, учитель української мови та літератури, вища категорія'

'Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради  Слов’янського району Донецької області'

'Донецька область'

2 місце заочно

 

'Бас Єлизавета Валеріївна'

'5-7'

'Перемога'

'Черевко Аліна Анатоліївна, ЗЗСО «Залізницький ліцей ім. І. Пасевича», вчитель української мови та літератури, ІІ категорія'

'Заклад загальної середньої освіти «Залізницький ліцей імені Івана Пасевича»'

'Волинська'

2 місце заочно

 

'Бирук Єлизавета'

'5-7'

'Коли втомлюся я життям щоденним…'

'Чугуєва Наталя Василівна, Глибоцька гімназія ,вчитель української мови літератури , спеціаліст вищої  категорії , вчитель-методист'

'Глибоцька гімназія'

'Чернівецька'

2 місце заочно

 

'Буримченко Анастасія Олександрівна'

'8-9'

'Коли дивлюсь глибоко в любі очі'

'Мережко Олександр Вікторович, Костянтинівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Костянтинівської міської ради Донецької області, учитель, вища категорія'

'Костянтинівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Костянтинівської міської ради Донецької області'

'Донецька'

2 місце заочно

 

'Даньчак Оксана Василівна'

'1-4'

'Л. Українка «Тішся, дитино, поки ще маленька…»'

'Лабовська Ліліана Ігорівна'

'Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов'

'Тернопільська'

2 місце заочно

 

'Ємельянова Ксенія'

'10-11'

'» Прокляття Рахілі»'

'Крохмаль Світлана Вікторівна(Містківська ЗОШ І-ІІІ ст.,учитель, вища кат.)'

'Містківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сватівської районної ради Луганської області'

'Луганська'

2 місце заочно

 

'Кальчук Зоряна Йосипівна'

'5-7'

'»аар весна»'

'Зубик Наталія Василівна, учитель української мови та літератури Заліщицької державної гімназії, спеціаліст вищої категорії

 аспірант  ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника»'

'Заліщицька державна гімназія м. Заліщики Тернопільської обл.'

2 місце заочно

 

'Коврига Софія Мирославівна'

'5-7'

'Уривок із поеми  Лесі Українки «Одержима»'

'Учитель англійської мови, Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ категорія Логвиненко Вікторія Олексіївна'

'Гаврилівська загальноосітня школа І-ІІІ ступенів Маломихайлівської сільської ради'

'Дніпропетровська'

2 місце заочно

 

'Левченко Богдана Вікторівна'

'5-7'

‘”Contra spem spero!”’

‘Пономаренко Вікторія Віталіївна (Лучанська філія КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, учитель української мови та літератури, “магістр”’

‘Лучанська філія КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів’

'Сумська'

2 місце заочно

 

'Ляска Анастасія Вадимівна'

'5-7'

'вірш «В магазині квіток»'

'Мельник Марія Іванівна, вчитель української мови та літератури гімназії «Гармонія», вища категорія, вчитель-методист'

'Гімназія «Гармонія» – підрозділ Галицького аар імені В'ячеслава Чорновола'

'Тернопільська'

2 місце заочно

 

'Макар Ліана'

'10-11'

'монолог Міріам  «Одержима»'

'Войтенко Інна Миколаївна (учитель української мови та літератури, ІІ категорія'

'Сонячна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волновасмької районної ради Донецької області'

'Донецька'

2 місце заочно

 

'Малюга Ярослава Юріївна'

'1-4'

'Вечірня година'

'Мартиненко Лариса Григоріївна'

'Мангуська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2'

'Донецька'

2 місце заочно

 

'Перинська Мар'яна Євгенівна'

Тактаєва Анастасія, Ткаченко Віктор

'1-4'

 

10

'Вишеньки-черешеньки'

 

інсоляре за віршами Лесі Українки

'Наумук Ольга Вікторівна'

 

Михальченко Лідія Володимирівна

'Мигіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Первомайської районної ради Миколаївської області'

Мигіївська ЗОШ

'Миколаївська'

 

Миколаївська

2 місце заочно

 

1 місце

 

'Пилипак Євгенія Сергіївна'

'1-4'

'Вечірня година'

'Яцковська О.В., Новостепанівський НВК, учитель української мови та літератури, вища, учитель-методист'

'Новостепанівський навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Олександрівської селищної ради'

'Донецька'

2 місце заочно

 

'Погребняк Альбіна Олександрівна'

'5-7'

'»Так прожила я цілу довгу зиму»'

'Полєжаєва Алла Василівна, учитель вищої категорії'

'Лиманський НВК «гімназія-ЗОШ І ступеня»'

'Донецька'

2 місце заочно

 

'Реуцька Альбіна  Сергіївна'

'1-4'

'»Казка про Оха-Чародія»'

'Коломоєць Світлана Олексіївна,Діанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів,вчитель початкових класів,І категорія'

'Діанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваського району Донецької області'

'Донецька'

2 місце заочно

 

'Рошинець Дар’я Миколаївна'

'5-7'

'»Веснянка»'

'Ковальова Наталія Миколаївна, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, учитель української мови та літератури, вища категорія'

'Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради  Слов’янського району Донецької області'

'Донецька область'

2 місце заочно

 

Созанська Олександра

'Студент'

'Русалонька'

'Білоус Віта Сергіївна'

'Галицький аар імені В`ячеслава Чорновола'

'Тернопільська область'

2 місце заочно

 

'Сергєєва Діана'

'1-4'

'Вишеньки'

'Радченко Людмила Олексіївна (Березівський НВК, заступник директора з виховної роботи, категорія І)'

'Комунальний заклад  «Березівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I-III ступенів, дошкільний навчальний заклад «Веселка»'

'Сумська'

2 місце заочно

 

'Ченчик Інна Анатоліївна'

'8-9'

'Уривок із вірша»Поворіт»'

'Пономаренко Вікторія Віталіївна (Лучанська філія КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, учитель української мови та літератури, «магістр»'

'Лучанська філія КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів'

'Сумська'

2 місце заочно

 

'Шаповалов Гліб Юрійович'

'10-11'

'» Божа іскра» Леся Українка'

'Боюс Світлана Володимирівна, Костянтинівська загальноосвітня школа I-III ступенів № 3 Костянтинівської міської ради Донецької області, учитель української мови та літератури, вища кваліфікаційна категорія'

'Костянтинівська загальноосвітня школа I-III ступенів № 3 Костянтинівської міської ради Донецької області'

'Донецька'

2 місце заочно

 

'Шеїн Поліна Павлівна'

'8-9'

'»До мого фортепіано»'

'Сіренька Наталія Сергіївна, Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5,учитель,І категорія'

'Лиманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5'

'ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ'

2 місце заочно

 

'Бас Ярина'

'5-7'

'Леся Українка «Тішся, дитино, поки ще маленька…»'

'Дмитрів Ольга Богданівна, викладач театральних дисциплін'

'Державна дитяча школа мистецтв №10 м.Львова'

'Львівська'

3 місце заочно

 

'Білоус Вікторія Русланівна'

'1-4'

'Вірш «Як дитиною бувало»'

'Головатенко І.Х. – учитель початкових класів  Авдіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області (вища категорія)'

'Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області'

'Донецька'

3 місце заочно

 

'Бут Софія Ігорівна'

'5-7'

'»На мотив Міцкевича»'

'Пономаренко Вікторія Віталіївна (Лучанська філія КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, учитель української мови та літератури, «магістр»'

'Лучанська філія КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів'

'Сумська'

3 місце заочно

 

'Дзюба Марія Сергіївна'

'10-11'

'вірш «Північні думи».'

': Кулініч Галина Василівна, вчитель української мови та літератури  Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст.,вчитель вищої категорії'

'Сергіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.'

'Донецька'

3 місце заочно

 

'Загаєвська Софія'

'5-7'

'До мого фортепіано'

'Гиляка Лариса Миколаївна, Антонінський ліцей, вчитель української мови та літератури, вища, старший вчитель'

'Антонінський ліцей Антонінської селищної ради'

'Хмельницька'

3 місце заочно

 

'Зеленюк Арсеній Миколайович'

'5-7'

'Леся Українка.  Вірш «Конвалія»'

'Стефанців Марина Іванівна вчитель'

'Коломийський НВК № 9 «Школа-природничо-математичний ліцей»'

'Івано-Франківська'

3 місце заочно

 

'Зімич Анна Іванівна'

'5-7'

'Зоря поезії'

'Горщар Любов Федорівна, ЗЗСО «В'язівненська гімназія», вчитель української мови та літератури, вища категорія, старший вчитель.'

'ЗЗСО «В'язівненська гімназія» Любешівської селищної ради Волинської області'

'Волинська'

3 місце заочно

 

'Косован Тетяна Русланівна'

'1-4'

'»Літо краснеє минуло…»'

'Богдан Валентина Дмитрівна, Глибоцький ліцей, вчитель початкових класів, вища категорія'

'Глибоцький ліцей'

'Чернівецька'

3 місце заочно

 

'Крикавська Юлія Григорівна'

'10-11'

'»Без надії сподіваюсь»'

'Бачинська Лідія Михайлівна Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№ 18, заступник директора з виховної роботи, вчитель мистецтва, вища категорія, старший вчитель'

'Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Тернопільської міської ради Тернопільської області'

'Тернопільська'

3 місце заочно

 

'Молодик Каріна Євгенівна'

'1-4'

'»Стояла я і слухала весну»'

'Громова Світлана Володимирівна, учитель початкових класів, перша категорія'

'Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради  Слов’янського району Донецької області'

'Донецька область'

3 місце заочно

 

'Осьмина Анастасія Володимирівна'

'1-4'

'Красо України, Подолля'

'Хитренко Наталія Олександрівна'

'Нижнєнський НВК «ДНЗ – ЗНЗ» № 36 Попаснянської районної ради'

'Луганська'

3 місце заочно

 

'Пархоменко Єлизавета Ігорівна та Пархоменко Віталій Ігорович'

'1-4'

'На давній мотив'

'Терещенко Валентина Анатоліївна'

'Прелесненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів'

'Донецька'

3 місце заочно

 

Погребняк Альбіна

6

Так прожила я…

 

Лиманський НВК – гімназія

Донецька

3 місце

 

'Пасевич Юлія Василівна'

'5-7'

'»Веснянка»'

'Мирошниченко Катерина Іванівна, учитель української мови та літератури,спеціаліст вищої категорії'

'ЗЗСО «Седлищенський ліцей»'

'Волинська'

3 місце заочно

 

'Рибакова Катерина Олексіївна'

'8-9'

'Ангел помсти'

'Недолужко Лариса Миколаївна, Ольгинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель, вища категорія'

'Ольгинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області'

'Донецька'

3 місце заочно

 

'Сокіл Діана Олегівна'

'5-7'

'«Коли втомилась я життя щоденним»'

'Голодрига Наталя Михайлівна, педагог-організатор'

'Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області'

'Тернопільська'

3 місце заочно

 

'Сурман Аліна Вікторівна'

'8-9'

'Леся Українка « Одержима» ( уривок з твору )'

'Жебулда Валентина Миколаївна, Громівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель української мови та літератури  І категорії'

'Громівська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів , Новотроїцького району'

'Херсонська'

3 місце заочно

 

'Ухань Анна Сергіївна'

'10-11'

'Давня весна'

'Дорофєєва Тамара Георгіївна'

'Смолінське навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа І – III ступенів-гімназія- позашкільний навчальний заклад»'

'Кіровоградська'

3 місце заочно

 

'Фільварок Катерина Василівна'

'5-7'

'Леся Українка.  Вірш «Жалібний марш»'

'Білейчук Дарія Мирославівна вчитель'

'Коломийський НВК № 9 «Школа-природничо-математичний ліцей»'

'Івано-Франківська'

3 місце заочно

 

'Цьох Софія Андріївна'

'1-4'

'До мого фортепіано'

'Фучила Олександра Петрівна'

'Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов'

'Тернопільська'

3 місце заочно

 

'Шатерін Олексій'

'1-4'

'»Слово, чому ти не твердая криця»'

'Климанчук Олена Миколаївна –вчитель початкових класів'

'КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №68 Маріупольської міської ради Донецької області»'

'Донецька'

3 місце заочно

 

'Шепілова Юлія Віталіївна'

'10-11'

'»Так прожила я цілу довгу зиму»'

'Полєжаєва Алла Василівна, учитель вищої категорії'

'Лиманський НВК «гімназія-ЗОШ І ступеня»'

'Донецька'

3 місце заочно

 

'Абрамова Дар'я Михайлівна'

'5-7'

'Веснянка'

'Мерзловська О.В. .Черкаська ЗОШ І-ІІ ст. , учитель української мови та літератури , І категорія

 Зеніна І.О., Черкаська ЗОШ І-ІІ ст., вчитель німецької мови, спеціаліст'

'Черкаська ЗОШ І-ІІ ст.'

'3 місце'

 

'Австреліна Вікторія Павлівна'

'1-4'

'Вірш «Літо краснеє минуло»'

'Кумачова О.О.-учитель початкової школи Авдіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області(9 розряд)'

'Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області'

'Донецька'

подяка заочно

 

'Андрющенко Анна Андріївна'

'10-11'

'»Єсть у мене одна…»'

'Бондар Олена Геннадіївна , Пісківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель української мови та літератури, категорія 1'

'Пісківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області'

'Луганська'

подяка заочно

 

'Арабаджі Ганна'

'8-9'

'Тішся, дитино, поки ще маленька'

'Шиян Оксана Вікторівна учитель Мангуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 вища категорія'

'Мангуська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2'

'Донецька'

подяка заочно

 

Подуфала Тетяна

'Студент'

на давній мотив…

'Білоус Віта Сергіївна'

'Галицький аар імені В`ячеслава Чорновола'

'Тернопільська область'

подяка заочно

 

'Базилевич Назарій Богданович'

'5-7'

'Леся Українка.  Вірш «Де тії струни, де голос потужний?»'

'Стефанців Марина Іванівна вчитель'

'Коломийський НВК № 9 «Школа-природничо-математичний ліцей»'

'Івано-Франківська'

подяка заочно

 

'Балан Олександра Володимирівна'

'1-4'

'»Конвалія»'

'Богдан Валентина Дмитрівна, Глибоцький ліцей, вчитель початкових класів, вища категорія'

'Глибоцький ліцей'

'Чернівецька'

подяка заочно

 

'Бартко Діана Юріївна'

'5-7'

'»До мого фортепіано»'

'Ходоровська Христина Степанівна – учитель української мови та літератури'

'Колиндянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів'

'Тернопільська'

подяка заочно

 

'Бут Яна Олександрівна'

'10-11'

'»Мріє, не зрадь»'

'Стешенко Наталія Миколаївна'

'Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс Сватівська загальноосвітня школа І ступеня – гімназія»'

'Луганська'

подяка заочно

 

'Гайдаренко Валерія Сергіївна'

'5-7'

'»аар весна»'

'Пономаренко Вікторія Віталіївна (Лучанська філія КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, учитель української мови та літератури, «магістр»'

'Лучанська філія КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів'

'Сумська'

подяка заочно

 

Черепівський Валерій,Ковальов Данило,Чередниченко Руслан,Ковальов Микита,Черняк Євгеній,Сачок Владислав,Протасов Андрій

студент

Мелодія

 

'Булах Анжеліка Юрівна

'КЗ“Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово- фізичною підготовкою “Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії ”'

 

'Луганська'

 

подяка

 

'Гаранжа Аліна Сергіївна'

'1-4'

'»Вишеньки»'

'Дузенко Дарія Юріївна (Гродівська загальноосвітня школа, вчитель початкових класів, спеціаліст)'

'Гродівська загальноосвітня школа I-III ступенів Покровської районної ради Донецької області'

'Донецька'

подяка заочно

 

'Грицьків Анастасія Миколаївна'

'8-9'

'Перемога'

'Ніколюк Лариса Веніамінівна, Новотроїцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія», учитель української мови та літератури,  вища категорія, вчитель-методист'

'Новотроїцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Новотроїцької районної ради'

'Херсонська'

подяка заочно

 

'Дума Наталія Сергіївна'

'8-9'

'Братові й сестрі на спомин'

'Степанюк Микола Іванович, Нововолинська гімназія, учитель української мови та літератури, учитель-методист'

'Нововолинська гімназія Нововолинської міської ради'

'Волинська'

подяка заочно

 

'Жмурко Софія Андріївна'

'1-4'

'Стояла я і слухала весну…'

'Кравцова Марина Володимирівна, Балаклійський Центр дитячої та юнацької творчості, керівник театрального гуртка «Подих Мельпомени»'

'Балаклійський Центр дитячої та юнацької творчості Балаклійської районної ради Харківської області'

'Харківська'

подяка заочно

 

'Іващенко Вікторія Сергіївна'

'1-4'

'До мого фортепіано'

'Іващенко Людмила Миколаївна, КЗО «Межівська ЗШ І-ІІІ ступенів №1»аар», вчитель початкових класів, ІІ категорія'

'Комунальний заклад освіти «Межівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Межівська селищна рада»'

'Дніпропетровська обл.'

подяка заочно

 

'Копитченко Каріна Миколаївна'

'8-9'

'«Тішся, дитино, поки ще маленька…»'

'Шеметило Ольга Григорівна, ЗЗСО «Залізницький ліцей ім. І. Пасевича», вчитель української мови та літератури, ІІ категорія'

'Заклад загальної середньої освіти «Залізницький ліцей імені Івана Пасевича»'

'Волинська'

подяка заочно

 

'Лобас Денис Андрійович, Чорнописька Христина Романівна'

'1-4'

'Л. Українка «Мамо, іде вже зима»'

'Зелінська Марія Іванівна'

'Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов'

'Тернопільська'

подяка заочно

 

'Логозинська Лілія'

'1-4'

'»Літо красноє минуло»'

'Климанчук Олена Миколаївна –вчитель початкових класів'

'КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №68 Маріупольської міської ради Донецької області»'

'Донецька'

подяка заочно

 

'Лукаш Оксана Миколаївна'

'8-9'

'»Уста говорять: «Він навіки згинув!»»'

'Пономаренко Вікторія Віталіївна (Лучанська філія КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, учитель української мови та літератури, «магістр»'

'Лучанська філія КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів'

'Сумська'

подяка заочно

 

'Малихіна Юліана Сергіївна'

'Студент'

'Відповідь'

'Сабельникова Тамара Миколаївна – Донецький юридичний інститут МВС України, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат філологічних наук'

'Донецький юридичний інститут МВС України'

'Дніпропетровська'

подяка заочно

 

'Мартиненко Анна'

'Студент'

'Я бачила, як ти хиливсь додолу'

'Пономаренко Катерина Вікторівна (Донецький юридичний інститут МВС України (м.Кривий Ріг), доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат філологічних наук)'

'Донецький юридичний інститут МВС України'

'Дніпропетровська'

подяка заочно

 

'Міллер Поліна Анатоліївна'

'10-11'

'Твої листи пахнуть зов'ялими трояндами'

'Шевчук Валентина Володимирівна, вчитель української мови та літератури Степівської СЗШ І-ІІІ ступенів , вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист'

'КЗО «Степівська середня загальноосвітня школа І-lll ступенів Гречаноподівської сільської ради Широківського району Дніпропетровської області»'

'Дніпропетровська'

подяка заочно

 

'Надточій Євгенія Віталіївна'

'8-9'

'»Мріє, не зрадь!»'

'Єрмакова Ольга Петірвна учитель вищої категорії, магістр педагогічної освіти'

'Криворізький природничо-науковий ліцей'

'Дніпропетровська'

подяка заочно

 

'Нудьга Анна'

'8-9'

'Давня весна'

'Задорожня Наталія Петрівна, Лебединський НВК # 1, учитель української мови і літератури, вища, вчитель- методист'

'Лебединський навчально-виховний комплекс «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітніх школу І-ІІІ ст.» Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області'

'Черкаська'

подяка заочно

 

'Океке Стелла'

'5-7'

'Стояла я і слухала весну'

'Мазярова Д.С., ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області, вчитель української мови та літератури'

'Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради'

'Донецька'

подяка заочно

 

'Олексюк Анастасія Миколаївна'

'1-4'

'«Літо краснеє минуло…»'

'Сич Світлана Володимирівна, КЗ «Зорянська ЗПШС», вчитель, вища,»Старший вчитель»'

'КЗ «Зорянська загальноосвітня початкова школа-сад»Криничанської районної ради'

'Днепропетровская обл'

подяка заочно

 

'Попов Іван Максимович'

'5-7'

'Надія'

'Мазярова Д.С., ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області, вчитель української мови та літератури'

'Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Мирноградської міської ради'

'Донецька'

подяка заочно

 

'Радченко Лада Андріївна'

'8-9'

'Безсонна ніч'

'Радченко Людмила Олексіївна (Березівський НВК, заступник директора з виховної роботи, категорія І)'

'Комунальний заклад  «Березівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I-III ступенів, дошкільний навчальний заклад «Веселка»'

'Сумська'

подяка заочно

 

'Савенко Аліна Ігорівна'

'1-4'

'Роковини'

'Ворона Олена Вікторівна ,Красноградський НВК 2,вчитель початкових класів'

'Красноградський  навчально виховний комплекс'

'Харківська'

подяка заочно

 

'Січкарик Володимир Іванович'

'5-7'

'«Якби вся кров моя уплинула отак…»'

'Творча студія Лідії Дукас'

'Тернопільська середня школа І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов'

'Тернопільська'

подяка заочно

 

'Скиданюк Тетяна Григорівна'

'1-4'

'Як дитиною бувало'

'Юркевич Надія Богданівна, учитель початкових класів Новотроїцької ЗОШ І-ІІІ ступенів, спеціаліст ІІ категорії'

'Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області'

'Донецька'

подяка заочно

 

'Скрипнюк Юлія Василівна'

'10-11'

'Леся Українка.  Вірш «На роковини»'

'Партей Роксолана Петрівна вчитель'

'Коломийський НВК № 9 «Школа-природничо-математичний ліцей»'

'Івано-Франківська'

подяка заочно

 

'Смородiна Софiя Романiвна'

'1-4'

'Вишеньки'

'Корицька Марина Асхатiвна,вчитель початкових класiв,I категорiя.'

'Лиманська ЗОШ I-III ступенiв √ 2'

'Донецька'

подяка заочно

 

'Спринсян  Станіслава Костянтинівна'

'1-4'

'З гір на долину…'

'Помічнянська ЗШ №1, вчитель початкових класів вищої категорії Гриценко Лариса Віталіївна'

'Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є. С.'

'Кіровоградська'

подяка заочно

 

'Чеканенко Богдан'

'1-4'

'»Мамо, іде вже зима»'

'Фурман Інна Миколаївна вчитель початкових класів'

'КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №68 Маріупольської міської ради Донецької області»'

'Донецька'

подяка заочно

 

'Черніков Ростислав Валерійович'

'1-4'

'І все таки до тебе думка лине'

'Чорнобай Світлана Іванівна'

'КНВК «Школа – дитячий садок»'

'Луганська'

подяка заочно

 

'Шабля Дар'я Андріївна'

'8-9'

'Я не кохаю тебе, і не прагну дружиною стати…'

'Мерзловська О.В. .Черкаська ЗОШ І-ІІ ст. , учитель української мови та літератури , І категорія

 Зеніна І.О., Черкаська ЗОШ І-ІІ ст., вчитель німецької мови, спеціаліст'

'Черкаська ЗОШ І-ІІ ст.'

подяка заочно

 

'Шаляхіна Валерія'

'8-9'

'»Товаришці на спомин»'

'Богомазова Алла Вікторівна, КЗО «ССЗШ №22 з поглибленим вивченням іноземної мови» ДМР, вища категорія'

'КЗО «ССЗШ №22 з поглибленим вивченням іноземної мови» ДМР'

'Дніпропетровська'

подяка заочно

 

'Щербань Максим Андрійович'

'1-4'

'Як дитиною бувало'

'Верзілова Валентина Ігорівна. Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступеня №4 вчитель початкових класів'

'Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступеня №4'

'Донецька'

подяка заочно

 

Гут Анастасія

5-7

«Забуті слова»

'Вчитель української мови та літератури Милівецької ЗОШ І-ІІ ступенів, Чортківського району, Тернопільської області – Пасечка Оксана Михайлівна (Старший вчитель)'

'Милівецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чортківської РДА, Тернопільської області'

 

Тернопільська

1 місце

 

'Бабенко Марина Сергіївна'

 

1-4

'»Хто вам сказав, що я слабка…»'

 

'Славчева Оксана Сергіївна, Красноградський ЗЗСО № 1, учитель початкових класів, «спеціаліст вищої категорії»'

 

'Красноградський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.І. Копиленка Красноградської районної ради Харківської області'

 

Харківська

2 місце

 

Гут Дмитро

5-7

«Забуті слова»

'Вчитель української мови та літератури Милівецької ЗОШ І-ІІ ступенів, Чортківського району, Тернопільської області – Пасечка Оксана Михайлівна (Старший вчитель)'

'Милівецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чортківської РДА, Тернопільської області'

 

Тернопільська

3 місце

 

'ГРИШИНА КАТЕРИНА'

 

10-11

'«НА МОТИВ  З МІЦКЕВИЧА»'

 

'Ващенко Людмила Миколаївна учитель української мови  і  літератури  Красноградського  закладу  загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. О.І.Копиленка Красноградської районної ради  Харківської області вища категорія, старший учитель'

 

'Красноградський  заклад  загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. О.І.Копиленка Красноградської районної ради  Харківської області'

 

Харківська

2 місце

 

'Гутник Вікторія Миколаївна'

 

5-7

'На роковини'

 

'Гутник Наталя Федорівна (Ярославська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель української мови та літератури, вища категорія, старший вчитель)'

 

'Ярославська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області'

 

Одеська

3 місце

 

'Дмитренко Варвара'

 

1-4

'Леся Українка «Лісова пісня», останній монолог Мавки'

 

'вчитель початкових класів Красноградського  НВК№3 Курпітко Людмила Іванівна.  Вчитель-методист'

 

'Красноградський навчально-виховний  комплекс  (заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти) №3 Красноградської районної ради Харківської області вул. Горького, 114, м. Красноград, Харківська область, 63304'

 

Харківська

1 місце

 

'Іващенко Марія Вячеславівна'

 

1-4

'Мій шлях'

 

'Якута Олена Григорівна, вчитель початкових класів, вища категорія'

 

'Красноградська гімназія «Гранд» Красноградської районної ради Харківської області'

 

Харківська

1 місце

 

'Конюшок Ксенія Тимофіївна'

 

1-4

Конвалія

'Конюшок Олена Анатоліївна, Вільненська ЗОШ, вчитель музичного мистецтва'

 

'Вільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів'

 

'Донецька'

 

2 місце

 

'Муц Поліна'

 

1-4

'Останній монолог Мавки'

 

'Мудрик Інна Миколаївна вчительпочаткових класів,вища категорія'

 

'Красноградський багатопрофільний ліцей'

 

'Харківська'

 

2 місце

 

'Власова Марія Сергіївна'

 

1-4

'»Скрізь плач, і стогін, і ридання» (збірка «На крилах пісень»)'

 

'Славчева Оксана Сергіївна, Красноградський ЗЗСО № 1, учитель початкових класів, «спеціаліст вищої категорії»'

 

'Красноградський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.І. Копиленка Красноградської районної ради Харківської області'

 

'Харківська'

 

подяка

 

'Єременко Катерина Віталіївна'

 

1-4

'Скрізь плач, і стогін, і ридання…'

 

'Іващенко Ганна Вікторівна, вчитель початкових класів Красноградського НВК№3, вища категорія'

 

'Красноградський навчально-виховний комплекс (заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти)№3 Красноградської районної ради  Харківської області'

 

Харківська'

подяка

 

'Кучерова Ольга Володимирівна'

 

1-4

'»На зеленому горбочку»'

 

'Ясинська Галина Вікторівна'

 

'Дробишевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області'

 

Донецька

подяка

 

'Сидоренко Дарина Валеріївна'

 

1-4

'Конвалія'

 

'Літвінова Лариса Володимирівна, вчитель початкових класів Красноградського НВК№3, вища категорія, вчитель-методист'

 

'Красноградський навчально-виховний комплекс (заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти)№3 Красноградської районної ради  Харківської області'

 

Харківська'

подяка

 

'Павленко Руслана Сергіївна'

 

1-4

'Вишеньки'

 

'мама Павленко Анна Василівна'

 

'Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ст. N1'

 

'Донецька обл., Волноваський р-н'

 

подяка

 

'Пузир Софія Олександрівна'

 

5-7

'»Хто вам сказав, що я слабка»'

 

'Мєркунова Надія Олексіївна, Помічнянська ЗШ №3 , учитель, вища кваліфікаційна категорія, «старший учитель»»'

 

'Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3'

 

'Кіровоградська'

 

подяка

 

'Парубоча Кіра Дмитрівна'

 

1-4

'На зеленому горбочку'

 

'Костюченко Олександра Анатоліївна, Красноградський НВК №2, вчитель початкових класів, друга категорія'

 

'Красноградський навчально-виховний комплекс (заклад загальної середньої освіти I-III ступенів – заклад дошкільної освіти) №2 Красноградської районної ради Харківської області'

 

харківська

подяка

 

'Саватєєва Еліна Вадимівна'

 

1-4

'»аар весна»'

 

?

'Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Волноваської районної ради Донецької області'

 

'Донецька'

 

подяка

 

Микитина Яна

студентка

 

Вонсович Лідія Пантелеймонівна

'Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія»'

 

Полтавська

2 місце

 

Сінчук Іванна

 

 

 

ОЗЗСО Любешівський ліцей

Волинська

подяка

 

Полікарчик Кароліна

 

 

 

ОЗЗСО Любешівський ліцей

Волинська

2 місце

 

Бережна Варвара

6

Конвалія

 

'Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №1 Авдіївської міської ради Донецької області'

 

Донецька

3 місце

 

Рудь Валерія

6

Хотіла б я …

 

'Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №1 Авдіївської міської ради Донецької області'

 

Донецька

2 місце

 

Крот Єлизавета, Писаренко Ганна , Шелюх Микита

 

 

 

'Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №1 Авдіївської міської ради Донецької області'

 

Донецька

подяка

 

Котова Кристина

 

Твої листи…

 

'Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 9 Лисичанської міської ради'

 

 

1 місце

 

Коваль Олександра

2

До мого фортепіано..

 

ТСШ №5, Тернопіль

Тернопільська

1 місце

 

Федчишина Єва

5-7

Твої листи…

Береза Л.М.

ТСШ № 7

 

1 місце

 

Давилець Анастасія

9

Коли дивлюсь глибоко в любі очі…

Бондарчук Г.В.

ТСШ № 7

 

2 місце

 

Луканюк Соломія

1

Конвалія

Вельгач Г.Є.

ТСШ № 7

 

1місце

 

Дядечко Софія

 6

Давня весна 

Дядечко Елеонора  Анатолівна 

Добровеличківська зош,

Кіровоградська обл..

Кіровоградська 

1 місце

 

Рера Єлизавета

6

Вечірня година

 

Богодухівська ЗОШ №2

Харківська 

2 місце

 

Галєтова Лада

5

 

 

М. Мелітополь

Запорізька 

1 місце

 

Вовк Анастасія

8

Мій шлях

 

Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І.Пирогова, Вінниця

Вінницька

1 місце

 

Гриневич Анна

9

 

Максимчук надія Антонівна

Любешівська гімназія

Волинська

2 місце

 

Філюк Богдана

 

До мого фортепіано…

 

С. Велика Глуша, Любешівський р-н

Волинська

2 місце

 

Сінчук Іринна

 

Не жаль мені…

 

ОЗЗСО Любешівський ліцей

Волинська

1 місце

 

Мацик Карина

 

Цвіте нікотіяна…

 

С. Черче, Камінь – Каширський р-н

Волинська

1 місце

 

Ткачук Діана

 

 

Харик Інна Богданівна

Михальчанська ЗОШ Старожитнецький р-н

Чернівецька

 

1 місце

 

Івончак Наталія

 

Лісова пісня (уривок)

Цепецавер М.П.

Старобросковецький НВК Старожитнецький р-н

Чернівецька

1 місце

 

Берізка Катерина

 

Давня весна

Гатей Т.В.

Старобросковецький НВК Старожитнецький р-н

Чернівецька

2 місце

 

Крижанівська Алла

3

 

 

Глибочківська ЗОШ Старожитнецький р-н

Чернівецька

3 місце

 

МотрескуВероніка

7

Давня  весна…

Неліпа А.В.

Павлівська ЗОШ  аар*їнської  райради

Донецька

1 місце

 

Демченко Світлана

9

 

Шапочка А.І.

Павлівська ЗОШ  Мар*їнської  райради

Донецька

2 місце

 

Кулачок Олег

 

Вечірня година

 

СЗОШ№1 ім О.В.Суворова, м. Ізмаїл

Одеська

3 місце

 

Семигановська Аліна

 

Русалонька

Сивочуб Т.П. 

м. Краматорськ ЗОШ №  25

Донецька

1 місце

 

Сищик Ірина

6

Тішся дитино

 

Цирська гімназія, Любешівський р-н

Волинська

1 місце

 

Сурла Катерин

студентка

До мого фортепіано

Скайп- зв*язок

Чернівецький національний університету імені Юрія Федьковича'

Чернівецька

1 місце

 

Рейкало Марія

студентка

Шлю до тебе…

Скайп- зв*язок

Чернівецький національний університету імені Юрія Федьковича'

Чернівецька

1 місце

 

Коваль Ольга

студентка

Епілог з подорожньої книги

Скайп- зв*язок

Чернівецький національний університету імені Юрія Федьковича'

Чернівецька

1 місце

 

Туровська Юлія

студентка

Мріє, не зрадь

Скайп- зв'язок

Ковалівська Наталія Валерівна

Чернівецький національний університету імені Юрія Федьковича'

Чернівецька

2 місце

 

інсценізація

 

'Заєць Анжела Олексіївна, Свистельник Сергій Олександрович'

'10-11'

'Лісова пісня'

'Радченко Людмила Олексіївна (Березівський НВК, заступник директора з виховної роботи, категорія І)'

'Комунальний заклад  «Березівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I-III ступенів, дошкільний навчальний заклад «Веселка»'

'Сумська'

1 місце заочно

 

 

5-7

«Забуті слова»

'Вчитель української мови та літератури Милівецької ЗОШ І-ІІ ступенів, Чортківського району, Тернопільської області - Пасечка Оксана Михайлівна (Старший вчитель)'

'Милівецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чортківської РДА, Тернопільської області'

 

Тернопільська

1 місце

 

'Кулик  Соломія'

'1-4'

'" Як  дитиною  бувало..."'

'Федорак Надія Василівна ( Чернівецька ЗОШ №38, учитель  української  мови  та  літератури, категорія "вища"'

'Чернівецька  загальноосвітня  школа I- III ступенів №38'

'Чернівецька'

1 місце заочно

 

'Пісковська Етель Олександрівна, Дорофеєв Юрій В’ячеславович'

'8-9'

'Уривок із драми-феєрії "Лісова пісня"'

'Савенко Л.М.- учитель української мови та літератури Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області(вища категорія, учитель-методист)'

'Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області'

'Донецька'

1 місце заочно

 

'Сидоренко Владислав Андрійович'

'10-11'

'«Коли вже зачепили се питання»'

'Керівник гуртка агіттеатру  В. Л. Бібко'

'ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ»'

'Луганська'

1 місце заочно

 

'Стрілець Алла Геннадіївна, Тимошенко Дмитро Іванович, Шевченко Катерина Олегівна, Мундак Тетяна Геннадіївна'

'10-11'

'Поема "Бояриня" (уривок)'

'Плакаєва Олена Володимирівна Новотроїцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія" керівник театрального гуртка "Мельпоменочка" спеціаліст'

'Новотроїцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" Новотроїцької районної ради'

'Херсонська'

1 місце заочно

 

'Творчий колектив 2,3,6,7,9 класів'

'8-9'

'Сценічна постановка до річниці народження Лесі Українки (за мотивами "Давньої казки")'

'Учитель музичного мистецтва (спеціаліст вищої категорії) -  Подушко Марина Володимирівна

 учитель української мови та літератури – Забєліна І.Л. (спеціаліст вищої категорії

 вчитель-методист)

1 місце заочно

 

'Чумак Анастасія Олексіївна'

'10-11'

'"Сповідь Мавки"'

'Викладач української мови та літератури Червякова Наталія Геннадіївна'

'Золотівський професійний ліцей'

'Луганська'

1 місце заочно

 

'Шпак Олександр, Байрачна Вікторія, Краскова Анастасія

'10-11'

'Блакитна троянда'

'Кожома Валентина Юліївна, Таранущенко Анжела Дмитрівна, учителі Новотроїцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1'

'Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1Новотроїцької районної ради Херсонської області'

'Херсонська'

1 місце заочно

 

Учні 10 класу

'10-11'

Інсценування

-

Лисичанська ЗОШ 1-3 ст. №4

'Луганська'

1 місце заочно

 

'Вацко Вероніка . Собчишин Мирослав (9-а клас)'

Група учнів ?

'8-9'

'Лісова пісня'

'Гарматюк Любов Іванівна . учитель-методист української мови і літератури'

'Тернопільська Українська гімназія ім.І.Франка'

'Тернопільська'

1 місце заочно

 

'Кошаріна Аліна Олександрівна, Панасюк Богдан Едуардович'

'10-11'

'Гумореска "Музині химери"'

'Власова Світлана Едуардівна, Діанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області, вчитель української мови та літератури, І категорія'

'Діанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області'

'Донецька'

2 місце заочно

 

'Красулін Олександр Сергійович, Луцкова Єлизавета Геннадіївна, Поваляєва Людмила Валеріївна, Чепіга Валентина Віталіївна'

'10-11'

'"Вічно жива"'

'Бойко Георгій Володимирович, Новоукраїнська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель української мови та літератури, вища категорія'

'Новоукраїнська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Мар'їнської районної ради Донецької області'

'Донецька'

2 місце заочно

 

'Пісоцька Юлія, Гвоздикова Марія, Дудка Дар`я, Тимофєєв Влааслав, Чебурахін Михайло'

'10-11'

'"Лісова пісня"'

'Свирида Ірина Євгеніївна-вчитель мови та літератури ЗОШ №68, Скорова Олена Олексіївна-педагогорганізатор ЗОШ №68'

'Кмунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №68 маріупольської міської радиДонецької області"'

'Донецька'

2 місце заочно

 

'Тимошенко Єлизавета Сергіївна'

'10-11'

'" Колискова"( за ліричними творами Лесі Українки)'

'Ільонок  Алла Володимирівна, керівник театрального гуртка Новотроїцького Будинку дитячої та юнацької творчості'

'Новотроїцький районний Будинок дитячої та юнацької творчості'

'Херсонська'

2 місце заочно

 

Тактаєва Анастосія

10-11'

Інсценування

-

Мегіївська ЗОШ

-

3 місце заочно

 

'Гаргаєв Богдан'

'10-11'

'"Давня весна"'

'Мітрохова Олена Миколаївна, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії'

'Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченнм окремих предметів'

'Донецька область'

подяка заочно

 

'Реуцька Юлія Сергіївна, Головань Олексій Олександрович'

'8-9'

'Леся Українка. Уривок з поеми "Бояриня"'

'Кошаріна Ірина Андріївна, Діанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель, І категорія'

'Діанівська загальноосвітня школа Волноваської районної ради Донецької області'

'Донецька'

подяка заочно

 

Група учнів

Іванків Вікторія, Насткевич Соломія, Рудик Андрій, Шулик Юля

5-9?

 

студнти

Лісова пісня«»

 

Літературно-музична композиція "Вечірня година"

?

 

 

Бойко Олександра Іванівна, П*єтак Ганна Іванівна

Мирненська ЗОШ-ІІІ , Волноваський р-н, 

 

Бережанський агротехнічний коледж

Донецька

 

Тернопільська

подяка

 

1 місце

 

Малюнок

 

'Жувак Нікіта Миколайович'

 

 Якимів Яна

 

Хотинська Анжеліка

'5-7'

 

студент

 

8-9

'»Мавка лісова»'

 

Красо України Подолля

 

Лесині крила

'Киркач Наталія Вячеславівна, вчитель образотворчого мистецтва (спеціаліст І категорії) Лиманського навчально-виховного комплексу «гімназія – загальноосвітня школа І ступеня»'

Бойко Олександра Іванівна, П*єнтак Ганна Іванівна

 

Латиш Антоніна Олександрівна

 

'Лиманський навчально-виховний комплекс «гімназія – загальноосвітня школа І ступеня»Лиманської міської ради'

Бережанський агротехнічний коледж

 

Волноваська ЗОШ № 5

 

'Донецька'

 

Тернопільська

 

Донецька

1 місце заочно

 

1 місце заочно

 

1 місце заочно

 

'Зелінська Анастасія Андріївна'

'8-9'

'»Весняний подих»'

'Костюк Людмила Йосипівна учитель української мови та літератури, вища категорія, учитель методист, м.шованого закладу «Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І.Пирогова Вінницької міської ради»'

'Гуманітарна гімназія №1 імені М.І. Пирогова ВМР'

'Вінницька'

1 місце заочно

 

'Захаренко Міланія Дмитрівна'

'1-4'

'На зеленому горбочку'

'Слов'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Слов'янської міської ради Донецької області, учитель образотворчого мистецтва, спеціаліст'

'Слов'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Слов'янської міської ради Донецької області'

'Донецька'

1 місце заочно

 

'Іщенко Вікторія Олександрівна'

'10-11'

'»Мавка»'

'Елізбарян Алла Миколаївна вчитель – методист з образотворчого мистецтва Новоукраїнської ЗШ №6'

'Новоукраїнська загальноосвітня школа 1-3 ступенів №6'

'Кіровоградська'

1 місце заочно

 

'Клем Вікторія Олександрівна'

'5-7'

'Портрет Мавки до драми-феєрії «Лісова пісня»'

'Василатій Юлія Іллівна, Чернівецька ЗОШ 38, вчитель образотворчого мистецтва, II категорія'

'Чернівецька загальноосвітня школа I-III ступенів № 38'

'Чернівецька'

1 місце заочно

 

'Коваль Аннна'

'5-7'

'Пори року очима Лесі Українки'

'Коваль Юлія Степанівна , вчитель української мови та літератури , спеціцаліст вищої категорії , вчитель-методист'

'Глибоцька гімназія'

'Чернівецька'

1 місце заочно

 

'Ковтун Назар Миколайович'

'8-9'

'Лісова пісня'

'Наконечна Лідія Дмитрівна, Войтівський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів – дитячий садок», учитель образотворчого мистецтва, вища категорія'

'Войтівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дитячий садок» Згурівської районної ради'

'Київська'

1 місце заочно

 

Крегель Катерина

'1-4'

Вечірня година

'Ємельяненко Оксана Миколаївна вчитель образотворчого мистеццтва Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області'

'Генічеська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області'

'Херсонська'

1 місце заочно

 

'Кривошеїна Елла Дмитрівна'

'Студент'

'Я маю в серці те, що не вмирає!'

'Викладач: Погоріла Вікторія Іванівна (Красноградський коледж КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради), викладач образотворчого мистецтва, І категорія'

'Красноградський коледж КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради'

'Харківська'

1 місце заочно

 

'Ляшок  Кароліна  Олексіївна'

'5-7'

'Вишивка бісером «Ти для мене взірець»'

'Ляшок  Любов  Ростиславівна ( мама )'

'Хлібодарівський  навчально-виховний комплекс'

'Донецька область'

1 місце заочно

 

'Момотюк Яна'

'8-9'

'Мавка'

'Гуменюк Марія Анатоліївна, вчитель образотворчого мистецтва'

'Вербська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дубенської районної ради Рівненської області'

'Рівненська'

1 місце заочно

 

'Плевако Ярослава Миколаївна'

 

Середюк Богдан

'10-11'

'Ні! Я жива! Я буду вічно м.ш!'

 

Стояла я і слухала весну...

'Кузьмич Надія Василівна, заклад загальної середньої освіти «Гірківський ліцей», заступник директора з виховної роботи, спеціаліст вищої категорії'

Дяків Оксана Іванівна

'Заклад загальної середньої освіти «Гірківський ліцей» Любешівської селищної ради'

 

Заліщицька державна гімназія

'Волинська'

 

Тернопільська

1 місце заочно

 

1 місце

 

'Шемчук Діана Олександрівна'

 

 

Дронь Ангеліна

'8-9'

 

 

8-9

 

'»Лісова мавка»'

 

 

 

Лісова пісня

 

Дивдик Зоя Анатоліївна, Чепелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Шемчука, вчитель української мови та літератури, категорія – І'

 

Дяків Оксана Іванівна

'Чепелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Шемчука'

 

Заліщицька державна гімназія

'Хмельницька'

 

 

Тернопільська

1 місце заочно

 

 

1 місце

 

'

Вергелес Анна'

 

'5-7'

'Хотіла б піснею я стати'

'Ємельяненко Оксана Миколаївна керівник куртка «АКВАРЕЛЬКА» вчитель вищої категорії'

'Генічеська загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів 1 Генічеської районної ради Херсонської області'

'Херсонська'

2 місце заочно

 

Ємельяненко Олексій

'1-4'

Вечірня година

'Ємельяненко Оксана Миколаївна вчитель образотворчого мистеццтва Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області'

'Генічеська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області'

'Херсонська'

1 місце заочно

 

'Весельська Вікторія'

'10-11'

'Лісова пісня'

'Надаховська Людмила Юріївна, вчитель образотворчого мистецтва'

'Квітневська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дубенської районної ради Рівненської області'

'Рівненська'

2 місце заочно

 

'Д'яконова Маргарита Володимирівна'

'8-9'

'Ілюстрація до вірша «м.шо м.ш»'

'Замах Світлана Григорівна, учитель української мови й літератури, вища категорія, старший учитель'

'Івківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Прилуцької районної ради Чернігівської області'

'Чернігівська'

2 місце заочно

 

'Козаченко Поліна'

'1-4'

'«Вже сонечко в море сідає»'

'Вінокурова Олена Вячеславівна, викладач образотворчого відділення'

'Золотівська філія Попаснянської ДШМ'

'Луганська'

2 місце заочно

 

'Краснова Таїсія Володимирівна'

'Студент'

'»Я одягну обдерті, вбогі стіни, зелений плющ оздобою їм стане»'

'к.філос.н., доц. Зорій Н.І.'

'ВДНЗ Буковинський державний медичний університет'

'Чернівецька'

1 місце заочно

 

Красова Поліна

'8-9'

'»Весна очима дівчини»'

Нікітенко Н.А.

'ОНЗ «Гірська БПГ»'

'Луганська'

2 місце заочно

 

Лахман Валерія

10

'»Русалка»'

'Фугель Наталія Анатоліївна вчитель образотворчого мистецтва « спеціаліст»'

'Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Тернопільської міської ради Тернопільської області'

'Тернопільська'

2 місце заочно

 

'Кузьменко Анна Георгіївна'

'5-7'

'Біда навчить

'Малищак Тетяна Анатоліївна, учитель Новотроїцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1'

'Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1Новотроїцької районної ради Херсонської області'

Херсонська

2 місце заочно

 

'Лях Анна'

'5-7'

'Мавка-символ вічної весни ( ілюстрація до твору Лесі Українки «Лісова пісня»)'

'Романюк Віктор Михайлович, вчитель  мистецтва , спеціаліст вищої категорії , старший вчитель'

'Глибоцька гімназія'

'Чернівецька'

2 місце заочно

 

'Марія Максименко'

'1-4'

'Головне в житті Лесі Українки'

'Бех Лілія Сергіївна, вчитель початкових класів у ХСШ №66'

'Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 66'

'Харківська'

2 місце заочно

 

'Породко Ольга Юріївна'

'Студент'

'Лунай, мелодіє казкова'

'к.філос.н., доц. Зорій Н.І.'

'Буковинський державний медичний університет'

'Чернівецька'

2 місце заочно

 

'Семенець Домініка'

'5-7'

'Панночка'

'Ємельяненко Оксана Миколаївна керівник гуртка «Акварелька Генічеської ЗОШ І –ІІІ ступенів 1 вчитель вищої категорії'

'Генічеська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 1Генічеської районної ради Херсонської області'

'Херсонська'

2 місце заочно

 

'Харченко Наталія Володимирівна'

'10-11'

'»Лесин всесвіт»'

'Пономаренко Тетяна Миколаївна,керівник гуртка'

'Марківський професійний аграрний ліцей'

'Луганська'

2 місце заочно

 

Чорна Христина

'Студент'

'Стояла я і слухала весну'

'Василенко Лілія Ігорівна'

'Галицький м.шов імені В`ячеслава Чорновола'

'Тернопільська область'

2 місце заочно

 

'Храмцова Єлизавета Романівна'

'5-7'

'Сафо'

'Віхтінська Людмила Миколаївна, Липецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені П.В. Щепкіна,  Харківської районної ради Харківської області, вчитель образотворчого мистецтва, І категорія'

'Гурток образотворчого мистецтва  районного центру дитячої та юнацької творчості Харківської районної ради Харківської області на базі   Липецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  імені П.В. Щепкіна'

'Харківська обл.'

2 місце заочно

 

'Бормотова Олена'

'10-11'

'»Родина»'

'Щербина Ліна Миколаївна, Першотравенська ЗШ І-ІІІ ступенів №4, учитель вищої категорії, «старший вчитель»'

'Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4'

'Дніпропетровська'

3 місце заочно

 

'Буряківська Ірина Володимирівна'

'8-9'

'На осонні весняного дня'

'Степаненко Оксана Григорівна, Нововодолазький ліцей № 1 Нововодолазькоїселищної ради Харківської області, учитель української мови та літератури, вища, вчитель-методист'

'Нововодолазький ліцей № 1 Нововодолазької селищної ради Харківської області'

'Харківська'

3 місце заочно

 

'Валковська Дарина Сергіївна'

'10-11'

'«Світ фантазії»'

'Духіна Наталія Сергіївна,  Словянська ЗОШ № 6 , вчитель укр.мови та літ., І категорія, 0502351350'

'Слов’янська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів № 6 Слов’янської міської ради Донецької області'

'Донецька'

3 місце заочно

 

'Голуб Юлія Володимирівна'

'10-11'

'»Шалений танок Мавки та Перелесника» (драма-феєрія Лесі Українки «Лісова пісня»)'

'Богданець Ніна Іванівна, Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Донецької області, учитель української мови та літератури, вища категорія'

'Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5'

'Донецька'

3 місце заочно

 

'Гуров Назар Тимурович'

'5-7'

'»Лісова пісня»'

'Нікішина Анжеліка Олександрівна, класний керівник'

'Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 87 Харківської міської ради Харківської області'

'Харківська'

3 місце заочно

 

'Згодько Анастасія Володимирівна'

'8-9'

'»Стояла я і слухала весну»'

'Костюк Людмила Йосипівна учитель української мови та літератури, вища категорія, учитель методист, м.шованого закладу «Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І.Пирогова Вінницької міської ради»'

'Гуманітарна гімназія №1 імені М.І. Пирогова ВМР'

'Вінницька'

3 місце заочно

 

'Жирулик Юрій Михайлович'

'Студент'

'«Amicus certus»'

'к.філос.н., доц. Зорій Н.І.'

'Буковинський державний медичний університет'

'Чернівецька'

3 місце заочно

 

'Калашник Ілона Констянтинівна'

'8-9'

'»Лісова красуня»'

'Крих Роман Васильович'

'Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №24'

'тернопільська'

3 місце заочно

 

'Колесникова Аліна Миколаївна'

'1-4'

'»Вже сонечко в море сідає»'

'Бондаренко Любов Іванівна, Волноваська ЗОШ № 5, учитель початкових класів'

'Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Волноваської районної ради Донецької області'

'Донецька'

3 місце заочно

 

'Павленко Руслана Сергіївна'

'1-4'

'Вишеньки'

'мама Павленко Анна Василівна'

'Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ст. N1'

'Донецька обл., Волноваський р-н'

3 місце заочно

 

'Паламар Інна Володимирівна'

'10-11'

'Стояла я і слухала весну…'

'Захарія Катерина Борисівна'

'Мамалигівська ЗОШ I-III ступенів'

'Чернівецька'

3 місце заочно

 

'Семенець Еріка'

'1-4'

'Прощавай, мій друже.'

'Ємельяненко Оксана Миколаївна керівник гуртка «Акварелька « Генічеської ЗОШ І-ІІІ ступенів 1 вчитель вищої категорії'

'Генічеська ЗОШ І- ІІІ ступенів 1 Генічеської районної ради Херсонської області'

'Херсонська'

3 місце заочно

 

'Сич Поліна Павлівна'

'10-11'

'»Зіркові барви поезії»'

'Пономаренко Тетяна Миколаївна,керівник гуртка'

'Марківський професійний аграрний ліцей'

'Луганська'

3 місце заочно

 

Семиченко Валерія

9

Леся

м.шова Марія Михайлівна

Ізмаїл зош №3

'Одеська'

3 місце заочно

 

'Сологуб Валерія Володимирівна'

'10-11'

'»Лілея»'

'Бойко Наталя Іванівна, Волноваська ЗОШ I-III ступенів №5, учитель образотворчого мистецтва'

'Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Волноваської районної ради Донецької області'

'Донецька'

3 місце заочно

 

'Гойда Наталія Сергіївна'

'8-9'

'»До мого фортепьяно». «Фантазіє! Ти-сило чарівна.» «Сльози-перли»'

'Поморський Володимир Михайлович, вчитель образотворчого мистецтва Бучацького ліцею, вища.'

'Бучацький ліцей'

'Тернопільська'

подяка заочно

 

'Горюнов Олександр Сергійович'

'10-11'

'Лісова пісня'

'Семененко Маргарита Володимирівна, Ялтинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Першотравневої районної ради Донецької області, учитель української мови та літератури, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії»'

'Ялтинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Першотравневої районної ради Донецької області'

'Донецька'

подяка заочно

 

'Довганик Марія Петрівна'

'5-7'

'»Конвалія»'

'Вороняк Тетяна Богданівна вул.Вишневецького 2 кв.91 0984492455'

'Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області'

'Тернопільська'

подяка заочно

 

'Зайкова Софія Андріївна'

'5-7'

'» Мамо, іде вже зима»'

'Ільченко Лариса Михайлівна, вчитель української мови і літератури, «Спеціаліст ІІ категорії»'

'Красноградський навчально-виховний комплекс ( заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти) №3'

'Харківська'

подяка заочно

 

'Золота Соломія Володимирівна'

'1-4'

'Мамо, іде вже зима'

'Золота Юлія Володимирівна'

'Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов'

'Тернопільська'

подяка заочно

 

'Колб Анастасія Володимирівна'

'1-4'

'»Біда навчить»'

'Кулеба Галина Дмитрівна ( КЗ «Підгородненський НВК № 3»

'Комунальний заклад «Підгородненський навчально-виховних комплекс № 3»'

'Дніпропетровська'

подяка заочно

 

Соболь Вероніка

Заячковська Надія

2

8-9

осінь

Мавка

Очиченко О.Л

Дяків Оксана Іванівна

Лисичанська зош №2

Заліщицька державна гімназія

'Луганська'

Тернопільська

подяка заочно

подяка заочно

 

'Легенька Вікторія Сергіївна'

'5-7'

'»Сафо»'

'Гончарова Оксана Миколаївна, Донська ЗОШ І-ІІІ ст., керівник гуртка'

'Донська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області'

'Донецька'

подяка заочно

 

'Літвінова Анастасія Андріївна'

'10-11'

'Мавка'

'Кравцова Олена Вікторівна'

'Вище професійне училище №92 м. Сєвєродонецька'

'Луганська'

подяка заочно

 

'Ляскало Дмитро Янович'

'1-4'

'Леся Украънка'

'Галей Світлана Федорівна,вчитель І категорії. Красноградський ЗЗСО №1'

'Красноградський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім.О.І.Копиленка Красноградської районної ради'

'Харківська'

подяка заочно

 

Кіраш Діана

Лихошапка  Анастасія

'8-9'

1-4

'»Лісова красуня»'

Конвалія

КрайчокН.М

Сотніченко Наталія Вікторовна

Тернопільська зош №23

МПЦО Глухівської міськради

'Тернопільська'

Сумська

подяка заочно

подяка заочно

 

'Маменко Дар’я Сергіївна'

'5-7'

'«Усміхнувсь поет на теє: «Не турбуйсь за мене , пане, Маю я багатства стільки,               Що його й на тебе стане!»»'

'Яцковська О.В., Новостепанівський НВК, учитель ураїнської мови та літератури, вища, учитель-методист'

'Новостепанівський навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Олександрівської селищної ради'

'Донецька'

подяка заочно

 

'Маменко Софія Сергіївна'

'5-7'

'Як, солодко грає, як глибоко крає,  розтинає білі груди, серденько виймає!»'

'Яцковська О.В., Новостепанівський НВК, учитель української мови та літератури, вища, учитель-методист'

'Новостепанівський навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Олександрівської селищної ради'

'Донецька'

подяка заочно

 

'Машкаринець Мирослава Юріївна'

'8-9'

'Без надії сподіваюсь'

'Машкаринець Ірина Анатоліївна – ЗОШ, учитель української мови та літератури вищої категорії'

'Голов'ятинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області'

'Черкаська'

подяка заочно

 

'Суходол Карина'

'1-4'

'Як дитиною бувало'

'Семчук Христина Василівна, керівник гуртка «Паперопластика»'

'Яблунівський ЦДТ Яблунівської селищної ради ОТГ'

'Івано-Франківська'

подяка заочно

 

'Таралика Анастасія Романівна'

'1-4'

'Весна весела, щедра, мила'

'Сердюк Стефанія Василівна, Талалаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів, старший вчитель початкових класів'

'Талалаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Талалаївської селищної ради'

'Чернігів'

подяка заочно

 

'Шпильчина Людмила Сергіївна'

'10-11'

'«Вечірня година»'

'Сагайдак Надія Іванівна, учитель зарубіжної літератури, вища'

'Великодальницький НВК «Школа-гімназія»'

Одеська'

подяка заочно

 

'Вознюк Анна'

'1-4'

'Давня весна'

'Савчук І.П.'

'Вербська ЗОШ І-ІІІ ступенів Дубенської районної ради'

'Рівненська'

подяка заочно

 

Павлій Софія

5-7

Мавка

Хоменко К.С.

Полтавська міська школа мистецтв м.. Р.Кириченко

Полтавська

1 місце

 

Бобильова Анастасія

9

Мені снились…

Казекіна Анна Олександрівна

Покровська ЗОШ

 

1 місце

 

Гончарові Аліна

7

Зачароване озеро

Ковальова Марина Ростиславівна

КНВК Рубіжанський ліцей

 

2 місце

 

Королюк Ірина

4

Мрії

Пергул Ольга Давидівна

 Старобросковецького НОК Сторожинецького р-ну,

Чернівецька

3 місце

 

Тимчишин Вероніка

5

Осінні співи

Тарасова Наталія Степанівна

Тернопільська зош№ 13

Тернопільська

3 місце

 

Віщенко Вікторія

9

Вже сонечко в море сіда

Вербівська Ольга Володимирівна

Лисичанська ЗОШ №4

 

3 місце

 

Пинів Вероніка

6

Лісова пісня

Маркович Віра Василівна

Верхньорожанківська ЗОШ, Соколівський р-н

Львівська

3 місце

 

Папук Марія

4

Скрізь , де не гляну …

Крецу Наталя Сергіївна

С. Великий Дальник, Біляївський р-н

Одеська

2 місце

 

Грудка Світлана

4

Осінні квіти

Крецу Наталя Сергіївна

С. Великий Дальник, Біляївський р-н

Одеська

подяка

 

Крецу Анатолій

7

Крізь плач і стогін…

Крецу Наталя Сергіївна

С. Великий Дальник, Біляївський р-н

Одеська

1 місце

 

Мазний Арсеній

7

Надія вернутись….

Крецу Наталя Сергіївна

С. Великий Дальник, Біляївський р-н

Одеська

1 місце

 

Галюк Анна

6

Завжди терновий…

Ромон Леся Володимирівна

'Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

 

Кіровоградська

подяка

 

Георгійчук Христина

7

Колискова

Браткевич Лариса Костянтинівна

 Старобросковецького НОК Сторожинецького р-ну,

Чернівецька

3 місце

 

Кліщ Адріана

13 років

Мамо, іде вже зима..

Качанова Ірина Семенівна

КЗ ТМР «СЮТ», гурток декоративно- ужиткового мистецтва

 

подяка

 

Скуба Ніка

5

Біда навчить

Якименко Олена Павлівна

С. Діхтярівка, Новгород-Сіверський р-н,

Чернігівська

3 місце

 

Ковальчук Анна

2

Вишеньки

Гладиш Валентина Дмитрівна

Чернігівський Колегіум №11

Чернігівська

3  місце

 

Наково-пошукова робота

 

'Молчанюк Ірина Віталіївна'

'10-11'

'Вплив сім’ї та оточення на формування  світогляду ЛЕСІ УКРАЇНКИ'

'Ващенко Людмила Миколаївна учитель української мови  і  літератури  Красноградського  закладу  загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. О.І.Копиленка Красноградської районної ради  Харківської області вища категорія, старший учитель'

'Красноградський  заклад  загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. О.І.Копиленка Красноградської районної ради  Харківської області'

'Харківська'

1 місце заочно

 

Ілащук Марія

 

 

 

 

Гнатюк Микола

 

 

 

 

Богдан Гнатюк

Григоряк Назарій, Максимчук Богдан, Кравчук Костянтин 

Студент'

 

 

 

8

 

 

 

 

5

студенти

'Дитинство Лесі Українки. Дитячі образи через призму Лесиних творів.'

 

Взаємозв*язок таблиці вишивок  Ольги Косач (французькою мовою) 1903рік

 

 

 

Кримська вишивка 2003

Санаторій на пагорбах. Чернівці в долі Лесі Українки

'Макаренко Альона Василівна, вчитель початкових класів Колінковецького ЗНЗ І-ІІІ ступенів, спеціаліст вищої категорії'

 

 

Марія Миколаївна Гнатюк - вчитель інформатики і християнської етики 

 

 

 

Гнатюк Марія Миколаївна

 

Остапович Марія Олександрівна

'Колінковецький  ЗНЗ І-ІІІ ступенів

'Хотинський район, село Колінківці''

 

 

Коломийська гімназія ім. Михайла Грушевського

 

 

 

Коломийська гімназія ім. Михайла Грушевського

 

Коледж  ЧНУ ім. Ю.Федьковича

'Чернівецька'

 

 

Івано-Франківська обл.

 

 

 

Івано-Франківська обл.

 

 

Чернівецька

!1 місце

 

 

 

1 місце

 

 

 

1 місце

 

 

 

1 місце

 

 

'Петрук Руслан Володимирович'

'8-9'

'Чернівецькі адреси Лесі Українки'

'Бойко Світлана Василівна, Чернівецька ЗОШ № 24 ім. О. Кобилянської, педагог-організатор, вища кваліфікаційна категорія

'Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24 ім. О.Кобилянської Чернівецької міської ради'

'Чернівецька'

1 місце заочно

 

'Постнікова Владислава Сергіївна'

'10-11'

'Інтермедіальне прочитання творів Лесі Українки'

'Лопушанська Н. В, Стадник О. В.,  вчителі української мови та літератури, спеціалісти вищої категорії'

'Красноградський  НВК №2 Красноградської районної ради'

'Харківська'

1 місце заочно

 

'Чуприна Святослава Віталіївна'

'10-11'

'Поетеса зламу тисячоліть'

'Лопушанська Н. В, Стадник О. В.,  вчителі української мови та літератури, спеціалісти вищої категорії'

'Красноградський  НВК №2 Красноградської районної ради'

'Харківська'

1 місце заочно

 

'Пазиніч Дмитро Олександрович'

'10-11'

'Трактування образу Дон Жуана у драмі Лесі Українки «Камінний господар"'

'Обідченко Оксана Олександрівна, учитель української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії'

'Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Волноваської районної ради Донецької області'

'Донецька'

2 місце заочно

 

'Филь  Софія Володимирівна'

'10-11'

'Географія подорожей Лесі Українки'

'Ващенко Людмила Миколаївна учитель української мови  і  літератури  Красноградського  закладу  загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. О.І.Копиленка Красноградської районної ради  Харківської області вища категорія, старший учитель'

'Красноградський  заклад  загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. О.І.Копиленка Красноградської районної ради  Харківської області'

'Харківська'

2 місце заочно

 

'Шапіна Карина Артемівна'

'10-11'

'Мовленнєвий етикет українського народу в епістолярній спадщині Лесі Українки'

'Проценко Ольга Іванівна, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №66 Харківської міської ради Харківської області, учитель української мови та літератури, вища категорія, старший учитель'

'Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №66 Харківської міської ради Харківської області'

'Харківська'

2 місце заочно

 

'Шило Анна Сергіївна'

'10-11'

'Феміністичний дискурс творчості Лесі Українки'

'Лопушанська Н. В, Стадник О. В.,  вчителі української мови та літератури, спеціалісти вищої категорії'

Красноградський  НВК №2 Красноградської районної ради'

'Харківська'

2 місце заочно

 

'Кузьменко Вікторія Олександрівна'

'Студент'

'Епістолярна спадщина Лесі Українки'

'кандидат філологічних наук, доцент кафедри української і зарубіжної літератури Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького Шарова Тетяна Михайлівна'

'Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького'

'Запорізька'

3 місце заочно

 

'Прусак Ольга Мирославівна'

'10-11'

'«Міфопоетика у творчості Лесі Українки»'

'Партей Роксолана Петрівна вчитель'

'Коломийський НВК № 9 «Школа-природничо-математичний ліцей»'

'Івано-Франківська'

3 місце заочно

 

Мосьпан Ірина

10 клас

Останні дні життя Лесі Українки

Войтенко Ірина Олександрівна

-

Луганська обл.

3 місце заочно

 

Твір

 

'Куртаметова Сівіля Ленурівна'

'8-9'

'Леся Українка і Сергій Мержинський: серця віддані іншим...'

'Ніколюк Лариса Веніамінівна, Новотроїцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія", учитель української мови та літератури,  вища категорія, вчитель-методист'

'Новотроїцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" Новотроїцької районної ради'

'Херсонська'

1 місце заочно

 

'Удодова Тетяна Олександрівна'

'8-9'

'Збірка творів'

'Усцова Віра Володимирівна

Комунальний заклад «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8  Лисичанської міської ради Луганської області»'

Луганська область

1 місце заочно

 

Царевська Тетяна

студент

Життя як одвічна боротьба

Пінчук Тетяна Степанівна'- кандидат філологічних наук,  професор кафедри української літератури,   декан факультету української філології  та соціальних комунікацій 

-

Луганська область

1 місце заочно

 

Бардашевська Лілія - Соломія Василівна

8 клас

Борись за нове життя!

Березовська Оксана Василівна

-

Чернівецька область

1 місце заочно

 

Ющенко Валерія

7

Збірка віршів

Лебеденко Любов Петрівна

Полтавська ЗОШ № 29

Полтавська

1 місце заочно

 

'Ковальова Вікторія Юріївна'

'10-11'

'Завжди терновий вінець буде кращим, Ніж царська корона!'

'Дьомінова Наталія Володимирівна'

'Сватівська загальноосвітня школа І- ІІІ ст.№2'

'Луганська'

2 місце заочно

 

'Радченко Владислав Володимирович'

'Студент'

'Вона крокує великою землею безсмертя'

'кандидат філологічних наук,  професор кафедри української літератури,   декан факультету української філології  та соціальних комунікацій  Пінчук Тетяна Степанівна'

'ДЗ "Луганський національний університет  імені Тараса Шевченка"'

'Луганська'

2 місце заочно

 

'Раєвська Анна Олегівна'

'10-11'

'«Берімось краще до роботи, Змагаймось за нове життя!»'

'Писаренко Наталя Семенівна,  учитель української мови та літератури Малинівського НВК, вища кваліфікаційна категорія, старший учитель'

'Малинівський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Покровської районної ради Донецької області'

'Донецька'

2 місце заочно

 

'Шелякіна Юлія Олександрівна'

'10-11'

'Етюд "А в серці тільки ти, Єдиний мій, коханий рідний краю!"'

Мітрохова Олена Миколаївна, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії'

'Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленним вивченнм окремих предметів'

'Донецька область'

2 місце заочно

 

Реуцька Дар'я

11 клас

Альманах жіночої долі

Ковальова Ганна Андріївна

-

Донецька область

2 місце заочно

 

Савельєв Іван

10 клас

А в серці тільки ти, мій єдиний коханий краю

Клинова Наталія Петрівна

-

Луганська область

2 місце заочно

 

Сорока Ніна

студент

Мріє, не зрадь! Я так довго до тебе тужила…

Пінчук Тетяна Степанівна

-

Луганська область

2 місце заочно

 

'Бойко Анастасія Олександрівна'

'10-11'

'Природа - єдина книга, кожна сторінка якої сповнена глибокого змісту'

'Заліщицька державна гімназія, учитель української мови та літератури, вища кваліфікаційна категорія, звання - старший учитель.'

'Заліщицька державна гімназія'

'Тернопільська'

3 місце заочно

 

'Денисенко Анастасія Сергіївна'

'10-11'

'Сила, що стане нами'

'Богданець Ніна Іванівна, Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Донецької області, учитель української мови та літератури, вища категорія'

'Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5'

'Донецька'

3 місце заочно

 

'Зорій Вікторія Ігорівна'

'Студент'

'"Завжди терновий вінець буде кращим, Ніж царська корона"'

'Мафтин Наталія Василівна професор кафедри української літератури ДВНЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника"'

'ДВНЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника"'

'Івано-Франківська'

3 місце заочно

 

'Іванова Маргарита Іванівна'

'Студент'

'"Бояриня" Лесі Українки: кохання vs національна гідність'

'Кравченко Наталя Олександрівна, Вовчанський коледж Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, викладач, вища категорія, викладач-методист'

'Вовчанський коледж Харківського національного технічного університету сільського гоподартсва імені Петра Василенка'

'Харківська'

3 місце заочно

 

'Пивоварова Аліна  Михайлівна'

''

'Я буду крізь сльози сміятись, Серед лиха співати пісні, Без надії таки сподіватись…'

'Ващенко Людмила Миколаївна учитель української мови  і  літератури  Красноградського  закладу  загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. О.І.Копиленка Красноградської районної ради  Харківської області вища категорія, старший учитель'

'Красноградський  заклад  загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. О.І.Копиленка Красноградської районної ради  Харківської області'

'Харківська'

3 місце заочно

 

'Смаілова Емінє Решатівна'

'8-9'

'Берімось краще до роботи, /Змагаймось за нове життя'

'Коссе Олександра Степанівна, Гранітненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, учитель української мови та літератури, вища категорія, учитель-методист'

'Гранітненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області'

'ДОНЕЦЬКА 

3 місце заочно

 

'Бережний Віталій Віталійович'

'8-9'

'«А в серці тільки ти, Єдиний мій, коханий рідний краю!»'

'Пустовойтенко Тетяна Миколаївна, учитель української мови та літератури, вища категорія,'

'Тавежнянський навчально-виховний комплекс Сахновщинської районної ради Харківської області'

'Харківська'

подяка заочно

 

'Гранкіна Ірина Костянтинівна'

'Студент'

'«Я вийду одна проти бурі І стану,- поміряєм силу» -есе'

'Гейдел Алла Михайлівна , викладач вищої категорії  Харківського коледжу Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради'

'Харківський коледж Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної рад'

'Харківська'

подяка заочно

 

'Давиденко Микита Вікторович'

'10-11'

'"А в серці тільки ти, Єдиний мій, коханий рідний краю!!"'

'Викладач Зайцева Ольга Олександрівна, Рубіжанське відділення Відокремлений підрозділ "Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка", І категорія'

'Рубіжанське відділення Відокремлений підрозділ "Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка"'

'Луганська'

подяка заочно

 

'Дубницька Марія Миколаївна'

'Студент'

'Зів’ялі троянди Українки'

'канд. філол. н., доц. кафедри суспільних наук та українознавства БДМУ Шутак Л. Б.'

'Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет»'

'Чернівецька'

1 місце заочно

 

'Дацюк Вікторія Максимівна'

'8-9'

'"Я вийду сама проти бурі І стану, - поміряєм силу!"'

'Дубініна Юлія Олександрівна (Дмитрівська  ЗОШ I-II ступенів, учитель української мови та літератури, вища категорія)'

'Дмитрівська  загальноосвітня школа I - II ступенів'

'Донецька'

подяка заочно

 

'Злепко Вікторія'

'Студент'

'А в серці тільки ти, Єдиний мій, коханий рідний краю!'

'Гейдел Алла Михайлівна , викладач вищої категорії  Харківського коледжу Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради'

'Харківський коледж Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної рад'

'Харківська'

подяка заочно

 

'Ільчишина Еліна Олександрівна'

'8-9'

'А в серці тільки ти, коханий рідний краю!'

'Костомарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бобринецької районної ради Кіровоградської області, вчитель української мови та літератури , вища кваліфікаційна категорія ,старший вчитель'

'Костомарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бобринецької районної ради Кіровоградської області'

'Кіровоградська'

подяка заочно

 

'Красовська Анастасія Русланівна'

'10-11'

'Мріє, не зрадь! Я так довго то тебе тужила... (етюд)'

'Качур Наталія Іванівна'

'Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №33 ім. Василя Симоненка'

'Черкаська'

подяка заочно

 

'Марченко Анастасія Володимирівна'

'10-11'

'Єдиний мій, коханий рідний краю!'

'Рожко Олена Валеріївна , Портовська ЗОШ І-ІІІ ступенів , директор школи І категорія'

'Портовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Першотравневої РДА Мангушського району Донецької області'

'Донецька'

подяка заочно

 

'Перепелиця Марія Володимирівна'

'10-11'

'Із книги подорожей'

'Кольченкова Аліна Анатоліївна'

'Костянтинівський  заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст №6'

'Донецька'

подяка заочно

 

'Федірків Наталія Миколаївна'

'Студент'

'"Я вийду сама проти бурі і стану, - поміряєм силу!"'

'Мафтин Наталія Василівна професор кафедри української літератури ДВНЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника"'

'ДВНЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника"'

'Івано-Франківська'

подяка заочно

 

'Філенко Елліна Костянтинівна'

'8-9'

'«Мріє, не зрадь! Я так довго до тебе тужила!»'

'Суслова Вікторія Михайлівна, Хрестищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Красноградської районної ради Харківської  області, учитель української мови і літератури'

'Хрестищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Красноградської районної ради Харківської  області'

'Харківська'

подяка заочно

 

'Чмутенко Анна Вадимівна'

'Студент'

'Сповідь'

'Пономаренко Наталія Петрівна, викладач Машинобудівного коледжу СумДУ'

'Машинобудівний коледж Сумського державного університету'

'Сумська'

подяка заочно

 

'Акатьєва Марія Олександрівна'

'10-11'

'Завжди терновий вінець буде кращим, ніж царська корона'

'Учитель української мови та літератури Криворізької загальноосвітньої школи№109, Категорія - вища,звання "вчитель - методист"'

'Криворізька загальноосвітня школа№109'

'Дніпротетровська'

подяка заочно

 

Кіруша Ірина

Студент

'Мріє, не зрадь! Я так довго то тебе тужила... (етюд)'

'Ющенко Ю.П., заступник декана медичного факультету № 1, доцент, кандидат філософських наук'

 

'Вищий державний навчальний заклад України "Українська медична стоматологічна академія"'

 

Полтавська

2 місце

 

Черняк Євгеній

студент

Проспекти,бульвари,вулиці імені Лесі Українки»(3Д презентація англійською мовою)

 

'Журба Олена Миколаївна, Булах Анжеліка Юріївна,

 

'КЗ“Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово- фізичною підготовкою “Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії ”'

 

'Луганська'

 

1 місце

 

Аббасов Раміл

 

Бібік Катерина 

Солошенко Владислава

студент

 

7

10

«Пам’ятники Лесі Українці в Україні та світі»(3Д презентація)

 

Поезія "Не болить"

Ти не зрадиш мене, моя мріє юнацька

 

Булах Анжеліка Юріївна, Журба Олена Миколаївна

 

 

Колісніченко Наталія Михайлівна

Третяк Любов Іванівна

 

'КЗ“Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово- фізичною підготовкою “Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії ”'

Засульський ліцей

Засульський ліцей

 

'Луганська'

 

 

Полтавська

Полтавська

 

1 місце

 

2 місце

1 місце

 

 

Заявка на участь

 у V Всеукраїнському (ХІV Всекримському ) конкурсі учнівської та студентської  творчості

ІМЕНІ МАРІЇ ФІШЕР-СЛИЖ

«ЗМАГАЙМОСЬ ЗА НОВЕ ЖИТТЯ!»

Присвяченому

ЛЕСІ  УКРАЇНЦІ

Номінація «Малюнок»

№п/п

Прізвище

ім*я

учасника

Клас

Повна назва навчального закладу

(адреса)

Назва твору

Учитель

Що підготував конкурсантко (місце роботи, посада, категорія)

місце

 

1

Борисенко Ірина  

5 клас

 

Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери

МОЗ « БСЗОШ №17»

«Давня казка»

Грудко Ольга Іванівна,

Учитель української мови та літератури, вищої кваліфікаційної  категорії

2 місце

 

2

Бруснецька Ксенія

4 клас

Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери

МОЗ « БСЗОШ №17»

«Вже сонечко в море сіда»»

Грудко Ольга Іванівна,

Учитель української мови та літератури, вищої кваліфікаційної  категорії

 

подяка

п

3

Бундук Дарья

3 клас

Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери

МОЗ « БСЗОШ №17»

«Колискова»

Грудко Ольга Іванівна,

Учитель української мови та літератури, вищої кваліфікаційної  категорії

2 місце

2

4

 Вишневська Аріна

1 клас

Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери

МОЗ « БСЗОШ №17»

«На шлях я вийшла раньою весною»

Грудко Ольга Іванівна, Учитель української мови та літератури, вищої кваліфікаційної  категорії

2 місце

2

5

Гатмазей Катерина

2  клас

Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери

МОЗ « БСЗОШ №17»

 «Моя люба зоря ронить в серце мен»

Манчева Світлана Миколаївна, Учитель української мови та літератури, І кваліфікаційної  категорії

подяка

п

6

Гургуров Іван

7 клас

Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери

МОЗ « БСЗОШ №17»

«Красо України, Подолля»

Грудко Ольга Іванівна, Учитель української мови та літератури, вищої кваліфікаційної  категорії

1 місце

1

7

Кирлан Аріна

3  клас

Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери

МОЗ « БСЗОШ №17»

«Колискова»

Манчева Світлана Миколаївна, Учитель української мови та літератури, І кваліфікаційної  категорії

подяка

п

8

Князева Евеліна

4  клас

Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери

МОЗ « БСЗОШ №17»

«В небі місяць зіходить смутний»

Грудко Ольга Іванівна, Учитель української мови та літератури, вищої кваліфікаційної  категорії

подяка

п

9

Крештін Маріан

1  клас

Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери

МОЗ « БСЗОШ №17»

«Напровесні »

Манчева Світлана Миколаївна, Учитель української мови та літератури, І кваліфікаційної  категорії

1місце

1

10

Лешенко Надія

 

2  клас

Придністровська Молдавська Республіка , м. Бендери

МОЗ « БСЗОШ №17»

« Леся… »

Грудко Ольга Іванівна, Учитель української мови та літератури, вищої кваліфікаційної  категорії

1 місце

!1

11

Мокруха Назар

1 клас

Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери

МОЗ « БСЗОШ №17»

«Спить озеро,спить ліс і очерет…»

Манчева Світлана Миколаївна, Учитель української мови та літератури, І кваліфікаційної  категорії

подяка

п

12

Саєвська Валерія

6 а клас

Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери

МОЗ « БСЗОШ №17»

«До мого фортепіано...»

Грудко Ольга Іванівна, Учитель української мови та літератури, вищої кваліфікаційної  категорії

подяка

п

13

Цвіткова Дарья

7 клас

Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери

МОЗ « БСЗОШ №17»

«Портрет Лесі Українки»

Грудко Ольга Іванівна, Учитель української мови та літератури, вищої кваліфікаційної  категорії

3 місце

3

14

Урсакі Олександр

2 клас

Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери

МОЗ « БСЗОШ №17»

«Сонце заходить, гори чорніють»»

Грудко Ольга Іванівна, Учитель української мови та літератури, вищої кваліфікаційної  категорії

подяка

п

15

Хромова Олександра

4 клас

Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери

МОЗ « БСЗОШ №17»

«Спить озеро,спить ліс і очерет…»

Грудко Ольга Іванівна, Учитель української мови та літератури, вищої кваліфікаційної  категорії

подяка

п

16

Ангелова Софія

5 в

Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери

МОЗ « Бендерський теоретичний ліцей»

«На шлях я війшла раньою весною»

Максименюк Валентина Ігорівна,

Учитель української мови та літератури,

1 місце

1

17

Міняєва Мілена

 

Напровесні

Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери

Грудко Ольга Іванівна,

3 місце

3

18

Хамраєва Аміра

 

Дивилась я на тебе ф в ту мить

Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери

Грудко Ольга Іванівна,

1 місце

1

 

Заявка на участь

 у V Всеукраїнському (ХІV Всекримському ) конкурсі учнівської та студентської  творчості

ІМЕНІ МАРІЇ ФІШЕР-СЛИЖ

«ЗМАГАЙМОСЬ ЗА НОВЕ ЖИТТЯ!»

Присвяченому

ЛЕСІ  УКРАЇНЦІ

Номінація «Декламація»

№п/п

Прізвище

ім*я

учасника

Клас

Повна назва навчального закладу

(адреса)

Назва твору

Учитель

Що підготував конкурсантко (місце роботи, посада, категорія)

місце

 

1

Гонза Олександра

5б клас

 

Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери

МОЗ  ДО    « Бендерський Палац дитячо – юнацької творчості»

«Красо України, Подолля…»

Грудко Катерина Іванівна,

Учитель української мови та літератури, І кваліфікаційної  категорії

 

1місце

 

2

Дурдук Христина

2  клас

Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери

МОЗ  ДО    « Бендерський Палац дитячо – юнацької творчості»

«На зеленому горбочку…»

Грудко Катерина Іванівна,

Учитель української мови та літератури, І кваліфікаційної  категорії

 

2 місце

 

3

Касьянова Каріна

 

 

Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери

МОЗ  ДО    « Бендерський Палац дитячо – юнацької творчості»

«Колискова»

Грудко Катерина Іванівна,

Учитель української мови та літератури, І кваліфікаційної  категорії

 

3 місце

 

4

Ротар Ірина

3 а клас

Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери

МОЗ  ДО    « Бендерський Палац дитячо – юнацької творчості»

«Вишеньки – черешеньки»

Грудко Катерина Іванівна,

Учитель української мови та літератури, І кваліфікаційної  категорії

 

3 місце

 

5

Велічко Марія

2 клас

Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери

МОЗ  ДО    « Бендерський Палац дитячо – юнацької творчості»

« Співець»

Грудко Катерина Іванівна,

Учитель української мови та літератури, І кваліфікаційної  категорії

 

1 місце

 

6

Юнусова Аріна

5 б клас

Придністровська Молдавська Республіка , м. Бендери

МОЗ  ДО    « Бендерський Палац дитячо – юнацької творчості»

«Конвалія»

Грудко Катерина Іванівна,

Учитель української мови та літератури, І кваліфікаційної  категорії

 

2 місце

 

1

Іванченко Ксенія

5 в клас

Придністровська Молдавська Республіка , м. Бендери

МОЗ « Бендерський теоретичний ліцей»

« В магазині квітів»

 

Максименюк Валентина Ігорівна,Учитель української мови та літератури

 

 

 1 місце

 

 

 

Вітаємо всіх переможців та учасників Полтавського регіонального етапу 5 Всеукраїнського (15 Всекримського) конкурсу "Змагаймось за нове життя!" (Леся Українка) із завершенням та підведенням підсумків.

 

                                                                                                               Результати заочного конкурсу "Змагаймось за нове життя!" (Леся Українка) (Полтава)

 

Прізвище, ім'я, по батькові учасника

Вікова категорія

Назва твору

Назва навчального закладу

Область

Місце

Твір

1

'Пунько Марія Сергіївна'

'10-11'

'"Я вийду сама проти бурі..."'

'КЗ"Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 імені І.П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області"'

Полтавська

1 місце заочно

2

'Рашевська Марія Віталіївна'

'8-9'

'Мріє, не зрадь! Я так довго до тебе тужила…'

'Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені академіка В.О.Пащенка Решетилівської районної ради Полтавської області'

Полтавська

1 місце заочно

3

'Кошель Анжеліка Андріївна'

'10-11'

'"Лесі Українці"'

'КЗ "Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 імені І.П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області "'

Полтавська

2 місце заочно

4

'Труш марія Миколаївна'

'8-9'

'Промінчик надії'

'Глобинськаї загальноосвітняї школа І-ІІІ ступенів № 5 Глобинської міської ради Полтавської області'

Полтавська

2 місце заочно

5

Лісова Уляна Володимирівна

10 клас

Оповідання "Врятоване джерело"

Лохвицька гімназія 1

Полтавська

2 місце заочно

6

'Абакумова Катерина Дмитрівна'

10 клас

'Безсмертне слово'

'Опорний заклад "Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Лохвицької районної ради Полтавської області"'

Полтавська

3 місце заочно

7

'Бриненко Михайло Олегович'

'10-11'

'«Saxifraga» (Ломикамінь)'

'Хорольська гімназія'

Полтавська

3 місце заочно

8

'Календарь Наталія Володимирівна'

'10-11'

'Непереможний настрій'

'Семенівський навчально-виховний комплексу №1 імені М. М. Хорунжого Семенівської селищної ради Полтавської області'

Полтавська

3 місце заочно

9

'Мороз Тетяна Євгеніївна'

'10-11'

'Кримські мандрівки'

'Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради Полтавської області'

Полтавська

3 місце заочно

10

'Ігнатенко Ольга Олександрівна'

'8-9'

'А в серці тільки ти, єдиний мій, коханий рідний краю!'

'Новаківська загальноосвітня школаІ-ІІІ ступенів ім. П.М. Щербаня Засульської сільської ради Полтавської області'

Полтавська

Подяка заочно

11

'Ніколенко Марина Олегівна'

'10-11'

'Про що ти думаєш? Про прийдешність'

'Опорний заклад "Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Лохвицької районної ради Полтавської області"'

Полтавська

Подяка заочно

12

'Острянська Юлія Олександрівна'

'10-11'

'Лист до моєї Лесі'

'Кулажинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради Полтавської області'

Полтавська

Подяка заочно

13

'Свинаренко Анна Вікторівна'

'10-11'

'"Завжди терновий вінець краще, ніж царська корона"'

'Новогалещинський ліцей Новогалещинської селищної ради Козельщинського району Полтавської області'

Полтавська

Подяка заочно

14

'Солдатенкова Жанна Богданівна'

'10-11'

'"Ad fontes!" мурал'

'Гребінківська гімназія виконавчого комітету Гребінківської міської ради'

Полтавська

Подяка заочно

15

'Федорченко Анна Олександрівна'

'10-11'

'А в серці тільки ти, Єдиний мій, коханий рідний краю!'

'Петрівсько-Роменський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу М.Є. Пігіди, Петрівсько-Роменської сільської ради, Гадяцького району, Полтавської області'

Полтавська

Подяка заочно

Науково-пошукова робота

1

'Соша Діна Вячеславівна'

'10-11'

'ХРИСТИЯНСЬКІ МОТИВИ ТА ОБРАЗИ В ДРАМАТУРГІЇ ЛЕСІ УКРАЇНКИ'

'Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді'

Полтавська

1 місце заочно

2

'Бражник Ксенія Андріївна'

'10-11'

'"Бояриня" Лесі Українки - це драматична поема про долю українських емігрантів через призму доби Руїни'

'Полтавська гімназія № 17'

Полтавська

2 місце заочно

3

'Кваша Аліна Олегівна'

'10-11'

'Змалювання природи в циклі поезій Лесі Українки "Кримські спогади"'

'Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Лубенської міської ради Полтавської області'

Полтавська

3 місце заочно

Малюнок

1

'Коротченко Валерія Василівна'

'Студент'

'Танок'

'Миргородський Художньо-Промисловий Коледж імені М.В. Гоголя Полтавського Національного Технічного Університету імені Ю.Кондратюка'

Полтавська

1 місце заочно

2

'Притула Валентина Олександрівна'

'Студент'

'Ти житимеш красою серед квітів,  я житиму сльозою серед співів.'

'Миргородський художньо-промисловий коледж імені М.В. Гоголя Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка'

Полтавська

1 місце заочно

3

'Сушко Тетяна Сергіївна'

'8-9'

'Горлиця'

'Полтавська міська школа мистецтв "Мала академія мистецтв" ім. Раїси Кириченко'

Полтавська

1 місце заочно

4

'Цись Євгенія Вячнславівна'

'Студент'

'Весна-красна! любі мрії! Сни мої щасливі!'

'Миргородський художньо-промисловий коледж імені М. В. Гоголя Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка'

Полтавська

1 місце заочно

5

Северин Ярослав

'1-4'

"Лісова пісня"

КНВК "Школа-дитячий садок"

Полтавська

1 місце заочно

6

Рева Тимофій

'1-4'

Образ Мавки

Щербанівська ЗОШ

Полтавська

2  місце заочно

7

'Кобєлєва Олена Геннадіївна'

'Студент'

'Для нас у ріднім краю навіть дим солодкий та коханий…'

'Миргородський художньо-промисловий коледж імені М.В. Гоголя Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка'

Полтавська

2 місце заочно

8

'П'ятак Владислав Вікторович'

'Студент'

Бояриня Оксана''"Забутий незабутній рай надземний"'

'Миргородський Художньо-промисловий Коледж імені Н.В. Гоголя Полтавського Національного технічного університету імені Юрія Кондратюка'

Полтавська

2 місце заочно

9

'Чернявська Іванна'

'1-4'

'Вишеньки'

'Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ - ДНЗ) №16'

Полтавська

2 місце заочно

10

'Чуніхіна Мілена Русланівна'

'8-9'

'Ілюстрація'

'КЗ "Полтавська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 2"'

Полтавська

2 місце заочно

11

'Голдобіна Євгенія Євгенівна'

'10-11'

"Мавка і Перелесник"''Стояла я і слухала весну...'

'опорний заклад "Яреськівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ф.П.Борідька Шишацької районної ради Полтавської області"'

Полтавська

3 місце заочно

12

'Гунченко Анастасія Тарасівна'

'10-11'

'Лісова пісня'

'Полтавський навчально-виховний комплекс "Паросток"'

Полтавська

3 місце заочно

13

'Кірієнко Ольга Олександрівна'

'1-4'

'Лісова пісня'

'Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38 Полтавської міської ради Полтавської області"'

Полтавська

3 місце заочно

14

'Кондра Вікторія Леонідівна'

'8-9'

'"Тиша морська", "Русалонька", "Хотіла б я піснею стати", "Хотіла б я піснею стати"'

'Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ-ДНЗ) № 16

Полтавської міської ради Полтавської області'

Полтавська

3 місце заочно

15

'Ляшенко Вікторія Михайлівна'

'8-9'

Життєвий і творчий шлях Лесі Українки''Ілюстрації до творів Лесі Українки''Барви природи в поезіях Лесі Українки'

'Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Лубенської міської ради Полтавської області'

Полтавська

3 місце заочно

16

'Мороз Марія Вадимівна'

'8-9'

'Ілюстрація'

'КЗ «Полтавська ЗОШ № 2»'

Полтавська

3 місце заочно

17

'Підгорна Анастасія Володимирівна'

'Студент'

'Була весна весела, щедра, мила…'

'Миргородський художньо-промисловий коледж імені М.В. Гоголя Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка'

Полтавська

3 місце заочно

18

Бачманова Єлизавета

'5-7'

Леся Українка в дитинстві

Щербанівська ЗОШ

Полтавська

3 місце заочно

19

Карина Фенько

'5-7'

"Як дитиною бувало"

Зіньківська школа 1

Полтавська

3 місце заочно

20

Загорулько Марія

'1-4'

Ілюстрації

Щербанівська ЗОШ

Полтавська

3 місце заочно

21

'Балабуха Анастасія Вікторівна'

'Студент'

'Золоті струни'

'Миргородський художньо-промисловий колледж ім. М. В. Гоголя Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка'

Полтавська

подяка заочно

22

'Ванцова Єлизавета Юріївна'

'Студент'

'Твої листи завжди пахнуть зов’ялими трояндами'

'Миргородський художньо-промисловий коледж імені М. В. Гоголя Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка'

Полтавська

подяка заочно

23

'Гриценко Дарина'

'5-7'

'"...Стояла я і слухала весну"'

'Сенчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сенчанської сільської ради Полтавської області'

Полтавська

подяка заочно

24

'Лаврук Анастасія Іванівна'

'1-4'

'До твору "Давня весна"'

'Котелевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, Котелевської районної ради'

Полтавська

подяка заочно

25

'Лебідь Аліса Олександрівна'

'1-4'

'Елегія'

'Мала Академія мистецтв ім.Раіси Кириченко'

Полтавська

подяка заочно

26

'Мартинова Катерина Дмитрівна'

'5-7'

'Мій ідеал'

'Комунальний заклад ,,Полтавська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №22"'

Полтавська

подяка заочно

27

'Тімченко Єлизавета Олегівна'

'5-7'

'"Місячна легенда "'

'Горянська ЗОШ І-ІІІст.'

Полтавська

подяка заочно

Аудіо-візуальний твір

1

'Гурток "Журналістики" Кобеляцького БДЮТ'

'5-7'

'"Мамо, іде вже зима"'

'Кобеляцький Будинок дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна'

Полтавська

1 місце заочно

2

'Гамазова Олександра Максимівна'

'8-9'

'Вільні співи, гучні, голосні В ріднім краю я чути бажаю'

'Полтавська гімназія "Здоров'я" 14'

Полтавська

2 місце заочно

3

'Іванов Анатолій, Пиж Марта'

'10-11'

'Ні! Я жива, Я буду вічно жити, Я в серці маю те, що не вмирає'

'Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів'

Полтавська

2 місце заочно

4

'Цуркан Юрій Тарасович'

'8-9'

'«Життя і творчість Лесі Українки у загальносвітовому контексті»,'

'Вищебулатецька ЗОШ І-ІІІ ступенів'

Полтавська

3 місце заочно

5

'Гурток "Журналістики" Кобеляцького БДЮТ'

'8-9'

Радіо постановка "Легенда про щастя"'

'Кобеляцький Будинок дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна'

Полтавська

подяка заочно

Контакти з організаторами

Адрес - 38751, Полтавська обл., Полтавський р-н, с. Розсошенці, вул. Джерельна, буд.1, кв.124 38751, Полтавська обл., Полтавський р-н, с. Розсошенці, вул. Джерельна, буд.1, кв.124
Телефон - (050) 1900-887, (067) 89-14-322, (099) 06-32-210 (050) 1900-887, (067) 89-14-322, (099) 06-32-210
Емейл - konkurs_lesya@ukr.net konkurs_lesya@ukr.net
Дякуємо за звернення!

Залишилися питання?